Menüü
Ostukorv

DENDRIITAHHAAT talisman paelaga

DENDRIITAHHAAT talisman paelaga EHTED
DENDRIITAHHAAT talisman paelaga
17.50€
Maksudeta: 14.34€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DENDRIITAHHAAT talisman paelaga

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega ja põllumajandusega üleüldiselt.

Dendriitahhaat on üks Ahhaadi liikidest, mis on loodud Kaltsedoni ja Kvartsi segust. Dendriitahhaadi kristallile on omane valge-hallikas tekstuur, mille seest jooksevad läbi samblarohelised jooned. Dendriitahhaat võib väga sarnaneda Sammalahhaadiga, aga selles on rohkem valget kui rohelist. Dendriitahhaadi kõige peamiseks väeks peetakse soovide täitumist, küllust ja taimede kasvatamise oskust. Dendriitahhaati on teadaolevalt kantud amuletina ja kasutusel olnud juba vanast Babüloonia ajastust saati. Venemaal on Dendriitahhaat kõrgelt hinnatud kristall selle tervendavate omaduste tõttu.

DENDRIITAHHAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

Kanna Dendriitahhaati töö juures kaasas, et mõista rohkem teisi inimesi, et luua enda suhtes paremat arvamust, paremat läbisaamist teiste inimeste-kollektiivi liikmetega. Dendriitahhaat on läbirääkimiste kristall, mis edendab igas valdkonnas suhtlemist.


See on kristall kõigile neile, kelle töö on seotud ravitsemisega, ravimisega, massaažiga, teraapiatega või mingit sorti inimeste aitamisega. See ei luba energial ära kuluda ja aitab järjepidevalt inimesi aidata nii, et ei tekiks suuremat sorti energia kadu.

- Vanade uskumuste kohaselt toob Dendriitahhaat head õnne kõigile neile, kes tegelevad taimedega, taimede kasvatamisega, põllumajandusega ja üleüldiselt ka head õnne näiteks enda kodu taimi kasvatades. See on taimekasvatajate tööedu kristall, mis toob selles valdkonnas küllust, head saaki ja edu. 

- Dendriitahhaat aitab saada sügavat, tugevat ja spirituaalset kontakti loodusega. Aitab neid, kes soovivad alternatiivmeditsiini õppida ja seda praktiseerima hakata. On väga kasulik taimedega tervendajatele, aidates leida uusi viise taimi kasutada, aidates neid õppida ja kasvatada.

- Kui kannad Dendriitahhaati samalajal, kui tegeled enda aiaga, siis see annab taimedele väge juurde ja õpetab sind alateadlikult õigesti käituma mõne taimega.

- Dendriitahhaat on kristall, mis aitab vabastada sind enda seatud piirangutest. See on kristall inimestele, kes iseendale pidevalt emotsionaalseid probleeme tekitavad ja piiravad end õnne tundmast. 

- Rasedatel naistel on kasulik Dendriitahhaati kanda terve raseduse vältel. Dendriitahhaat kaitseb lapse tervist samal ajal, kui ta kõhus on, aidates lapsel vajalikke vitamiine kätte saada ja suunates ka lapse ema paremini toituma. Kasulik neile rasedatele, kes ei oska tervislikult toituda ja kelle laps võib seega jääda toitainete puuduse kätte.

- Dendriitahhaat on suhteõnne kristall, mis aitab abieluõnne tuua. Seda kristalli on kasulik kanda sellel perioodil, kus sa tunned, et suhe hakkab koost lagunema. Dendriitahhaati kandes aitab see sinu kaaslasel sulle rohkem tähelapanu osutada ning taastada teievahelist sidet.

- Dendriitahhaat on teada-tuntud enda külluslike ja ideede kasvama panemise energiate poolest. Dendriitahhaat aitab sinu ideid ellu viia. Sina mõtled, Aurasse kinnitub idee ja Dendriitahhaat hakkab looma selle idee jaoks sulle tulevikku.

- Dendriitahhaat on kristall, mis aitab sul elus enda jaoks paremaid valikuid teha. Kui soovid intuitiivselt osata taimset tervendust leida, siis selle kristalli kandmine aitab avada sellel tasandil sinu intuitsiooni. 

- Dendriitahhaat on nende õnne-kristall, kelle missiooniks siin maailmas on päästa loodust ehk kelle  eluülesandeks on loodust säilitada. 

Väga kauges minevikus kanti Dendriitahhaati endaga rännakutel kaasas, et kaitsta tugevate tuulte, tormide ja merelainete eest, et need elu ei võtaks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Aitab neid inimesi, kellel närvidest läheb seedimine korrast ära või, kes ei suuda enda alateadvuses olevat hirmu kuidagi kontrollida ja see muudab keha närviliseks. Dendriitahhaat rahustab närve ja aitab kontrollimatu või allumatut stressi/närvilisust ise suunata ning sellest tundest vabaneda.

- Kui meestele on seljavalude kristall Mahagon-Obsidiaan, siis naistele on Dendriitahhaat.

- Dendriitahhaat tervendab laktoositalumatust ja aitab seda kontrolli all hoida. Seda kristalli on soovitatav kanda ka last ootaval naisel, et enda last selle tervisemure eest kaitsta. 

- Kanna Kivistunud Palmipuud koos Dendriitahhaadiga, kui sa soovid õppida taimi tervendaval eesmärgil kasutama. Dendriitahhaat aitab mõista taimede tervendavaid omadusi ja Kivistunud Palmipuu toob visioone ning nägemusi selle kohta, milline taim just sind või kedagi teist võib abistada.

KROONTŠAKRA

Dendriitahhaat aitab Kroontšakrat kõige enam, seda selles mõttes, et see aitab rahu leida ja teiseks aitab see Juurtšakrat, aidates maaga kontakti saada.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Dendriitahhaat kõige enam tervist NEITSILE.

Dendriitahhaat on KAKSIKUTE jõukuse ja külluse talisman. Dendriitahhaat töötab ideaalselt nii meestega kui ka naistega, kes on Kaksikute sodiaagi all sündinud. See talisman toob neile tööedu ja materiaalset küllust. 

Inglisõnum 196

Kui sa oled viimasel ajal näinud Inglisõnumit number 196, siis sinu Inglid soovitavad sul Dendriitahhaati kasutada. Dendriitahhaat on sellel eluperioodil sulle kõige kasulikum kristall. See toob küllust ja rahavoolu. See on ka märk, mida sulle 196 Inglite poolt näidatakse. 

Dendriitahhaati võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga või Bergamoti eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 4x2,5x0,8 cm, paela pikkus ca 40 cm ja on reguleeritav
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
6.90€
Maksudeta:5.66€
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
0.40€
Maksudeta:0.33€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
15.39€
Maksudeta:12.62€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
13.60€
Maksudeta:11.15€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
20.90€
Maksudeta:17.13€
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
0.40€
Maksudeta:0.33€
SININE TOPAAS aitab ennast paremini väljendada, soodustab spirituaalset, vaimset ja emotsionaalset arengut. Aitab täide viia unistusi, jõuda soov..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.