Menüü
Ostukorv

VALGE AHHAAT ripats (metall)

VALGE AHHAAT ripats (metall) EHTED
VALGE AHHAAT ripats (metall) EHTED
VALGE AHHAAT ripats (metall) EHTED
VALGE AHHAAT ripats (metall) EHTED
VALGE AHHAAT ripats (metall)
4.50€
Maksudeta: 3.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE AHHAAT ripats (metall)


VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktuuri. Valge Ahhaat on "ÜLIMA PUHTUSE" kristall, see sümboliseerib vabadust, uut elu algust, minevikust vabanemist ja emotsionaalset tasakaalu. Valge Ahhaadi peamine leiukoht maailmas on Brasiilia


Valge Ahhaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Valge Ahhaat suurendab lootust, lootust ükskõik, millises aspektis. Aitab näha võimalusi ja on ülimalt kasulik neile, kes on millegi suhtes peaaegu et alla andmas. Näiteks armastuses on asjad väga kehvad olnud ja ei usuta enam armastusse, siis sellest tundest aitab lahti saada Valge Ahhaat.

- See on kristall, mis suurendab rahutunnet. See on kristall, mis muudab sinu meeled positiivseks ja aitab vabaneda järk-järgult kriitilistest emotsioonidest. Kristall, mis ei lase sul enesekriitiline olla ja õpetab sind iseendas head nägema.

- Kristall, mis toob hinge harmooniatunnet, kui seda kaua kanda, siis see süstib igasse Tšakrasse armastust. Kanna seda talismanina, et see toidaks Tšakraid energiaga, mis teeb hingele head. See toob armastust niiviisi - näiteks Päikesepõimiku Tšakra jaoks hakkab see muutma raha suhtes teisi väärtusi. Tööd teed naudingu pärast, mitte rahaahnuse pärast. Kroontšakrale mõjub nii, et unistad hingelistest asjadest, mitte ahnusest.

- Valge Ahhaat aitab elust tunda rõõmu, aitab tunda tänutunnet. See on kristall, mis aitab andestada, leppida erinevate olukordadega ja anda inimestele uusi võimalusi.

- Valge Ahhaat on kristall, mis suurendab inimese sees olevat tänutunnet, tänulikkust ja aidates seda praktiseerida. Kui sa kannad Valge Ahhaadi kristalli, siis see aitab sul iseenesest samm-sammult tänulikumaks muutuda. Kui sa tunned, et sa tihtipeale unustad ära enda elu nägemist hea nurga alt, siis soovitan sul seda kristalli kandma hakata. Valge Ahhaat tervendab sinu hinge, viies sind tänulikkust praktiseerima nii, et see tuleks sinu seest iseeneslikult. 

- Sobib neile, kes pidevalt nutavad ja muutuvad kurvaks ning meenutavad minevikku. See aitab neid emotsioone leevendada ja blokeerib minevikule mõtlemist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
 
- Kõige võimsam energia, mida Valge Ahhaat endaga kaasas kannab, on oskus muuta inimest rahulikuks, aidates sellega leevendada stressi ja ülemuretsemist, millega paljud haigused hakkavad kasvama. Valge Ahhaat on kasulik kilpnäärme ja südamelihaste tervendamisel, kui seda kaelas kanda.

- Valge Ahhaat on väga kasulik lapseootel naistele, aidates "süda paha olekut" eemal hoida ja sellest vabaneda. Valge Ahhaat hoiab ära iivelduse või ka sellest tuleneva oksendamise.

KROONTŠAKRA


Kroontšakra asub otse sinu pea kohal ja tegemist on seitsmenda Tšakraga. See Tšakra vastutab sinu elujanu, oskuse olla lootust täis ja tulevikuvisioonide eest. Valge Ahhaadi kandmine aitab seda Tšakrat tervena hoida.


Valge Ahhaat aitab elujanu säilitada, sobib väga hästi neile, kes on kaotanud eluisu või elumõtte. Valge Ahhaat leevendab stressi ja võitleb depressiooni vastu. Kroontšakras asub depressiooni kolle ja Valge Ahhaat tervendab sealseid depressiooniga seotud energiaid.

 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Valge Ahhaat kõige enam KAKSIKUID.

Lisaks sellele, et Valge Ahhaat toimib kiirelt Kaksikutega, see on suurepärane kristall ka KALJUKITSEDE jaoks. Valge Ahhaat aitab takistada Kaljukitse elus ebaõnneenergiaid, aidates kaasa Kaljukitsel jõuda enda elus õigele rajale. See kristall töötab tugevalt Kaljukitse intuitsiooniga, suunates teda ennast õigeid otsuseid vastu võtma. Lisaks sellele toetab see stressi maandamist. 

Valget Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viirukiga või Clary Salvei eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.50€
Maksudeta:0.41€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
13.60€
Maksudeta:11.15€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
10.20€
Maksudeta:8.36€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "VALGE AHHAAT" on kokku pandud Valge Ahahadi kristallidest, mis on ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
TALIHALI on pärit Põhja-Ameerikast, sellel on kaunid punased marjad ja see meenutab pohlataime. Talihalja taimest on võimalik saada..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.50€
Maksudeta:0.41€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
7.06€
Maksudeta:5.78€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.