Menüü
Ostukorv

PÄIKESEKIVI lapik

PÄIKESEKIVI lapik KRISTALLID
PÄIKESEKIVI lapik
14.90€
Maksudeta: 12.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄIKESEKIVI lapik

Võimalikud valikud

PÄIKESEKIVI on väga võimsa positiivse energiavibratsiooniga kristall, mis toob päikest selle inimese ellu, kes seda kristalli kasutab. Päikesekivi on täpselt sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad positiivset laengut ja oskust elada elu rõõmsameelsemalt. Päikesekivile on omane beežikas-oranžikas värvus, mille seest võib välja kumada läikivat ja sädelevat osa. Päikesekivi lihvimata kujul on tuhmim ja poleeritud kujul erksamate tooniga. Päikesekivi peamisteks leiupaikadeks maailmas on Kanada, India, Venemaa, Kreeka ja ka Norra.

Päikesekivi sees olevad sädelevad osad on Hematiidist tekkinud ehk selles kohas on Päikesekivi sees Hematiiti. Paljudel Päikesekivi kristallidel ei ole läikivaid kohti väga näha ja seda kõike sellepärast, et maapõues samas kohas ei pruukinud Hematiidi osakesi väga palju olla. See annab sulle väikese ja huvitava teadmise juurde selle imelise kristalli kohta.

Päikesekivi on positiivsust täis kristall, mis õhkab endas enesekindlust, iseseisvust ja originaalsust. Päikesekivi aitab inimesel endal muutuda selliseks nagu on Päikesekivi - kristall, millel on olemas kogu jõud, mis suudab kõik enda ümber positiivseks muuta. Kristall, mis on igal eluhetkel kasulik ja vajalik.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Päikesekivimassaaž aitab Päikesepõimikut aktiveerida, tervendada, puhastada ja sellelt blokaade vabastada. Selleks tee massaaži alaseljal ja naba kohal, seal asub Päikesepõimik. Kui sa oled massöör, siis hoia aeg-ajalt Päikesekivi kristalli oma kliendi naba kohal, see aitab teda rõõmsameelsemaks ja positiivsemaks muuta.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata.

- Päikesekiviga mediteerimine aitab taastada sinu Päikesepõimiku ehk kolmanda Tšakra. Meditatsioon, mis on läbi viidud selle kristalliga, loob sinus õnnehormooni. Päikesekivi on kristallimaailmas alternatiivne antidepressant, Päikesekivi viib ära halvad mõtted ja tõstab tuju.

- Kui sul on tunne, et emotsioonid hakkavad üle pea kaela kasvama, oled tavapärasest tujukam ja õnnetum, siis mediteeri Päikesekiviga.

- Täiskuu ajal avaneb sul võimalus viia läbi meditatsioon, mille abil saad sa end elavamaks ja energilisemaks muuta. Loe selle meditatsiooni kohta Täiskuuartiklist SIIT.

- Päikesekiviga mediteerides on sul võimalik soovmõtlemise kaudu kutsuda visioone, mis aitaksid sul mõista, kuidas enda ellu rohkem õnne ja küllust tuua. Päikesekivimeditatsioon avab sinu silmad selles suunas, kus sul on mõistlik pingutada.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervendus kristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Päikesekivi on kristall, mis aitab sul tervet ja positiivset enesehinnangut üles ehitada. Päikesekivis peitub see vägi, mis õpetab inimese hingele seda, et ükskõik milline tagasilöök sind elus tabad, alati tuleb edasi liikuda, sellest õppida ja mitte kunagi sellesse kinni jääda. Päikesekivi aitab üle olla teiste inimeste ja ühiskonna survest, aidates sul olla see, kes sa soovid olla, saada selleks, kelleks sa soovid saada ja jõuda sinna, kuhu sinu saatus soovib, et sa jõuaksid. Päikesekivi aitab sul enda isiksuse välja tuua, olla see, kes sa oled. Väga kasulik kristall enesehinnangu parandamiseks ja tervendamiseks. 

Päikesekivi on kristall, mis aitab sul vabaneda inimestest, kes sulle liiga teevad ja keda sa tegelikult enda ellu ei soovi. Kui sa kasutad seda kristalli enda kodus, siis see aitab eemale hoida inimesi, kes toovad sinu ellu ebaõnne. Sa võid tükikese Päikesekivi lisada oma kodu kaitse kristallide keskele. Kaitse kristalle hoitakse kodu välisukse kõrval. Kui sul seal veel kristalle ei ole, siis Päikesekivi võib olla sul seal üks esimesi.

Päikesekivi aitab lahti saada pidevast rasvase toidu vajadusest, aidates rasvase toidu liigtarbimisest vabaks saada. Päikesekivi annab hingele vajalikku energiat, mida see otsib rasvasest toidust. Seega on hea Päikesekivi kanda just siis, kui soovid dieeti pidada või end rohkem distsiplineerida. 

Päikesekivi on enesekindlust suurendava väega kristall, mis muudab inimese julgemaks, pealehakkavamaks ja iseseisvamaks. Kristall, mis õpetab iseenda eest seisma, enda unistustele vastu minemist ja enda ambitsioonide nimel pingutama. Kristall, mis paneb sind liikuma ja enda edu nimel tööd tegema. Kristall, mis muudab inimese originaalseks, tuues välja unikaalsed omadused ja muutes inimese isikupärasemaks. Kui sa soovid olla väljapool halli massi, olla silmapaistev ja eriline, siis Päikesekivi aitab sul selliseks inimeseks muutuda.

Päikesekivi on materiaalses mõttes väga kasulik kristall, aidates materiaalset edu ja õnne suurendada. Kristall, mis aitab rahavoolul liikuma hakata ja raharattal peatumatult töös olla. Päikesekivi aitab majanduslikku edu kasvatada, andes sulle häid ideid selle kohta, kuidas edu saavutada. Lisaks sellele on Päikesekivi kristall, mis suurendab rahaõnne kõiges selles, mida sa teed ja milles oleks võimalik teenida.

Päikesekivi aitab iseendale seatud eesmärke, ambitsioone ja unistusi ellu viia. Kui sa soovid midagi luua nagu näiteks projekti käivitada ja tänu sellele isiklikku edu koguda, siis Päikesekivi on toeks sul sellel teekonnal. Päikesekivi aitab ambitsioonidele head õnne anda ja nendele eksisteerimiseks saatuseteel ruumi luua.

Põhjendamatust kurbusest ja negatiivsusest vabaks laskmine

Päikesekivi on väga suureks abiliseks sellisel eluperioodil, kus sul on emotsionaalselt väga raske olla. Perioodil, kus sa ei suuda energiat endas leida, et edasi liikuda ja sul on vaja emotsionaalset tuge. See on kristall, mis peatab kurbuse, stressi ja depressiooni. See on kristall, mis hoiab sind alati positiivsel ja optimistlikul lainel. Päikesekivi aitab igas elu hetkes säilitada rõõmsameelsust. Kui sa tunned, et elu ei ole enam väärt elamist, siis Päikesekivi võiks olla sinu kaaslaseks. Päikesekivi aitab sinu hingest likvideerida suitsiidsed ja negatiivsed mõtted.

Päikesekivi koos Rutiilnõeltega Kvartsiga koos loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos iseendaga kandes suudavad need mõista sul seda, mis sind kurvaks muudavad ja mis on sellest kõigest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga senikaua, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline. Soovitan sul leida kott nende kahe kristalli jaoks, need ühtekokku panna ja lisada koti sisse enda foto, kui sa soovid endale kristallikaugteraapiat teha. Kui sa nii teed, siis sa võid neid kristalle enda kodus hoida ja sa ei pea neid ilmtingimata igapäevaselt kaasas kandma. Sinu foto kaudu suudavad kristallid sind tervendada. Hoia kristalle koti sees koos fotoga senikaua, kuni sa oled emotsionaalses mõttes tervenenud ja peale seda lase kristallid tänu avaldamiseks vabasse loodusesse, et need saaksid seal vabastada sinu seest kinni püütud negatiivsuse.

Päikesekivi aitab sul enda eluga alati edasi liikuda. Päikesekivi on kristall, mis ei lase sul seisma jääda ükskõik, millises olukorras sa ka ei ole. Kui sul on täna raske, siis Päikesekivi õpetab sulle, et see ei tähenda, et sa peaksid nüüd sellesse raskusesse seisma jääma. Päikesekivi õpetab pead püsti hoidma ja alati sirge seljaga elule vastu seisma. Päikesekivi toob hinge elujõudu, mis aitaks tuleviku peale mõelda, seda planeerida ja alati motiveeritud olla elu paremaks muutmise nimel.

Positiivsus sinu koju

Päikesekivi on ülima positiivsuse looja ja annab sinu kodule väga palju head energiat selleks, et sa oleksid enda kodus õnnelik. Päikesekivi kasuta enda kodu Feng Shui energia parandamiseks ja tervendamiseks. Selleks on mitmeid võimalusi olemas, kuidas Päikesekivi enda kodus ära kasutada.

Sa saad luua hea tuju kristallide komplekti enda köögilaua või elutoa laua peale. Aseta sinna Päikesekivi, Tsitriin geood, Kollast Kaltsiiti, Kollast KvartsiMookaite, Tsitriini, KarneooliOranži Kaltsiiti ja teisi head tuju toovaid kristalle. Need kristallid üheskoos hakkavad sinu perekonda ja sinu koju head tuju tooma. Selline kristallide komplekt aitab sul end enda kodus hästi tunda.

-Aseta Päikesekivi enda kodu Lõunapoolsesse ilmakaarde. Päikesekivi toob selles ilmakaares sinu koju palju rõõmu, energiat, elujõudu ja positiivsust.

-Maja ehitades aseta igasse maja välisnurka vundamendi sisse üks Päikesekivi. Seda selleks, et enda kodu kaitsta stressi, depressiooni ja negatiivsuse eest. Lisaks sellele aitab selline Päikesekivi võrgustik sinu kodule positiivse energia luua, takistades halval energial majja kinni jääda.

Aitab juhtida ja projekte vedada

Päikesekivi on liidrite kristall, mis aitab sul juhtida ja enesekindlalt projekte vedada. See on kristall, mis annab sulle energiat ja jõudu selleks, et juhtida. Sobib neile, kes on juhtival positsioonil ja neile, kes soovivad sellisel ametil tööd teha. Päikesekivi annab õnne selleks, et sa suudaksid suuri ja mahukaid töid teha edukalt. Päikesekivi julgustab vastutust võtma ja avab sind organiseerima.

Aseta Päikesekivi kristalle enda töölauale, kontoriruumi või äriliste dokumentide vahele. Seda selleks, et suurendada enda tööõnne ning oskust suuri projekte juhtida.

Kui sa oled juhiametil, siis ole loominguline ja aseta enda kontoriruumi võimalikult palju Päikesekivi. Päikesekivi aitab sul enda positsiooni kindlustada ja materiaalses mõttes edu tuua.

Küllusekanal

Päikesekivi on positiivse energia edasikandja ja kristall, mis töötab Päikesepõimikuga. Päikesekivi aktiveerib küllusekanali, mis asub otse inimese kehas Päikesepõimiku sees, avades sinu elus ka võimalusi, mis toovad sulle head õnne. Päikesekivi toob erilist õnne materiaalses mõttes, aidates sulle tööedu ja häid kordaminekuid tuua. Kui sa ei soovi Päikesekivi ehet kanda, siis kasuta kristalle selleks, et avada küllusekanalit läbi koduenergia.

Kasuta Päikesekivi küllusekristallide keskel, aseta see enda kodu Kagupoolsesse tuppa. Kagu sümboliseerib head õnne ja küllust. Kui sa viid sinna küllusekristalle, siis sa aktiveerid enda kodus just sellise energia.

Lisa Päikesekivi rahakarpidesse või rahalaegastesse. Tee erinevaid maagiaid ja rituaale, kus Päikesekivi kasutatakse ning mida hiljem küllusekarpi viiakse.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Päikesekivi on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Päikesekivi on kasulik seedimisele, ainevahetusele, metabolismi ergutamisele, mürkide kehast väljutamisele ja erinevate ainevahetusprobleemide korral. Leevendab lihaskrampe, puhastab tervet tšakrasüsteemi, kroonilisi kurguhaigusi.

- Aitab ravitseda depressioonis inimest või seda, kes ei taha enam elada. Aitab suitsiidsetest mõtetest lahti saada ja tugevdada elutahet. Vanematel inimestel aitab säilitada nooremeelsust ja aitab neil olla aktiivsed ning täis eluenergiat.

- Päikesekivi on kasulik neile, kes kannatavad ajavahest tekkiva stressi all. Sobib neile, kes reisides tunnevad end kehvasti ja ei suuda enda ajavahe tõttu uuesi paika saada. 

-  Aitab ravitseda neid, kellel on negatiivsed mõtted ja kes ei ole enda kehaga rahul.

PÄIKESEPÕIMIK

Päikesepõimik on sinu kehas eksisteeriv neljas Tšakra, mis on seotud materiaalse kindlustundega, tööedu, hea õnne, positiivsuse ja optimismiga. Kõike seda aitab sul Päikesekivi saavutada, kuna see on Päikesepõimiku kristall.

Päikesekivi on kristall, mis on kõige enam seotud Päikesega. Päikesekivi neelab Päikeseenergiat ja see laeb end kõige kiiremini just Päikesevalguse all. Päikesekivi on sarnase toimega nagu on Päike, see annab sulle vajaminevat energiat ja jõudu, et sa saaksid eksiteerida. Päikesekivi kandes ammutad sa Päikese väge kiiremini, kui siis, kui sa seda kristalli ei kanna. Päikesekivi soovitan ma sulle, kui sa soovid selle meie jaoks kõige vajalikuma tähega kontaktis olla ja sellelt jõudu saada. Lisaks sellele tervendab Päikesekivi sinu Päikesepõimikut ja asendab talvisel ajal, mil sa Päikese käes vähem liigud, selle energia, mida tavaliselt pakub sulle Päike. Seega on Päikesekivi kõige kasulikum kanda just pimedamal ja talvisel ajal.

SODIAAK

Päikesekivi toob LÕVIDELE head karjäärialast edu, JÄÄRADELE toob head seksuaalset elu ja NEITSITEL aitab stressist lahti saada.

Jääral aitab Päikesekivi saavutada rahu ja tasakaalu ning teha kõige õigemaid otsuseid. See kristall toob selle tähemärgi esindajatele edu ja õnne, maandab stressi, toob positiivset suhtumist ja tõstab tuju. 

LÕVI  õnnekristalliks on Päikesekivi, millel on oskus Lõvist eemale hoida stressi ja negatiivsust. Päikesekivi kaitseb Lõvi sodiaagi energiale iseloomulike negatiivsete iseloomujoonte välja tulemist, aidates Lõvil enda säras, positiivsuses ja elujõulisuses hiilata ilma, et miski tema sära rikuks. Päikesekivi aitab Lõvil olla teiste suhtes hea inimene ja see õpetab Lõvile ka iseennast hoidma. See kristall toob Lõvile ka tööedu, küllust, paneb ta liikuma ja edu nimel vaeva nägema. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA 

Numeroloogia järgi on Päikesekivi õnnekristalliks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 1 all. Päikesekivi toob neile inimestele palju head õnne igas eluvaldkonnas, aidates igasse tegemisse edukust tuua. Eriliselt kasulik on Päikesekivi erialalise ja ärilise õnne tagamiseks.

Päikesekivi on ka 19. kuupäeval sündinute õnnetalismaniks, hoolimata sellest, millise sodiaagi all on sünnitud. Päikesekivi aitab 19. kuupäeva positiivseid omadusi võimendada ja samas blokeerida neid omadusi, mis numeroloogiliselt on halva mõjutusega. Näiteks aitab Päikesekivi olla alati õnnelik, iseenda saavutusi märgata ja teistega väga häid suhteid hoida.

Päikesekivi kristalli soovitan ma laadida Šampanja Aura geoodi peal või kõrval ja puhastada aeg-ajalt Mürriviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.