Menüü
Ostukorv

KOMPLEKTID

KOMPLEKTID
 
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriski..
8.80€
Maksudeta:7.33€
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaksikute päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallidSinine Kvarts, Dalmaatsia Jaspis ja Serpentiin Jaad. Nende kolme kristalli ühine kooslus toob Kaksiku..
10.00€
Maksudeta:8.33€
La Tene kristallikomplekt "KALAD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kalade päikesemärgi all sündinu õnnekristallid. Komplektis on Sinine Kaltsiit, Akvamariin ja Fluoriit, mis toovad tema ellu õnne ja armastust, l..
13.90€
Maksudeta:11.58€
La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaljukitse päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Petaliit, Kambaba Jaspis ja Hüpersteen kõik kolm toovad Kaljukitse ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaits..
15.90€
Maksudeta:13.25€
Pildil olev kinkekoti värvus võib varieeruda.La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" on loodud selleks, et kaitsta sinu kodu erinevate õnnetuste, needuste, ebaõnne ja kurjuse eest. Kristallikomplekt koosneb viiest kaitse-energiaga kristallist, milleks on Kullisilm, Tiigrisilm, Kiastoliit j..
15.90€
Maksudeta:13.25€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ja õppimine tekitaks pigem rõõmu. Need kristallid aitavad lapsel tarkusi omandada nii, et see last ära ei kurnaks, samas annavad energi..
15.90€
Maksudeta:13.25€
La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on kolm kristalli, mis toovad lapsele head õnne. Need on rahustavad, tasakaalustavad, hingelist arengut edendavad ning kaitset pakkuvad kristallid. Energeetiliselt toetava..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Pilt on illustreeriv. Sinine Ahhaat viil ei kuulu komplekti.La Tene kristallikomplekt "LAPSE RAHULIK UNI" on mõeldud lapsele, et soodustada rahulikku ja lõõgastavat uinumist. Kristallikomplekt koosneb kolmest rahuliku energiaga kristallist, milleks on Lumikvarts, Valge Oonüks ja Seleniit. N..
11.30€
Maksudeta:9.42€
La Tene kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda igapäevaselt või reisides. Eriti siis, kui kosmilised energiad soodustavad tõrkeid ja õnnetusi. Kasuta seda komplekti reisidel, hoia autos, kanna kaasas, kui liigud ühistranspordig..
34.00€
Maksudeta:28.33€
LA TENE kristallikomplektist leiad kolm kristalli, mis toovad Sinu lotopiletile lisaõnne ja aktiveerivad rahavoolu liikumise Sinu elus.Kristallikomplekt sisaldab:- Botswana Ahhaati- Tiigrisilma- Mäekristalli- kuldset kottiLisaks on sul juurde vaja:- lotopiletit (oluline..
14.40€
Maksudeta:12.00€
La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Mäekristall, Bronsiit ja Tiigrisilm toovad Lõvi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Sellise toim..
14.90€
Maksudeta:12.42€
La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Apatši Pisar, Verekivi ja Turritella Ahhaat. Kõik kristallid on väikesed, need on koti sisse pandud ja neid on väga mugav kaasas kanda. ..
5.50€
Maksudeta:4.58€
Tooted 13 kuni 24, kokku 70 tootest (6 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.