Menüü
Ostukorv

PUNANE AVENTURIIN süda ripats

PUNANE AVENTURIIN süda ripats EHTED
PUNANE AVENTURIIN süda ripats EHTED
-15 %
PUNANE AVENTURIIN süda ripats EHTED
PUNANE AVENTURIIN süda ripats EHTED
PUNANE AVENTURIIN süda ripats
5.86€
6.90€
Maksudeta: 4.81€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE AVENTURIIN süda ripats

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Aventuriini kristallid üleüldse kannavad endas edasi ka Kvartsi ja on sellest ka loodud. Aventuriini sees olev Kvarts annab Aventuriinidele oskust energiat kiirelt edasi kanda ja ka samalajal endasse võtta, mis teeb neist kristallidest väga head tervendajad. 

PUNASE AVNETURIINI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Punane Aventuriin suurendab üldist energiat, jõudu, elurõõmu, suurendab elukirge ja aitab laiskusest lahti saada.


- Punane Aventuriin avab loomingu, suurendab inspiratsiooni ja avab loomingut füüsiliselt realiseerima. Punane Aventuriin suurendab eneseväljendust ja aitab fantaasiatel, mõtetel, ideedel ning kõigel sellel, mida inimene enda peas oskab visualiseerida, füüsiliselt väljendada. 

- Tööedu kristall neile, kes töötavad arhitektina, kujundajana, sisekujundajana, juuksurina, kunstnikuna, graafilise disainiga jne. 

- Kanna Punase Aventuriini kristalli, kui sul on probleeme lapseootele jäämisega või kui sa oled "mõttes rase" ehk tekitad endale ise rasedusega seotud sümptomeid. Punane Aventuriin aitab vabastada emotsionaalseid blokke, mis ei lase rasedusel tekkida. 

- Sobib neile kandmiseks, kes pidevalt muretsevad enda materiaalse seisu üle ja kes tunnevad, et nendel ei ole kõik materiaalselt korras. Aitab ka neid, kellel tegelikult on kõik olemas, kõik võimalused avatud, aga miski tema sees muretseb. Punane Aventuriin aitab sellest emotsioonist vabaks lasta ja samalajal tervendada Sakraaltšakrat, kuna see Tšakra on just täpselt selle mõtte ning probleemiga seotud. Peale selle, kui see probleem on tervendatud, avab Punane Aventuriin hea õnne külgetõmbe.

- Punane Aventuriin suurendab Auras head õnne, hea õnne ligi tõmbamist ja avab küllusekanali, mille kaudu inimene saab enda ellu häid võimalusi ligi tuua. 

- Punane Aventuriin on elujõuallikas. Kui sa oled pidevalt väsinud, kurnatud, sul ei ole energiat ja teotahet, siis Punane Aventuriin aitab sul seda kõike endas taastada. Punane Aventuriin võitleb laiskuse eest ja on eriti kasulik neile, kes ei leia motivatsiooni.

Südame sümbolil tähendus on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

PUNANE AVENTURIIN JA SÜDA 

- Suurendab üldist energiat, jõudu, elurõõmu, suurendab elukirge ja aitab laiskusest lahti saada.

- Punase Aventuriini südant kandke siis, kui te soovite suhtes suuri otsuseid vastu võtta, aga te ei tea, mis on õige ja mis on vale. Punane Aventuriin aitab tunda, kuhu poole tuleks liikuda.

- Sobib ideaalselt neile, kes on oma armastatuga koos, aga kes ei tunne enam suhtes kirge. Punane Aventuriin tõstab selle kandja Auras armastuse energiat, aidates sul endal olla aktiivne.

- Lastel soovitan Punase Aventuriini südant kanda siis, kui nendel puudub julgus oma unistuste poole liikuda või, kui tekib tunne, et "ma ei ole seda väärt, ma ei oska, ma ei usu iseendasse". Siis sellisel juhul aitab Punane Aventuriin läbi südame sümboolika jõuda teadmiseni, mida sa väärt oled ja mis on see, milles sa hakkama saad.

- Laste puhul aitab Punane Aventuriin ka liigset temperamentsust maandada või impulsiivset käitumist rohkem tasasemaks muuta. Sobib ideaalselt teismelistele.

- Kui kanda Punase Aventuriini südant koos Punase Jaspise või Unakiidi südamega, siis aitab see tõsta naisel viljakuse energiat. Soovitan neile, kes soovivad lapsi saada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Aventuriin on väga kasulik naistele ja meestele, kellel on probleeme viljakusega. Punase Aventuriini kandmine aitab alternatiivselt tervendada just seda probleemi, andes kehale vajalikku vaimset energiat, mis suudaks viljakust tekitada.

- Soovitan Punast Aventuriini kanda naisel, kes soovib lapseootele jääda. Punane Aventuriin kiirendab rasestumist ja aitab kehal luua elu, mis on täis tervist ning elujõudu. Punane Aventuriin töötab siis, kui Auraväljas on juba hing ootel, kes soovib sündida. See, kas hing on ootel või mitte, saan ma eraseansil sulle seda öelda. Teine viis, kuidas ise seda teada saada, on see, kui naine on ise ilmutusi ja visioone tulevasest lapsest saanud.

- Punast Aventuriini on kasulik terve rasedusevältel kanda või vähemalt raseduse esimesel neljal kuul. Punane Aventuriin aitab ära hoida terviserikkeid, mis võivad lapsel ja emal raseduse tõttu esineda. See on võimas kaitsetalisman, mida saad endaga hoida, et kaitsta enda veel sündimata last.

- Punane Aventuriin tervendab vereringet ja käe sees olevaid sooni.

- Kui on olnud tervisemuresid, mis on seotud reproduktsiooniorganitega, siis on kasulik alternatiivtervendajana Punast Aventuriini kanda. See kristall aitab täielikult terveks saada ja takistab sellist sorti haiguste teket.

- Punane Aventuriin tervendab kahte esimest Tšakrat, milleks on Juurtšakra ja Sakraaltšakra

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Punane Aventuriin kõige enam JÄÄRA.

Punast Aventuriini võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 2 cm
PUNANE AVENTURIIN taastab sinu energiavarusid, aidates Sul end füüsiliselt ja vaimselt aktiivsena tunda.Punane Aventuriin on üks Aventuriini ..
2.62€
Maksudeta:2.15€
PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Ave..
13.60€
Maksudeta:11.14€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamise..
6.50€
Maksudeta:5.33€
PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. A..
12.59€
Maksudeta:10.32€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
6.90€
Maksudeta:5.66€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
9.30€
Maksudeta:7.62€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
6.80€
Maksudeta:5.57€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.60€
Maksudeta:6.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.