Menüü
Ostukorv

ECOSH AJU VÄGI

ECOSH AJU VÄGI TERVISETOOTED
ECOSH AJU VÄGI
59.00€
Maksudeta: 48.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH AJU VÄGI
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Vegan

AJU VÄGI on vitamiinide, taimede ja toitainete kompleks pika ja lühikese mälutöö toetuseks.

Aju on organ, mis reguleerib mitmeid keha funktsioone, tõlgendab infot ja töötleb emotsioone. Lisaks vastutab aju ka meie mälu, loovuse ja intelligentsuse eest. Selleks, et aju saaks kõiki neid funktsioone ladusalt täita, vajab ta toitaineid, mida tänapäevase toitumise, stressi ja kiire eluviisi korral ei pruugi piisata. Aju Vägi toode sai loodud, et toetada igapäevaselt meie aju funktsioone (sh pika- ja lühiajalist mälu) just aju jaoks oluliste vitamiinide, mineraalainete ja taimedest saadavate ainetega. 

Aju Vägi tootes: 

- Niatsiin (vitamiin B3) ja magneesium aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja närvisüsteemi talitlusele.

- Magneesium aitab kaasa lisaks elektrolüütide tasakaalule.

- Vitamiin B6 ja B12 aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja homotsüsteiini ainevahetusele.

- B9 ja B12 vitamiinid osalevad aju rakujagunemise protsessis ja väsimuse ning kurnatuse vähendamises.

- B9 ehk folaat aitab kaasa normaalsele aminohapete sünteesile.

- Seleen aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. 
 
KOOSTIOSAD: CDP-koliin ehk tsitikoliin; glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel); Aasia vesinaba ehk Gotu Kola (Centella asiatica) ekstrakt 10:1; Ashwagandha (Withania somnifera D.) KSM-66 juure ekstrakt, sisaldades 5% vitanoliide; Sasi-vesikaagi (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) ekstrakt, sisaldades 50% bakosiide; magneesiumdiglütsinaat; punapeedi juure pulber (Beta vulgaris L.); viirpuu marjade (Crataegus laevigata) ekstrakt, sisaldades 10% flavonoide; glutatioon; NAC (N-atsetüül-L-tsüsteiin); nikotiinamiid (vitamiin B3); püridoksaal-5′-fosfaat (vitamiin B6); kaltsium-L-metüülfolaat (vitamiin B9); metüülkobalamiin (vitamiin B12); L-selenometioniin (seleen).

MANUSTAMINE: 1 kapsel hommikul ja 1 kapsel õhtul peale sööki. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toode ei ole ette nähtud lastele tarbimiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Krooniliste haiguste ja ravimite tarvitamise korral konsulteerida arstiga. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB2 KAPSLIT%NRV*
CDP - koliin
400 mg-
Aasia vesinaba ekstrakt
150 mg 
-
Ashwagandha KSM-66 juure ekstrakt
120 mg
-
Sasi-vesikaagi ekstrakt
120 mg 
-
Magneesium
57,6 mg
15 %
Punapeedi juure pulber
44 mg
-
Viirpuu ekstrakt
44 mg-

Glutatioon
40 mg
-
NAC (N- atsetüültsüsteiin)
40 mg
-
Niatsiin (vitamiin B3)         
40 mg NE
250 %
Vitamiin B6
10 mg
714 %
Foolhape (vitamiin B9)
200 μg 
100 %
Vitamiin B12
200 μg
8000 %
Seleen
200 μg
364 %
Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Vajadusel konsulteerida arsti või apteekriga.

SÄILITAMINE: Toodet hoida suletuna kuivas kohas ja toatemperatuuril kuni 25 ºC ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.
Tehniline
Mõõdud KAAL: 0.2 kg. PURGI MÕÕTMED: 60 x 60 x 110 mm.
Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 25 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
15.00€
Maksudeta:12.29€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
18.40€
Maksudeta:15.08€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
35.90€
Maksudeta:29.42€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
12.00€
Maksudeta:9.84€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
14.00€
Maksudeta:11.47€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja negatiivsust. Kuldobsidiaan aitab näha selge..
9.50€
Maksudeta:7.79€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
24.50€
Maksudeta:20.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.