Menüü
Ostukorv

ECOSH ALLER STOPP

ECOSH ALLER STOPP TERVISETOOTED
ECOSH ALLER STOPP
35.00€
Maksudeta: 28.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH ALLER STOPP
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis.

ALLER STOPP on mõeldud toetamaks ülitundlikku immuunsüsteemi kevadise õietolmu ning teiste allergeenide korral.

Üilitundlikkusreaktsioon ehk allergiline reaktsioon tekib siis, kui inimene reageerib keskkonnas leiduvatele ainetele, mis on enamiku teiste inimeste jaoks ohutud. Aineid ehk tegureid, mis allergilist reaktsiooni esile kutsuvad, nimetatakse allergeenideks ja neid leidub näiteks tolmus (peamiselt tolmulestade elutegevuse tõttu), õietolmus, koduloomade karvades, putukamürgis, puukides, hallitusseentes, toidus, mõnes ravimis jne. Aller Stopp on immuunsüsteemi toetav toode ülitundlikkuse korral.

ALLER STOPP tootes:

- C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

- Ashwagandha toetab hingamisteede ja naha tervist.

- Lisaks aitab Ashwagandha säilitada energiataset ning luua organismis tasakaalu.

- Tsink aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Tootes olev PUREWAY-C® on patenteeritud kombinatsioon, mis toetab C-vitamiini omastamist, jaotumist ja püsimist kehas.

Tsink ja C-vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad meie rakke oksüdatiivse stressi eest.

Ashwagandhal on adaptogeensed omadused, mis aitavad säilitada energiataset ning luua organismis tasakaalu. Lisaks toetab hingamisteede ja naha tervist. Parandab organismi vastupanuvõimet stressile ja aitab kehal stressiga toime tulla.

Tootes sisalduv FlaviPure® on esmaklassiline kvertsetiin, mis ekstraheeritud taimest Sophora Japonica ja millel on teiste kvertsetiini vormidega võrreldes kõrgem biosaadavus. FlaviPure on standarditud vähemalt 98,0% kvertsetiinini. Kvertsetiin on naturaalset päritolu aktiivne flavonoid. Tegemist on ühe kõige rohkem uuritud bioflavonoidiga ning on leitud, et see on kehas oluliselt aktiivsem kui paljud teised bioflavonoidid. Kvertsetiini ja teiste taimsete bioflavonoidide koosvõtmine omab sünergilist mõju.

KOOSTIOSAD: FlaviPure® – kvertsetiinidihüdraat (ekstraheeritud Sophora Japonica õitest), bromelaiin (harilikust ananassist Ananas comosus), PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), Ashwagandha [Withania somnifera D.] KSM-66 juure ekstrakt (sisaldab 5% vitanoliide), tsinkdiglütsinaat.

MANUSTAMINE: 1 kuni 2 kapslit päevas koos veega. 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB1-2 KAPSLIT%NRV*
Kvertsetiin
170 - 320 mg
-
Bromelaiin
150 - 300 mg -
PUREWAY-C® kompleks, millest
100 - 200 mg-
    C-vitamiini
93 - 186 mg
116 - 132%
    Tsitrusviljade bioflavonoide
3 - 6 mg
-
Ashwagandha KSM-66 juure ekstrakt
75 - 150 mg
-
Tsink
4-8 mg
40 - 80%
%NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Soovitatud kogust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

SÄILITAMINE: hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25°C ja päikese eest kaitstult.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 50 g

REALISEERIMISAEG: vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tehniline
Mõõdud KAAL: 0.2 kg. PURGI MÕÕTMED: 60x60x110 mm.
Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 25 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
17.90€
Maksudeta:14.67€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
19.00€
Maksudeta:15.57€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
27.00€
Maksudeta:22.13€
CYTOPLAN C-VITAMIIN BIOFLAVANOIDIDEGA (parim enne 01.08.2024)
Uus -50 %
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
15.25€ 30.50€
Maksudeta:12.50€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud ini..
26.30€
Maksudeta:21.56€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEA ÕNN 2024. AASTAKS" on loodud Neitsi tähtkujus sündinutele, et tuua neile e..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt AMBUR "HEA ÕNN 2024. AASTAKS" on loodud Amburi tähtkujus sündinutele, et tuua neile&nb..
13.70€
Maksudeta:11.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.