Menüü
Ostukorv

CYTOPLAN L-TEANIIN

CYTOPLAN L-TEANIIN TERVISETOOTED
CYTOPLAN L-TEANIIN TERVISETOOTED
CYTOPLAN L-TEANIIN TERVISETOOTED
CYTOPLAN L-TEANIIN TERVISETOOTED
CYTOPLAN L-TEANIIN TERVISETOOTED
CYTOPLAN L-TEANIIN TERVISETOOTED
CYTOPLAN L-TEANIIN
26.30€
Maksudeta: 21.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: CYTOPLAN L-TEANIIN

CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud inimestele, kes on terviseteadlikud ning usuvad ja usaldavad looduse väge.


La Tene butiikides müüdavad Cytoplani tooted on taimsed ja sobivad VEGANITELE.


CYTOPLAN L-TEANIIN TOIDULISAND VEGAN


L-teaniin on vaba aminohape ja seega ei kasuta keha seda valkude moodustamiseks. Vabadel aminohapetel on kehas täita hulgaliselt rolle, näiteks on l-teaniin lähteaineks mõnele neurotransmitterile. Suures koguses l-teaniini leidub teelehtedes.


* L-teaniin toetab alfa-ajulainete tootmist, mis on seotud lõõgastusseisundiga. Nii meditatsioon kui ka unistamine suurendavad alfa-ajulaineid, mis on samuti olemas REM-unefaasis.


* L-teaniin toetab GABA ehk gammaaminovõihappe tootmist (rahustav ajutransmitter).


* L-teaniin ei mõju uinutavalt ja seega võib seda võtta nii päevasel ajal kui ka magamaminekul.


* L-teaniin on aminohape, mis soodustab lõõgastumist ja on kasulik, sest ei põhjusta uimasust. Seega võib L-Teaniini kasutada ka päevasel ajal, mitte ainult õhtuti, kui soovitakse uinuda.


* Tegemist on loodusliku rahustiga, mida aitab närvidel ja lihastel lõõgastuda. Selle aminohappe puudus võib soodustada pinget, närvilisust, ärevust ja raskusi puhkamisega.


* L-teaniin mõjub positiivselt rahunemisele ja on eriti kasulik hetkel, kui oled millegi pärast endast välja läinud. Toetab sind stressirohkel ajal.


* Tegemist on aminohappega, mis takistab vaimset ülereageerimist. Näiteks, kui oled stressirohkes olukorras või kui sind miski ärritab, siis l-teaniin toetab sinu närvisüsteemi, aidates pidurdada paanikasse sattumist.


* L-teaniin on suurepärane toitaine sinu ajutegevusele, aidates kaasa keskendumisele, turgutades mälu ja kogu ajutööd. See on heaks toetavaks toidulisandiks ajule, nii nagu seda on ka Ajurveeda ravimtaim radioola.


* Tugev immuunsüsteem saab osaliselt alguse l-teaniinist sinu kehas. Selle aminohappe puudus võib kaasa tuua nõrgenenud immuunsüsteemi ja muuta keha tundlikuks erinevatele baketriaalsetele ja viiruslikele haigustele. Külmetuste perioodil, pimedal ajal ja eriti sügis-talvisel ajal on l-teaniin immuunsusele eriti kasulik. Võib mõjuda positiivselt ka välismaal reisides, aidates sind kaitsta sealsete haiguste eest.


* L-teaniin on potentsiaalne vähi ja kasvajate taandaja ning ennetaja. Selle aminohappe olemasolu kehas võib ennetada neid haiguseid.


* L-teaniin võib olla kasulik ka vererõhu tasakaalustamisel, aidates kõrget vererõhku alandada ja liiga madalat vererõhku tuua õigele tasemele.


* L-teaniin aitab kaasa unehäiretega võitlemisele, aidates parandada une kvaliteeti ja soodustada sügavasse unne jäämist. Kasuta l-teaniini vahetult enne magamaminekut, et unekvaliteeti parandada.


Loe L-teaniini kohta lähemalt SIIT.


KASUTAMINE


1-2 kapslit päevas eelistatult tühja kõhu peale toidulisandina või vastavalt ettekirjutustele.


1 kapsel sisaldab keskmiselt 250 mg l-teaniini.


HOIATUSED


Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevast soovitatud annust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Kui olete rase, imetate või võtate samal ajal muid ravimeid, konsulteerige enne tarvitamist oma arstiga.


KOOSTISOSAD


L-teaniin, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), mikrokristalne tselluloos, steariinhape.


Mitte-aktiivsed koostisosad: glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), mikrokristalne tselluloos, steariinhape.


Ei sisalda GMO-d, gluteeni, nisu, sojat, piima, lisatud suhkru-, maitse- ja värvaineid.


SÄILITAMINE


Hoida kuivas ja jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


PARIM ENNE: vt purgi põhja.


60 kapslit


Kapsli suurus ca 19 mm

Lisainfo
Lisainfo Hoida kuivas ja jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. NETOKOGUS: 60 kapslit. Kapsli suurus 19 mm. PARIM ENNE: vt purgi põhja. PÄRITOLURIIK: Suurbritannia
Toote kogus erineb pildil olevast. Purgis on 60 kapslit.CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põ..
20.20€
Maksudeta:16.56€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
17.90€
Maksudeta:14.67€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
31.70€
Maksudeta:25.98€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
15.00€
Maksudeta:12.29€
MAKADAAMIAÕLI on peaaegu läbipaistev, kohati kollaka tooniga õli, mis on pressitud Makadaamia pähklitest. See õli on rikastatud tervenda..
13.30€
Maksudeta:10.90€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
16.30€
Maksudeta:13.36€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
7.06€
Maksudeta:5.78€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.