Menüü
Ostukorv

ECOSH LIFE BIOTIIN iluvitamiin

ECOSH LIFE BIOTIIN TERVISETOOTED
ECOSH LIFE BIOTIIN iluvitamiin
17.00€
Maksudeta: 14.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIFE BIOTIIN iluvitamiin
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Kõik La Tene valikus olevad Ecosh Life tooted on vegan.

BIOTIIN aitab hoida nahka ja juukseid normaalsena, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning makrotoitainete ainevahetusele.

B-vitamiinide hulka kuuluv tugevatoimeline bioaktiivne D-biotiin, tuntud ka H-vitamiini, B7 ja koensüüm R nime all, osaleb koos teiste sama rühma vitamiinidega toidu energiaks muutmisel. Iluvitamiinina on biotiinil tähtis roll naha, juuste ja küünte tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine, mis tagab rakkude kasvamise ja uuenemise. Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

Biotiin takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist. Kuiva naha puhul sageli kasutatav biotiin on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks.

Bioaktiivne biotiin on vajalik:

- naha, juuste ja küünte tervisele

- mikrotoitainete ainevahetusele – rakkude kasvule ja uuenemisele

- normaalsele energiavahetusele ja limaskestale

- normaalsele närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele

Mida tähendab bioaktiivne? Bioaktiivne aine on valmis minema koheselt biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt aktiivseks muuta, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisareaktsioone. See omakorda hoiab kokku organismi ressursse, nagu energiat ja organismile olulisi toitaineid.

Toode on laktoosi- ja gluteenivaba.


KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), D-biotiin, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: soovituslik päevane annus on 1 kapsel vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB1 kapsel/ %NRV*
D-biotiin5000 µg/ 10 000 %
% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.