Menüü
Ostukorv

KULD viiruk (ca 12 tk pakis)

KULD viiruk (ca 12 tk pakis) VÄEESEMED
KULD viiruk (ca 12 tk pakis)
5.70€
Maksudeta: 4.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULD viiruk (ca 12 tk pakis)

KULD viiruk on kokku pandud spetsiaalsetest taimedest, mille põletamisel aktiveerub õnneenergia. See on salajase retsepti järgi valmistatud viirukisegu, mida saab kasutada universaalse õnne kasvatamiseks. Kui sa tunned, et sinu elus on vähe õnne, siis põleta just seda viirukit.

KULDVIIRUK

- Kuld viirukit põleta selleks, et aktveerida oma elus rahavool. Selleks sea viiruk suitsema mõttega, et see looks just sellel alal head õnne. Keskendu sellele, et sinu ellu jõuab rahavool, sul hakkab tööalaselt või ärialaselt edukalt minema.

- Seda viirukit põletades on sul võimalik saata teele enda külluslikke soove. Kui sead Kullaviiruki suitsema, siis sule silmad ja keskendu kõigele sellele, mida sa enda ellu sooviksid saada. Keskendu heale töökohale, palgatõusule, oma kodu soetamisele või ükskõik millele, mis on külluslik ja mida sa tõesti sooviksid enda elus näha.

- Põleta Kullaviirukit enda kodus olevate küllusekristallide lähedal. Sellega saad sa neid kristalle puhastada ja aktiveerida. Eriti head õnne toob Kullaviiruki põletamine, kui sa teed seda iga kuu igal Täiskuul ja Noorkuul. Täiskuu sümboliseerib soovide täitumist ja Noorkuu uue alguse loomist. Kullaviiruk aitab aktiveerida rahaenergia liikumise eriti hästi just nendel Kuufaasidel.

- Kullaviirukit põleta ajal, mil sul läheb majanduslikult kehvasti ja sa soovid enda või perekonna kohalt pühkida ära ebaõnne. Kui oled väga kehvas perioodis, siis on mõistlik Kullaviirukit kasutada regulaarselt ja teha lisaks erinevaid rituaale/maagiaid või luua küllusekristallide komplekte 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.