Menüü
Ostukorv

TITAANIUM AURA geood küünlaalus

TITAANIUM AURA geood küünlaalus VÄEESEMED
TITAANIUM AURA geood küünlaalus VÄEESEMED
TITAANIUM AURA geood küünlaalus VÄEESEMED
TITAANIUM AURA geood küünlaalus VÄEESEMED
TITAANIUM AURA geood küünlaalus VÄEESEMED
TITAANIUM AURA geood küünlaalus VÄEESEMED
TITAANIUM AURA geood küünlaalus
229.00€
Maksudeta: 190.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TITAANIUM AURA geood küünlaalus


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


TITAANIUM AURA on saadud Mäekristalli ja Titaani ning vahel ka kulla kombineerimisel. Sealt tulenebki Titaanium Aura vikerkaarevärvus. Minu lemmiknimetus sellele kristallile on astraalrännakute kristall, kuna see avab Kolmanda Silma ja Kroontšakra samaaegselt, mis omakorda on vajalik astraali nägemiseks.

Aura Kvartsid on kõik saadud Mäekristallist ehk tavalisest Kvartsist. Erinevaid Aura Kvartse valmistatakse väga kõrgetel temperatuuridel nii, et kuumutatakse Mäekristalli koos hõbeda, kullaga või mõne teise metalliga. Aura Kvartsid on naturaalsed, kuna nendele on lisatud metalle ja kõrgete temperatuuridega on suudetud metall  ühendada Kvartsiga. Sellest valmibki täielikult jääv kristallitoon. Kristalli kuumutamise tagajärjel on nendes peidus tuleelement, mis omakorda muudab need kristallid väga võimsateks.

TITAANIUM AURA GEOODI OMAPÄRA (omapära, mida tavalisel poleeritud Titaanium Aura kristallil ei ole)

TITAANIUM AURA on kristall, millel on väikestest tipulistest kristallidest moodustunud koobas sees. Seesama tipuline osa selles kristallis annab väga palju jõudu juurde otse sellesse keskkonda, milles see on. Seega toimivad geoodilised kristallid mitmeid kordi võimsamalt, kui tavaliselt poleeritud kristallid. Titaanium Aura geoodi ei ole vaja eraldi puhastada, piisab sellest, et igakuiselt tehakse kodus puhastust Salvei rituaalitaime suitsuga.

KÜÜNLAALUSEID on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. 


KÜÜNLAALUS JA TITAANIUM AURA GEOOD


- Hoia Titaanium Aura geoodi enda magamistoas kristallikomplekti juures, mis on seotud inglite, selgeltnägemise, telepaatia, astraalrännaku või enda Aura kaitsmisega. Seda geoodi on väga kasulik hoida nende kompolektide juures, kuna see aitab nendel kristallidel võimsamaks muutuda ja sinu Auraga paremini tööd teha.

- Titaanium Aura geood aitab puhastada sinu Aurat blokaadidest, mis takistavad sul spirituaalselt areneda, intuitsioonil tugevamaks muutuda ja ei lase ennustamisoskusel areneda. 

- Aseta Titaanium Aura geood enda kodu välisukse kõrvale, kui soovid, et see aitaks sinu kodust hoida eemal ebaõnne.


TITAANIUM AURA GEOOD KÜÜNLAALUSE ERINEVAD KASUTAMISE VÕIMALUSED


- Titaanium Aura geoodi saab kasutada teiste kristallehete laadimiseks, nii nagu ka kõiki teisi geoode. Sellel geoodil on oskus laadida ja taastada neid ehteid, millel on olemas kaitsvad või spirituaalset energiat arendavad väed. Näiteks lae Titaanium Aura geoodi peal ehet, mida kannad intuitsiooni arendamise eesmärgil või unenägude selgemaks nägemiseks. Sobib laadida ka näiteks kristalle, mis kaitsevad sind energiavampiirluse või ebaõnne eest. Ehteid laetakse geoodidega nii, et ehe asetatakse geoodi kõrvale või peale ja lastakse sellel olla seal vähemalt terve öö, et geood saaks ehtes olevate kristallide jõudu taastada. 


- Titaanium Aura ei lase sinu Auravälja tekkida negatiivsel ja ebasoodsal energial. Kui Titaanium Aura on sinu lähedal, siis see kaitseb sinu Auravälja kahjustuste eest. Selle värv asendab energiaid, mis põhjustavad Auralekkeid. Väga kasulik on seda kasutada siis, kui kahtlustad, et sul võib olla nõrk Auraväli. Auravälja tugevus määrab ära selle, kui palju suudavad teised inimesed sind mõjutada. Mida tugevam Auraväli, seda vähem suudavad teised seda teha ja seda rohkem hoiad sina oma hingeelu kontrolli all. 

- Titaanium Aura on kristall, mis soodustab ettenägelikkust. Pikaajaline Titaanium Aura kasutamine on spirituaalsel tasandil väga kasulik. See aitab intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. Ennekõike soodustab see ettetunnetamist. Aitab leida õigeid vastuseid ja lahendusi soodsama tuleviku loomisel. Kui hoiad Titaanium Aurat käes, kasutad mediteerimisel või kannad endaga kaasas, siis esita sellele palveid. Palved võiksid olla teemadel, mille suhtes soovid visioone näha. 

- Väga kasulik on hoida Titaanium Aurat enda magamistoas võimalikult lähedal voodile. Tegemist on kristalliga, mis äratab üles sinus oskuse hingede maailmaga ühendust saada. Titaanium Aura stimuleerib ülemisi Tšakraid, mis vastutavad selle eest, kui tundlikud oleme energiatele ja nähtamatule maailmale. 

- Aitab suhtesse harmooniat tuua ja on kasulik sellele paarile, kes käib pidevalt kokku-lahku või ei suuda kunagi ühele meelele jõuda. Selleks soovitan hoida Titaanium Aurat armastusekristallide komplekti juures või ühise pildi ees. Pildid on elavad energiad ja need neelavad informatsiooni. Kui asetada kristall pildi ette, siis see hakkab sellel pildil oleva inimese hingega tööd tegema.

- Titaanium Aurat saab kasutada eeterkeha tervendamisel, kui soovitakse mõista enda karmat või eelmiste elude saladusi. Kui  hoiad seda kristalli näiteks koos TselestiidiAntofülliidi ja Moldaviidiga voodi kõrval, siis avab Titaanium Aura mälestusi. Mälestusi, mis on sinu hing talletanud endasse eelmistest eludest ja see võib olla kasulik, et sa mõistaksid, miks üks või teine asi on sinu ellu toodud.

- Toob selget teadmist, aitab mõtteid selgemaks muuta, suurendab oskust iseenda elu üle kontrolli saavutada ja aitab vabastada ebavajalikud hirmud, mis takistavad edukust.

- Avab selgeltnägemise ande, telepaatilised oskused ja suurendab spirituaalset energiat.

- Titaanium Aura geoodi puhul on tegemist kristalliga, mis aitab planeet Pluutoga ühendust saada. Nii kristall kui ka planeet on seotud müstitsismi, taassünni ja energiate muutustega. Titaanium Aura geood aitab tuua soosivaid muutusi või üle elada muutusi, mis tunduvad esmapilgul liiga keerulised. Titaanium Aura aitab ületada raskeid perioode ja tuua head õnne ajal, mil seda on kõige enam vaja.

Titaanium Aura sobib väga hästi kokku teiste Aura kvartsidega, kui soovitakse selgeltnägemist edendada. Selleks kogu kokku kõik erinevad Aura Kvartsid ja hoia neid koos pendli või mõne teise ennustusvahendiga. Iga kord, kui pendlilt vastuseid hakkad küsima, muutub pendel võimsamaks ja samuti muutub ka sinu enda võimekus.


Puhastada vähemalt kord kuus Lavendliviirukiga või Lavendli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Tehniline
Mõõdud ca 12*10*5 cm. Sobib teeküünla põletamiseks.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
22.50€
Maksudeta:18.75€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.75€
Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kr..
61.40€
Maksudeta:51.17€
Pilt on illustreeriv. Seedripuu ja Mandariini eeterlik õli ning Titaanium Aura geood ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on eeterlike õlide põletami..
12.10€
Maksudeta:10.08€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
17.50€
Maksudeta:14.58€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatu..
18.60€
Maksudeta:15.50€
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki..
4.90€
Maksudeta:4.08€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõ..
6.60€
Maksudeta:5.50€
SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, te..
14.90€
Maksudeta:12.42€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett NEITSI "AURAKAITSE", koosneb Dumortjeriidi, Oonüksi ja Hematiidi ..
29.97€ 33.30€
Maksudeta:24.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.