Menüü
Ostukorv

JUMALIK KARMA viiruk

JUMALIK KARMA viiruk VÄEESEMED
JUMALIK KARMA viiruk
4.50€
Maksudeta: 3.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: JUMALIK KARMA viiruk

JUMALIK KARMA viiruk aitab Kaitseingli juhatusel sinuni jõuda. "KARMA" juba ütleb enda nimega ära seda, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palju erinevaid tervendavaid, kahjulikke energiaid puhastavaid ja positiivseid energiaid kasvatavaid taimi. Kõik taimed viirukis on sinu isiklikule Karmaenergiale vaid kasutoovad. Tegemist on salapärase viirukiseguga, mille koostisosad on ainulaadse retsepti kaitsmise tõttu salastatud. Võime vaid öelda, et tegemist on 100% taimse viirukiga. 

KARMAVIIRUK

- Karmaviirukit on kasulik paar korda kuus kasutada. Kui on soovi, siis võib seda ka tihedamini kasutada, kuid paar korda kuus on lausa vajalik. Vajalik selleks, et enda isiklikku Karmaenergiat tervendada, puhastada ja positiivsemaks muuta.

- Karmaviiruk äratab sinus endas üles oskuse Karmaseaduse järgi elada. Karmakartlik inimene teeb enda elus kõige armastavamaid ja heatahtlikemaid samme. Karmaviirukis on taimede segu, mis äratavad sind üles olema tänasest "minast" homme juba parem "mina", aidates sul ise märgata, mida sa valesti teed ja milliste sinu enda tegude tagajärjeks võib olla ebaõnn.

- Põleta Karmaviirukit enda lähedal, kui soovid spirituaalselt kasvada. Kui soovid spirituaalset kasvu kiirendada, siis  Karmaviirukil on olemas vägi, mis aitab sind valgustada.

- Karmaviirukit põletades on võimalik viia läbi meditatsioon. Mediteerimise ajal küsi iseenda käest: "Mida ma valesti teen?" ja visioonid võivad sinuni saabuda. Karmaviiruk avab kõiki Tšakaid, aidates energiatel sinu sees liikuda ja sul endal tajuda, mis on sinu enda põhjustatud ebaõnn.

- Karmaviiruki põletamisel võid sa tunda end väga ebamugavalt ja see lõhn võib sind eemale tõugata. See juhtub vaid sellisel juhul, kui sa sellel samal päeval oled teinud midagi, mis toob sulle tulevikus halba Karmat. Kui sa ei tunne ebameeldivat tunnet, vaid head, siis sellel samal päeval sa ei ole loonud halba Karmat.

- Seda on väga kasulik teada, selle järgi on sul võimalik ise tajuda, kas täna oled käitunud endale kasulikult või mitte.

- Soovitan seda põletada vähemalt mitu korda kuus selleks, et sa saaksid energiat enda valgustamiseks ja spirituaalset kasvu soodustavat väge juurde.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.


Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 12 tk.
YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaala..
17.40€
Maksudeta:14.50€
SALVEI ja YERBA SANTA on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja ..
24.20€
Maksudeta:20.17€
PALO SANTO ja SANDLIPUU viiruk koosneb kahest traditsioonilisest tervendustaimest. Mõlemad viirukitaimed on seotud positiivse energia kasvatamiseg..
5.80€
Maksudeta:4.83€
Rituaalitõrvik SALVEI "ENERGEETILINE TERVENDAJA" on loodud valgest salveist, millega on ühendatud lilla ja sinise daalia energia. See rituaalitõrv..
20.80€
Maksudeta:17.33€
PALO SANTO ja KANEELI seguviirukiga on võimalik aktiveerida rahaõnne, külluse, rikkuse, unistuste täitumise ja armastuseõnne energiad. Seda viiruk..
6.30€
Maksudeta:5.25€
KOPAALI ja NAG CHAMPA viirukit soovitan kasutada neil, kes soovivad vabastada seisvaid energiaid. Kopaal vabastab kinni jäänud energiaid ning Nag Chap..
4.70€
Maksudeta:3.92€
NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERAALNE HINGETERVENDAJA on väga luksuslik viiruk oma idamaise aroomiga. Noor Oud on äärmiselt haruldane õli, mida leidub aga..
5.50€
Maksudeta:4.58€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.20€
Maksudeta:3.50€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
35.30€
Maksudeta:29.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.