KURKUM - SELLE IMEVÄGI JA TERVENDAVAD OMADUSED

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Kurkum on tõesti imeravim otse meie loodusest, mis on inimestele antud väga paljude probleemide leevendamiseks ja eemaldamiseks. Mina usun, et loodus on andnud igale probleemile vähemalt ühe "vastumürgi" otse loodusest, kui mitte rohkem. Kurkum on tõeline imetegija, kuna sellel on väga palju erinevaid probleemide lahendamise oskuseid. See on tervisele niivõrd hea, et ma soovitan igasse korrallikku kööki see lisada. Minu köögis eksisteerib Kurkum juba aastaid. Kurkum on juur, mis meenutab veidi Ingverit ja need taimed on ka omavahel seotud. Sellest samast juurest valmistatakse pulbrit, mida meie oma köögis saame lihtsalt ära kasutada. Kurkum on pärit Indiast ja seal on seda kasutatud üle mitme tuhande aasta tervendus eesmärkidel. Viimastel päevadel, kui ma olen süüa valmistanud ja Kurkumit toidu sees kasutanud on mulle visioonid tulnud, et peaksin selle imeväe kirja panema, mitte ainult selle tervendavate omaduste kohta, vaid ka spirituaalse väe kohta. Loomulikult on igal taimel on võluvägi ka Aura jaoks, mitte ainult füüsiline jõud. Jätke meelde, et kõik algab esmalt energia tasanadil ja alles siis liigub edasi füüsilisse kehasse. Seega on ülioluline, et me toidaksime ennekõik enda hinge õigete taimede, keskkonna, inimeste ja kristallidega.

 

KURKUM TERVISELE JA FÜÜSILISELE KEHALE

 

Kurkumi koostisainetes on väga palju häid aineid, mida inimese füüsiline keha vajab selleks, et terve olla. Kurkum on see aine, mida kasutatakse näiteks Karri kollaseks tegemisel ja see kollane aine ongi see imeravim, mille nimeks on Kurkumiin.

 

Kurkumis on palju Magneesiumit, Rauda, B6 ja loomulikult ka C vitamiini.

 

- Kurkum aitab kolesterooli tasemel normaliseeruda.      

                                                                                               

- Turgutab mõistust, meeli, aju ja närvisüsteemi.  

                                                                                                   -

- Tervendab kopse ja hingamissüsteemi.

 

- Aitav aeglustada naha vananemist.

 

- Kurkumis on vajalikke aineid, mis aitavad võidelda vähi vastu.

 

SEENHAIGUSED JA AKNE Kurkum võitleb seenhaiguste vastu nii välispidiselt, kui ka seesmiselt. Kurkumit toidu sisse lisades aitab see seedesüsteemis pesitsevate seente jaoks ebasobiliku kasvukeskkonna luua ja samalajal aitab neid kehast eemaldada. Mina soovitan Kurkumit hoida ka naha peal, kus on seenhaigus või mõni säärane nahaprobleem. Kurkum aitab seda eemaldada. Samamoodi aitab Kurkub tervendada aknet ja seda soovitan kasutada kindlasti neil, kes on juba pikemat aega võidelnud aknega, kuna Kurkum on piisavalt tugev, et sellele "vastumürki" anda. Kindlasti lisada Kurkumit erinevatesse toitudesse.

 

TERVE NAHK JA VITAMIINIDE OMASTAMINE Kurkum tugevdab immuunssust ja aitab sinu kehal teistest toiduainetest vitamiinid välja võtta. Kurkumi söömine aitab nahal pehmemaks ja elastsemaks muutuda. Enda kogemusest võin öelda, et Kurkum tõepoolest aitab nahal säilitada sellele omane pehmus ja ei luba nahal kuivaks minna. Kindlasti soovitan Kurkumit enda menüüsse lisada suvisel perioodil, kus päikese käes aega veedetakse, kuna see kaitseb sinu nahka päikese halva mõju eest.

 

SEEDIMISSÜSTEEM Eelpool mainisin, et Kurkum võitleb seenhaiguse vastu, mis pesitseb samuti seedesüsteemis, aga sellel on oskus sealt ka teisi erinevaid probleeme eemaldada. Kurkumit soovitan toidu sisse lisada, kui sinu magu on tundlik erinevatele ainetele ja on kergelt tekkimas refluks haigusele omased sümptomid. Kurkum leevendab mao hapet ja gaasi, mis sinna tekib. Kurkum aitab väga hästi iiveldamise vastu. Kui oled põdenud mõnda seedehaigust või viirust, mis on tekitanud seedeprobleeme, siis Kurkum võiks samuti käepärast olla.

 

KURKUMI SPIRITUAALNE VÄGI - HEAOLU, KÜLLUS, VILJAKUS JA ELUJÕUD

 

Kõige tähtsam spirituaalne vägi, mida Kurkum endas kannab on ELUJÕU suurendamine. Kurkum motiveerib tegutsema, muudab sind aktiivsemaks, elujõulisemaks, suurendab kirge elu suhtes ja annab soovi võidelda enda heaolu pärast. Kurkum taastab hinge ükskõik kui sügavale see hing on kinni jäänud. Kurkum on üks võimsamaid stressi leevendajaid.

 

PÄIKESEPÕIMIK Kurkumi menüüsse lisamine ja selle kasutamine aitab tervendada peale sinu füüsilise keha ka otse Päikesepõimiku Tšakrat. Aitab eemaldada sellelt Tšakralt emotsionaalsed probleemid, aidates suurendada õnnetunnet ja avada Päikesepõimiku Tšakra taga olevat külluse magnetit. Külluse magnet on energia, mis avaneb alles siis, kui Päikesepõimik on väga pikalt juba terve olnud.

 

Peale Päikesepõimiku tervendamise aitab KURKUM AURAT PUHASTADA ebavajalikest energiates ja eriti nendest energiatest, mis on meie eeterkehasse kellegi teise poolt saadetud. Näiteks aitab Kurkum tagasi allikasse saata ära sõnumise ja needuslikku väe. Ka Kurkumit kanti endaga kaasas, nii nagu Küüslaauku, et eemale hoida halba õnne.

 

Kõik tervisega seotud informatsioon on minu enda õpitu ja Kukrumiga aastate pikkuse tutvumise tagajärg. Oma töös ma aitan inimestel leida ka alternatiivseid viise, kuidas toiduga end tervendada ja need füüsilise keha tervendused on kogemused, mis on mul inimestega või iseendaga olnud. 

Uuendatud: 06.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja