LILLED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Nii nagu ma olen ka eelnevates unenäoseletajates öelnud, et mitte ükski sümbol sinu unenäos ei ole juhuslik - neil kõigil on sulle sügavam sõnum ja tähendus, mida võiksid enda jaoks lahti seletada. Meil kõigil on antud oskus näha enda kohta asju ette, selleks ei pea olema selgeltnägija ja omandama seda sama, mida mina endaga kaasas kannan, unenäod on antud kõigile, selgeltnägemine on teistlaadi eluosa. Unenäod on prohvetlikud visioonid meie endi elude kohta. Lilled kannavad kaasas väga võimast sõnumit, milleks on enamjaolt teade, et oled hoitud ja armastatud. Seleta alati enda unenäod lahti, et mõista, mis sinu elus tegelikult toimub.

Lilled sümboliseerivad vabadust, loomingulisust, armastust, rahu ja õnnelike perioode, mis on sinu ellu tulemas. Seleta lahti ka emotsioon, mis käis sinu unest läbi, kas sa olid kurb või õnnelik ning selle kaudu sa hakkad mõistma, mida need sümbolid veelgi konkreetsemalt sulle soovivad öelda.

LILLED ÜLEÜLDISELT Lilled üleüldiselt näitavad, kuidas sa millegi või kellegi suhtes häid ning positiivseid tundeid tunned. Kui sa näed ainult "kedagi" unes, kes sulle lilli kingib või kellele sina annad lilli või kuidas te olete koos kasvõi lillede keskel, siis on see sõnum tema kohta. Sõnum, mis annab mõista, kuidas teie suhted ja suhtumine üksteise vastu on.

Lillede keskel olemine võib olla ka märk selle kohta, et sa oled kunagi kellegi suhtes midagi ohverdanud ja sa saad selle eest peagi karmaatiliselt positiivset vastutasu.

ÕITSEVAD VÄRVILISED LILLED AIAS / SINU LÄHEDAL / SINU KÄES Kui näed unes värvilisi lilli, mis õitsevad ja on eluterved, ükskõik kuidas need sinu lähedal on ja kui sa oled unenäos samalajal ka õnnelik, siis see on märk peagi saabuvast rahust/õnnelikust perioodist.

LILLEAASAL JOOKSIMINE JA KÕNDIMINE Kui sa näed, et sa oled lilleaasal ja sa jooksed või liigud seal ringi, siis on see märk sinu enda iseloomu paremaks muutumisest. Kui seal jookseb keegi teine või see keegi teine on ka sinuga koos, siis on see märk tema paremaks muutumisest või teie suhete paremaks muutumisest.

LILLED ÕUDUSUNENÄOS VÕI VÄGA HALVAS UNES Kui üldiselt lilled sümboliseerivad siiski häid asju, siis õudusunenäos lilli nähes või mingisuguses unes, kus une kontekst on negatiivne, siis on see halb märk. See sümboliseerib sinu enda upsakust, enesekesksust, egoismi ja liialt kõrget enesehinnangut, mis on võrdväärne ülbusega.

LILLED UNES KOOS KÜLLUSE SÜMBOLITEGA Kui näed und, kus lilled on koos mõne külluse sümboliga, nagu näitest konnaga, lõviga, delfiiniga jne. , selliseljuhul toovad lilled unenäos puhast naudingut töö tegemisest ja selle eest ka vastava tasu saamist. Lilled sümboliseerivad seal unes rõõmuga töötamisest ja rõõmuga elamisest.

LILLEDE ISTUTAMINE Kui unenäos istutatakse lilli, on see märk sinu enda unistusest. Unistusest selles mõttes, et kui sa ise istutad lille, siis sa hakkad üht oma unistust täide viima. Teed esimese sammu selleks, et see unistus täituks. Nüüd mõtle selle peale, mida sa viimasel ajal oled teinud ja mõelnud ning kui juba oled alustanud midagi uut enda elus, siis tea seda, et see samm viibki positiivse tulemuseni - ehk ära karda, kõik hakkab sinu kasuks liikuma.

KESET TÜHERMAAD ON ILUS ÕITSEV LILL Märk sellest, et sa hakkad väga raskest ajast vaikselt välja tulema ja ühel kehval eluperioodil hakkab lõpp tulema.

SURNUD VÕI KUIVANUD LILLED Kui näed unes väga koledaid või surnud lilli, on see märk sellest, et oled pidanud pettuma kellegi või millegi suhtes. Surnud lilled sümboliseerivad millegi halva pealt nägemist ja tunnistamist. Kuna surnud lilled toovad halba ennet, siis kindlasti seleta lahti ka teised sümbolid või tegevused, mida unes nägid, et mõista, kus poolt võib õnnetus tulla ja millist õnnetust sa pealt näed/kuuled.

LILLEDE ÄRA VISKAMINE Kui unes viskad lilled ära, olgu need siis surnud või õitsevad, on see märk sellest, et sa suhtud mingisugusesse probleemi väga kergekäeliselt, tänu millele sa enda ka probleeme kaela tõmbad. Nüüd mõtle, mis intsident sinu elust läbi on käinud või lähipäevadel tuleb - siis tea, et sellega pead sa tegelema, see ei kao ise ära.

MADU / USS LILLEDE KESKEL Väga tüüpiline unenägu, mida paljud inimesed näevad ja minu enda käest on küsitud selle nägemuse kohta päris tihti. Kui sa unes näed madu lillede vahel, lillepõõsas või aasal, on see väga halb enne. See on märk sellest, et sa ise lased kellegi teise klatši, kadeduse ja õeluse pärast enda elu rikkuda. Kui seda näed, siis on see tegelikult vaenlase võit, kuna sina oled see, kes laseb tühipaljastel emotsioonidel endale liiga teha ja enda elu segada.

LILLED UNENÄOS, MIS SULLE EI MEELDI VÕI MILLEST SA EI HOOLI Sümboliseerib midagi sinu elus, mille suhtes sa oled ükskõikne, aga tegelikult on see suur õnn ja aare.

VÕLTSLILLED Hoiatavad sind ette salakavala sõbra eest, kes sinu juttu kuulab ja seda teistele välja räägib.

LILLE ÕIELEHTEDE AVANEMINE Unenägu, kus näed, et lille õielehed lähevad kinnisest olekust lahti, see on märk peagi saabuvast inimesest, kes on sulle saatuse poolt saadetud. Olgu see armastus või sõprus, aga midagi head ta endaga kaasas kannab.
 
KINNISED ÕIELEHED sümboliseerivad tähtsa inimese elust välja heitmist.

PUNASED LILLED Punaste lillede nägemine, mis ei ole roosid, on millegi halva ennetamine ja halva nägemine inimeses ennem, kui sa hakkad teda usaldama. See on märk sellest, et sa oled näinud kedagi läbi ja usaldanud enda intuitsiooni. Roosidel on suurem tähendus unenäos ja neid peab eraldi tõlkima. KOLLASED LILLED Annavad vihje, et väärtusta seda, mida sinu ellu on toodud. LILLAD LILLED Soovitavad sul puhata ja nautida olukorda, annavad ka vihje, et asjad jooksevad ise sinu kasuks ning sa ei pea eriti midagi tegema. SINISED LILLED Märk mingisugusest alandavast, reetlikust ja väga häbiväärsest olukorrast võitjana välja tulekust. VALGED LILLED Vabaduse saamist millegi suhtes. ROOSAD LILLED Kergemeelsus kellegi suhtes või liialt pinnapealne suhtumine heasse õnne.

PÄRG VÕI LILLED JUUSTE SEES Juuksed ja lilled, mis on värsked ning õitsevad, sümboliseerivad abielu, suhte tugevnemist ja enda armuelus edasi liikumist paremuse poole.

LILLEDE KORJAMINE Väga hea endenda tuleb lillede korjamine unenägudesse, näidates, et peagi on saabumas midagi sinu ellu, mis omab füüsilist kuju ja see on väärtuslik. Võib-olla on see uus töö ja uus võimalus sellega koos, võib-olla on see võimalus saada enda kodu jne.
Uuendatud: 19.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja