ÕHUPALL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Õhupalli unes just tihti ei kohta, aga ka selline sümbol võib sulle ettekuulutust tooma tulla. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem jälgima, siis sa võid ka ise tähele panna, et unenäod võivad olla kohati väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Õhupallil on samuti sulle nii mõndagi rääkida. Kindlasti analüüsi enda emotsioone, mida koos õhupalliga tundsid, need inimesed, kes unes eksisteerisid, ka nendel on suur roll ettekuulutusel ja kindlasti defineeri ka teised sümbolid ära, mida unes kohtasid.

Jäta meelde see, et prohvetlikud ja sõnumit toovad unenäod on meile kõigile kingitud, me kõik näeme enda elu ning enda elus olevate inimeste kohta unes asju ette. Seega see on puhas oskus enda alateadvust kuulata, kasuta seda!

ÕHUPALL Õhupall ise sümboliseerib emotsiooni millegi suhtes, millegi suhtes lootust või pettumust, oleneb siis, millises kontekstis see õhupall sinu unes on.

Õhupall sümboliseerib ka loomingulist lähenemist millegi suhtes, selle mille suhtes, seda viitavad siis teised sümbolid või tegevused unes.

MUST ÕHUPALL Alateadvuse märk depressioonist, isegi siis, kui ülejäänud märgid või sümbolid on selle kõrval positiivsed.

TÄIS PUHUMATA VÕI EBAKORRAPÄRASE KUJUGA ÕHUPALL Selline õhupall kannab endaga kaasas negatiivset informatsiooni, mis annab sulle teada peagi tulenevast reetmise tundest, ebamugavast situatsioonist või see on märguanne, et sa oled kellegi suhtes väga pettunud. See võib olla märk, et sa oled pettunud mõnes situatsioonis või sa ootasid midagi muud hoopis.

Kui see sama õhupall on sinu käes, siis mõni inimene või keegi konkreetne on sinus pidanud olema pettunud. Kui keegi teine hoiab seda enda käes, siis see on vihje selle kohta, et sina oled temas pettunud.

KATKINE ÕHUPALL Katkine õhupall sümboliseerib mõnda ideed, mille suhtes sa võid ise veel alles skeptiline olla ja mis vajaks rohkem tähelepanu ning tegutsemist sinu poolt. Õhupalli katki tegemine on märk peagi saabuvast problemaatilisest perioodist, ajast, kus palju peab muret tundma ning kurb olema põhjusega.

Kui sa ise teed õhupalli katki, siis sa ise põhjustad probleemi ja kui keegi teine selle õhupalli katki teeb, siis toob selle probleemi tema, kes seda tegi.

ÕHUPALL LENDAB TAEVASSE Sa lähed läbi raskuste õnne poole ehk võit tuleb läbi pingutamise ja läbi vaeva. Kui õhupall lendab vaikselt ja kaunilt, siis saabub sinu ellu peagi rahu. Kui kiirelt ja kaob järsku, siis võib see õnn peatuda vaid korraks sinu juures.

ÕHUPALLI TÄIS PUHUMA Sümboliseerib sinu head lootust millegi suhtes, sinu enda inspiratsiooni, vajadust tegutseda ja ambitsioone. See on väge positiivne enne. See võib olla ka märk, et sa saad lootust millegi suhtes, mille suhtes sul eelnevalt lootust või võimalust ei olnud.

ÕHUPALLI ÕHKU LENDAMA LASMINE Kui sa hoiad käes õhupalli, mille sa saadad teadlikult taevasse, siis see sümboliseerib millegi või kellegi vabaks lasmist. On keegi, keda sa enda elus enam kinni ei hoia või on midagi, mida sa enda elust eemale tõrjud. Kui sa aga hoiad tugevasti kinni õhupallist ja kardad selle vabaks laskmist, siis sa lihtsalt hoiad millegist enda elus kinni, mis enam ei teeni sind hästi või kardad selle kaotamist nii väga, et see tekitab sulle stressi.

VÄGA SUUR ÕHUPALL On märk sellest, et see asi mõjutab sind väga suurelt, mida siis teised sümbolid seal juures sulle ettekuulutavad. Sa võid tunda millegi suhtes survet.

ÕHUPALLI TAGA OTSIMA Õhupalli taga otsimine on märk selle kohta, et sa otsid enda ellu rohkem loovust ja väljapääsu millegi suhtes, mis sind juba ammu rõhub.

ÕHUPALLI LÄHEB TÄIS Tuleb päevavalgele mõni situatsioon, mis võib sulle väga palju liiga või pahameelt teha.

ÕHUPALLI SEES KINNI OLEMINE Kuulutab ette väga ohtlikku ja ebasoodsat ettevõtmist, reisi või projekti. Kui soovid mõista, milles ebaõnn peitub, seleta lahti teised sümbolid selles samas unes.

KUI SA KARDAD, ET PUHUD ÕHUPALLI TÄIS Kui sa tõepoolest puhud õhupalli täis ja samal ajal tekib sul hirm selle purunemise eest on see sinu alateadvuse märk, et sa kardad millegi suhtes läbi põleda.

KUUMAÕHUPALL Kui sa sõidad unes kuumaõhupalliga, siis see on märk, et sa peaksid enda "negatiivsusest" vabanema ja võtma millegi suhtes positiivsema suhtumise. Samuti võib see olla märguanne stressist välja tulemisest. Kuumaõhupall soovitab sul enda närvilist reaktsiooni vaos hoida mõne olukorra suhtes ja suhtuda sellesse probleemi, mis võib päevavalgele tulla, täie rahuga.

Kui sa näed, et sa vaatad kuumaõhupalli lendamas või näed seda lihtsalt kusagil kaugemal eksisteerimas, siis on see märk selle kohta, et sa hakkad ühes konkreetses olukorras enda üle kontrolli kaotama.

Kui sa oled õnnelik ja näed kuumaõhupalli lendamas ning rõõmustad seda nähes, siis sa enda ärkveloldud elus soovid kellegi silmis rohkem positiivsena paista ja hakkad selle nimel pingutama.
 
Unenägude paremaks meelde jätmiseks, rohkem nägemiseks ja mõistmiseks võid luua enda "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI"Selles komplektis on palju kristalle, mis aitavad sul unenägusi meenutada ja lahti seletada.
Uuendatud: 11.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja