INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 4 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number kolme kombinatsioonid koos teiste numbritega, nagu näiteks 134 tähenduse ja 137 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 4-ga.

Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata.

Siia olen kirja pannud kõik kolmekohalised erinevate numbritega numbrite kombinatsioonid, mis algavad number 14-ga.

Number 144 ja 14 leiad number 4 kombinatsioonide alt SIIT

142 "SÄILITA LOOTUST"

Konkreetselt number 142 sõnum ja ka selles samas järjestuses tuleb sinu juurde siis, kui sinu enda Inglid soovivad sulle teada anda, et nad on siin samas sinu juures ning sa ei pea millegi pärast muretsema.

See number saadetakse tavaliselt siis, kui sa tunnet, et sul on probleem majas või oled ummikusse jooksnud millegagi. Inglid aga annavad märku, et hoia positiivset suhtumist, et nad saaksid sind aidata - nad on sinu kõrval. Seega rahu, ainult rahu ja oota lahendusi, kuid hoia enda tuju üleval.

143 "OLE HETKEL ÜLIMALT TÄPNE JA KOHUSETUNDLIK"

Sinu enda Inglid tulevad number 143 sõnumiga sinu juurde siis, kui neil on esitada sulle üks konkreetne palve. Nad näevad, et sa saad peagi ühe konkreetse asja, materiaalse asja enda ellu. See on sinu soov olnud tükk-tükk aega, aga nüüd on see tulemas. Aga, siin on ka aga! Sa pead olema äärmiselt täpne, kohusetundlik, töökas ja pühendama ennast pisiasjade lahendamisele. Seega ole hea ja ära mugavustsooni lasku, aja ennast püsti ja tegutse! Võta hetkel vastu kõik väljakutsed ja tee need otsast lõpuni ära, siis saad ka oodatud tulemuse. Tulemus mille suhtes? See on tulemus, mis tuleb päevavalgele alles peale ülesannete täitmist. Seega tegutse ja vaata, mis sulle elu poolt kingitakse!

145 "ÕIGE AEG MILLEGI ALUSTAMISEKS"

Inglid tulevad sinu poole selle numbriga siis, kui sa pead eriti kiirelt nende palvele ja edastatud sõnumile regeerima. Seega, kui näed seda numbrit, siis kindlasti hakka kohe kiirelt tegutsema, et üldse head võimalus ära kasutada.

Number 145 on vihje selle kohta, et sul on õige aeg millegi alustamiseks. Mõtle hästi järgi, mida sa oled viimasel ajal mõelnud või täpselt ka sellel samal hetkel, kui sa seda numbrit nägid. Kas see on suhte alustamine, uude kohta elama minemine või hoopis reisile sõitmine, igatahes on see midagi uut sinu jaoks.

Inglid on sulle sellel samal hetkel ülimalt toeks ja ootavad sinu poolt vaid julget pealehakkamist, seega tegutsema, tegutsema!

146 "SOOVID SAADA TEELE NÜÜD JA KOHE"

Kui number 146 saadetakse sinu teele sinu Inglite poolt, siis nad annavad sulle kiire märgusõna "Unista nüüd kohe", see on nagu langeva tähe nägemine.

Unistus, mille saadad kohe peale selle numbri nägemist teele, seda nad hakkavad sinu jaoks täide viima. Järelikult on Inglite jaoks tee valla, et nad suudaksid sinu saatust muutma hakata.

147 "KORDUVAD MÕTTED ON SULLE VIHJEKS"

Inglite poolt saadetud number 147 on märguanne sulle selle kohta, et sa kuulaksid enda alateadvust, enda intuitsiooni.

Nad soovivad, et sa mõtleksid alates tänasest kuni paar päeva või isegi paar nädalat enda elus tagasi. Nad soovivad, et sa nopiksid välja mõttetera, mille peale sa oled viimasel ajal palju mõelnud või mis on sinu meeltest läbi käinud. Nad näitavad, et see on õige ja sa peaksid end kuulama.

Võib olla ka nii, et täpselt samal ajal sa mõtlesid selle sama asja peale, mille kohta nad viitavad, kui sa number 147 nägid.

Kuula ennast, usalda ennast, usu iseendasse!

148 "ÕIGE AEG ÕPPIMISEKS JA ENDA ARENDAMISEKS"

Sinu Inglid annavad sulle 148-ga märku, et on õige aeg millegi õppimiseks, omastamiseks, enda arendamiseks ja iseendaga tegelemiseks.

Sinu hing soovib informatsiooni, sinu hing soovib midagi uut, mis sulle kasulik pikemas perspektiivis oleks.

Vahel näed seda numbrit siis, kui sinu mõtetest käib läbi mõni uus idee, mis on seotud arenguga, siis on see roheline tuli sinu Inglite poolt ja nad soovitavad sul seda tegema asuda.

Vahest on nii, et number 148 tuleb siis, kui Inglid lihtsalt soovitavad sul midagi ette võtta, kuna sinu hing on kurnatud ja soovib uut energiat.

149 "TERVENDA ISEENNAST"

Inglid koputavad sinu hingele koos number 149-ga, kui nad soovivad sulle teada anda: "Ole palun kallis ja hoia end, märka enda vajadusi, tervenda end, ole tervislikum!".

Nad tulevad selle teatega siis, kui nad tõepoolest näevad, et sa oled kurnatud või sa ise mängid enda tervisega.

Ole hea ja vaata üle enda menüü, harjumused, mõtle selle peale, kui palju sa endale und või puhkust lubad. Kui tunned end puudutatuna, siis palun tegutse, Inglid ei tule niisama sulle seda ütlema, nad on siin selleks, et aidata sul eksisteerida.

140 "SUL ON VASTAV VÄGI SELJATAGA, ET OLLA EDUKAS"

140 sümboliseerib edukust. Sulle tuuakse see number siis, kui sa pead teadma seda, et Inglid on hetkel sinu seljataga ja on nõus sind materiaalses mõttes igatepidi aitama. Kui sul on mõni soov, plaan või projekt käsil, siis tea seda, et nad on kohe valmis aitama - sina ole hea ja soovi seda vaid. Saada nendele kohe mõni sõnum mõtetes teele, mis on seotud materiaalsete tegemistega. Kasvõi see soov, et nad aitaksid sul leida tööd või hoopis seda, et nad aitaksid sul leida paremaid materiaalseid lahendusi millegi saavutamiseks/soetamiseks jne.

Kõik kirja pandud numbrite kombinatsioonid leiad SIIT, Astraal Ingli alla loodud "Sõnumid Inglitelt" alt.

On olemas erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglite käest sõnumeid saada. Näiteks kanna Dumortjeriiti või hoopis
Tselestiiti, et sa saaksid veelgi rohkem märke nende käest.
Uuendatud: 19.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja