KARU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Karu unenägudes sümboliseerib sinu enda iseseisvust millegi suhtes või suhtumist millessegi. Unenägusi seletades ma ei jäta korrutamata seda, et tuleb kõik sümbolid ära seletada ja jälgida enda emotsioone, sõnu või tegusid, mida sa unenäos teed. Kõigil neil on oma jutt juures, mida sa peaksid teadma. Seega, kui sa näed unes Karu, siis mõtle ka selle peale, mis sa tundsid samal ajal, kui sa teda nägid ja mis ta täpselt sinu unenäos tegi.

KARU Karu sümboliseerib iseseisvust ja kui sa näiteks näed enda unes väga rahulikku ning heatahtlikku Karu, siis see on märk selle kohta, et sa saad enda eluga väga hästi hakkama. Kui see unenägu viitab konkreetsele asjale sinu elus, siis see Karu sümboliseerib selle asjaga hakkama saamist. Kuna Karu sümboliseerib iseseisvust, siis on see vihje ka sulle, et sa saad sellega ilusti üksinda hakkama ja sa ei vaja kellegi teise abi siinkohal.

Kui see Karu, mida sa unenäos näed, on agressiivne või kuidagi kuri sinuga, siis see sümboliseerib sinu enda rahulolematust iseenda suhtes. Ärkvel olles võid sa olla lihtsalt tujust ära millegi pärast või ka kergelt ärrituv. Kui sa seletad seda unenägu lahti, kus see Karu oli kuri ja saad aru, et see viitab konkreetsele sündmusele sinu elule, siis see viitab sellele, et sa oled selles suhtes pettunud enda saamatuse pärast.

Kui sa viimasel ajal näed pidevalt Karu unes ja see lihtsalt käib sinu unenägudest läbi vilksamisi ning see kordub, kordub ja kordub, siis sellel on hoopis teistsugune tähendus. Sellisel juhul tähendab see surma ja sündi. Selle emotsionaalses mõttes, mitte füüsilises mõttes. See Karu tuleb ja ütleb sulle seda, et sa oled muutumas, üks peatükk lõppeb ja teine algab sinu elus. Sa oled muutumas emotsionaalses mõttes, sa kasvad, saad tugevamaks, unustad mineviku, hakkad mõistma mineviku valu põhjuseid ja sa saad sellest kõigest tugevamaks.

Kui sa söödad unenäos Karu, siis on see märk selle kohta, et sa suudad täielikult kontrollida enda emotsiooni millegi suhtes, mis sulle ärevust põhjustab.

Karu, kes seisab unenäos sinu ees püsti või sa näed Karu jalgadele tulemas, siis ka sellel on tähendus olemas. See Karu näitab sulle, et ärkvel olles sa pead enda eest korralikult seisma ja sa pead enda uskumusi kaitsma.

Unenägu, kus Karu on sinu kodu lähedal või sinu kodus, siis see sümboliseerib hoopis kedagi sinu lähedast. Keegi, kes on naisterahvas ja väga tähtis isikus sinu elus. Tavaliselt kas ema, õde või sinu naine, kui sa oled mees. Karu kodus või kodu lähedal näitab, et see naine on väga domineeriv sinu suhtes, aga see ei pea halvas mõttes olema. See Karu on kaitsval positsioonil sinu suhtes ja tahab sind säästa millegist.

Unenägu, kus Karu käib sinu lähedasel järgi või on koos kellegiga, keda sa tead, siis see on märk sellest, et see sama inimene on selles eluhetkes sulle väga tähtis ja tema sõna on sinu jaoks püha.

Kui sa näed suurt Karude karja unes, siis on see appihüüe sinu alateadvusest, et hakka tegutsema. See viitab sellele, et sul on aeg saada iseseisvaks. Kui sa näed unes veel sümboleid, siis ehk saad vihjeid, mille suhtes sa iseseisvaks peaksid saada. Karude kari saadetakse sinu unenägudesse alles siis, kui sind kaitsvad hinged tõesti näevad, et sa oled täielikus mugavustsoonis ja sa lihtsalt vireled ning oled mugav.

Unenägu, kus sa ise tunned, et sa oled Karu, siis see sümboliseerib sinu julguse, enesekindluse ja elujõu taastumist/võimenemist.

Kui Karu unes sinuga räägib, siis meenuta hoolikalt seda, mida ta sulle rääkis. Unes Karu rääkimas nägemine on sõnum sind kaitsvatelt hingedelt või kelleltki, kes on ammu juba surnud. See on sõnum teispoolsuselt, see on sõnum, mis tuleb suure väärtusega ja sellel on väga suur sõnum sees.

KARULE HAIGET TEGEMINE Unenägu, kus sa teed või soovid Karule haiget teha, nagu näiteks tappa teda või jahtida teda, sellel on väga hea ettekuulutus sinu jaoks. Loomulikult siis, kui sa ei tegele jahindusega. Kui sa tegeled jahindusega, siis see on sinu mõtted lihtsalt. Ja kui päris aus olla, siis Karu maha laskmine päris elus kutsub haigusi kaela, kuna Karud on pühad loomad ja väga jõulise hingega, kes võtavad surma kaasa enda tapja.

Karu maha murdmine unenäos sümboliseerib sinu suutlikust raskuste ületamise suhtes. On midagi sinu ärkvel olevas elus, mis teeb sulle haiget ja mis on sulle väga raske. See unenägu näitab, et sa suudad sellest jagu saada ise, ainult ise, üksinda!

KARU TULEB KALLALE Kui sa näed unenäos, et Karu tuleb sulle kallale, siis see on märk selle kohta, et sinu elus on miskit, mille üle sa ei suuda kontrolli hoida või miski, mille suhtes sa hakkad kontrolli kaotama. See on sinu hirm läbi põruda ja alla anda. Peale selle näitab see ka seda, et sa oled vihane, negatiivne, depressiivne ja isegi kuri oma ärkvelolevas elus.

KARU JOOKSEB SINU EEST ÄRA Alateadvus annab sulle märku, et sa jooksed enda probleemide eest ära ärkvelolevas elus. Vihjeks antakse ka see, et võta julgus kokku ning hakka tegutsema, hakka ennast liigutama! Kui sa ise jooksed Karu eest ära, siis sa ise blokeerid kõike seda, mida sulle ellu ette seatakse.

KARU LÕKS Unenägu, kus sa näed karule seatud lõksu, sümboliseerib sinu elus olevat või peagi tulevat probleemi, mida on raske ületada ja lahendada. Kui sa astud sinna lõksu sisse, siis see sümboliseerib probleemidesse kinni jäämist ja pikaajaliselt millegi lahendamist või lahendusele jõudmist.

KARU JALAJÄLG Väga heaendeline unenägu on see, kui sa näed Karu jälgi või käid nende järgi kuhugi poole. See on märk selle kohta, et sa liigud õiges suunas ja sa oled suuteline kontrollima täielikult seda, mis sinu elus parasjagu toimub.

SURNUD KARU Kui sa näed Karu, kes on unes surnud, siis on see märk sinu austuse, positsiooni langusest. Miski on, mis teeb sinu mainele liiga või sa lihtsalt tunned, et sinu reputatsioon on langemas.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Que Sera ja Serafiniit on need kristallid, mis aitavad ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta.
Uuendatud: 02.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja