INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 6 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja üks nende suhtlemise viisidest on numbrite kombinatsioonide saatmine. Igal numbril on omad konkreetsed tähendused. Siia panen kirja kõik selle, mis tähendavad need kolm järjestikust numbrit, mille esimesteks numbriteks on 1 ja 6.

Number 16 ja 661 leiad number 6 kombinatsioonide alt SIIT

Numbrite kombinatsioone, mis on 3-kohalised, neid tuleb alati seletada järjest. Ehk kui sa näed 621, siis selle vastus ei ole sama, mille ma olen esimesena kirja pannud ehk 162.Numbrite järjekord on väga tähtis ja erinevad järjekorrad numbritele muudavad Ingli sõnumite tähendusi.

162 "KÕIK, MIS SA TEED, SAAB TASUTUD"

Number 162 nägemine on väga hea sõnum sinu Inglite poolt. See märguanne tuleb siis, kui sulle soovitakse öelda, et sinu tegevust ja jõupingutusi märgatakse. Sinu tegevused toovad sulle materiaalset head õnne, seega, kui sa näed number 162 ja tunned samal ajal, et sinu elus mitte kuidagi asjad ei liigu paremuse poole, siis Inglid on sinu kõrval ja hakkavad sulle peagi vastupidist tõestama.

162 soovitab sul uut energiat enda koju tuua, värskenda seda uute elementidega, too taimi, kristalle ja teisi hea energiaga elemente koju. Sinu kodu vajab uuendusi ja värskendusi.

Kõige enam soovitakse sulle öelda, et keskendu positiivsusele ja tee tööd, sinu materiaalsed vajadused täidetakse peagi.

163 "ON ÕPPIMISE JA ENESEARENDAMISE AEG"

Inglid saadavad sinu juurde number 163, kui nad soovivad sulle öelda, et sa pead õppima ja arendama end, uusi teadmisi ja kogemusi koguma. Sul läheb neid teadmisi vaja tulevikus, mis sa täna endale selgeks teed. Mõtle hästi järgi, mille suhtes sul informatsiooni vaja on, kas "kellegi" suhtes või hoopis pead sa mõnda asja rohkem süvenema. Igatahes on sul vaja informatsiooni!

Teine sõnum, mis 163 endaga kaasas kannab on materiaalne kindlustunne. Kui sa näed 163, siis tea seda, et Inglid aitavad sul sinu elu paremaks muuta, aidates sinu rikkusel õitseda.

164 "ÜKS MATERIAALNE SOOV, SAADA SEE TEELE!"

164 ütleb sulle, et sa vabastaksid igasuguse hirmu ja ebakindluse, mis sinu sees hetkel eksisteerib, et Inglid saaksid sinu kasuks tööd teha.

See on Inglite numbrite sõnum selle kohta, et näidata, et sinu jõupingutused hakkavad tulevikus vilja kandma. Ükskõik, mida sa täna teed ja mida sa hetkel teed, see hakkab vilja kandma. Sa pead olema lihtsalt kannatlik ja ootama selle tulemust.

Sa pead ära unustama igasugused muremõtted, mis on seotud rahaga. Inglid ei saa sind aidata, kui sa asjata end vaevad. Vastaseljuhul need mõtted panevad Inglite pingutused ja töö lukku.

Kui soovid, siis saad 164 nägemise ajal soovide ühe soovi, mis on materiaalne. Seda selleks, et Inglid saaksid sind abistama tulla. Nad annavad märku sulle, et nad on nõus seda soovi täitma.

165 "TUNDMATU VÕIMALUS"

Number 165 tuleb esmalt sinu juurde sellepärast, et anda sulle märku :"Tegele enda koduga!". Nüüd mõtle, mille peale sa just samal ajal mõtlesid, kui 165 nägid, kas see oli kuidagi seotud koduga? 165 annab märku, et kodu on sulle hetkel kõige tähtsam ja otsused langeta nii, et esmalt sa arvestad enda koduga ja kodustega.

165 on ka sõnum, mis viitab sellele, et sa võiksid universumilt võtta ühe pakkumise vastu. Pakkumine, mis on sinu teele saadetud ja kui sa suudad Inglitega väga hästi suhelda, siis see number ehk saadeti sulle täpselt siis, kui sulle pakkumine esitati. 165 ütleb, et võta vastu tundmatu pakkumine!

Peale kõige selle soovivad Inglid sulle öelda, et ära karda muudatusi. Muudatused on vajalikud, isegi kui need esialgu tunduvad rasked ja sinule liiga tegevad. Igasugune muudatus on hästi lõppev, kui sa ise sellele vastu ei hakka.

167 "ÕIGEL TEEL!"

167 on lühike sõnum sinu Inglitelt. Nad soovivad sind tänada hea koostöö eest, sa oled lubanud neil ennast juhtida ja saata õigele teele. Number 167 sümboliseerib õigel teel olemist ja õigete asjadega tegelemist. Nagu ma ühes artiklis ka kirjutasin selle kohta, et Inglitel on omad ülesanded siin maailmas, et meid juhtida. Kui nad saavad sellega hakkama, siis nemad liiguvad täpselt sama moodi enda eluga edasi sinu kõrval ja saavad enda hingelt premeeritud.

168 "RIKKUS VÕI VAESUS"

Sinu materiaalne heaolu sõltub hetkel täpselt sellest, kuidas on sinu suhtumine. Kui sa hoiad positiivselt enda mõtteid ja usud paremasse tulevikku ning oled nõus pingutama, siis Inglid toovadki sinu juurde sinu soovitud tulemuse. Kui aga oled negatiivne ja annad alla, siis blokeerivad sinu Inglid igasuguse rahavoolu sinu ellu. Seega valik on sinu!

Seda numbrit hakkad sa Inglite poolt nägema väga tihedalt siis, kui sulle soovitatakse millegi "oma" alustamist. Olgu see siis mõni äriplaan, projekt, iseseisev töö, aga see on midagi väga isiklikku ja materiaalset.

169 "NURGA TAGA OOTAB SIND POSITIIVNE VALGUS"

Tõepoolest number 169 annab sulle märku, et kusagil ootab sind positiivsus ja hea eluetapp. See on otse nurga taga ja peagi hakkab endast sulle märku andma. Sa oled elufaasis, kus peagi hakkavad kõik asjad selginema ja probleemid hakkavad lahendusi leidma. See on ainult tundide või päevade küsimus, mil sa ennast juba paremini hakkad tundma.

160 "ARMASTAV ATMOSFÄÄR"

160 tuleb sinu juurde, kui Inglid soovivad tungivalt sind positiivseks muuta. Sa pead positiivset hoiakut hoidma, et nad saaksid parasjagu tegevuses olevat plaani täita, mis nad on sinu heaolu jaoks välja mõelnud.

Kui sul on hetkel elus mõned otsused vaja vastu võtta, mis on materiaalsed, siis Inglid annavad sulle vastuse selle suhtes teada. Nad ütlevad sulle, et õige otsus on see, mis on sinu perekonnale või suhtele hea. Lähtu sellest, kuidas on sinul ja sinu kallitel inimestel hea olla - seal on vastus.

160 sümboliseerib ka seda, et sa pead oma koju tooma armastavaid elemente või armastuse kristalle juurde. Sinu koju on vaja armastavamat atmosfääri luua, tee seda!

Kõik kirja pandud numbrite kombinatsioonid leiad SIIT, Astraal Ingli alla loodud "Sõnumid Inglitelt" alt.

On olemas erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglite käest sõnumeid saada. Näiteks kanna Dumortjeriiti või hoopis
Seleniiti, et sa saaksid veelgi rohkem märke nende käest
Uuendatud: 09.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja