INGLI SÕNUMID - NUMBER 185

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 185 või korduvalt hakanud seda numbrit igalpool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 185, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 185 ei tähenda seda sama, mida tähendab 581 või 815.

185 - Inglid annavad sulle teada, et sinu ellu on peagi tulemas selline periood või teema, mis aitab sul enda materiaalset seisu parandada. Kas sa oled viimasel ajal mõelnud selle peale, kuidas enda elujärge paremaks muuta? Kui jah, siis sinu enda Inglid toetavad seda sama teemat ja otsust, mille suhtes sa oled kaalunud plaane teha.

Kui sa soovid enda ellu stabiilsust ja kõige enam materiaalset stabiilsust, siis ennekõike sinu Inglid soovitavad sul loobuda teemadest, mis on vanad ja mis ei teeni sind enam hästi.

Inglid soovitavad sul eriti tähelepanelikult jälgida teemasid, mis sinu elus hetkel käimas on. Ja kui on midagi, mis tekitab sinus niiöelda "nõiaringi" ja mis ei sobi sulle, siis lase sellel minna. Ära proovi vana jama parandada, see on täiesti kasutu tegevus.

Kui sa ise ei ole negatiivne ja lased vanadel jamadel minna, siis sinu elu muutub. 185 ei tooda niisama sinu juurde, see tuleb siis, kui sul on vaja enda eluga edasi minna.

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt nahaga kontaktis. Üheks selliseks kristalliks on SELENIIT. Meestele sobib väga hästi ka LASURIIT.
Uuendatud: 21.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja