KALAD - TÄHEMÄRK JA ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .


Kalad on kaheteistkümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun on see planeet, mis annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Kalade tähemärgi algust loetakse 19. veebruariks ja selle lõpuks 20. märtsi.

Kalad on see tähemärk, kellel on kõige sügavam sisemine maailm ja neil on korraga käsil kahes maailmas elamine. Üks on see maailm, kuhu kuuluvad kõik teised ja tavalised elusüsteemid. Teine maailm, kus iga Kala eksisteerib, on tema sisemise "mina" maailm, millest keegi teine ei pruugi mitte kunagi aru saada ega ka teada, et selline maailm tema hingesügavustes eksisteerib. "Kalad" - juba see nimetus sellele tähemärgile vihjab ära kahte isiksust.


Kalad on väga sügava hingega ja nad võivad esmapilgul tunduda sinu jaoks tagasihoidlikud, eemalehoidvad ning kohati suure vajadusega ära harjuda uute situatsioonide või sinu endaga. Kui sa hakkad Kalade tähemärgi esindajat tundma õppima, siis sa näed, et seal sees ei ole kaugeltki tagasihoidlik ega aravõitu isiksus. Kalade kohta kehtib väide "vaga vesi, sügav põhi". Kui Kalade tähemärgi esindaja on võtnud sind omaks, siis ta avab enda tõelise mina sinu jaoks. Nad ei ava end teadlikult võõrastele inimestele, see on nende kaitsehoiak.

 

Kalad on väga ettevaatlikud enda isikliku elu jagamise suhtes, nad võivad sulle palju rääkida aga samas sa nagu ei tunneks neid ikkagi. Kalad räägivad õigel ajal õigeid asju, hoiavad end tagasi kui vaja ja jälgivad igat sinu reaktsiooni nende ütluste kohta. Kalad on "jälgijad",mis tähendab seda, et nad analüüsivad teiste inimeste tegusid samm-sammult järk-järgult kõik läbi, mitte, et neil see plaanis oli või et nad teevad seda teadlikult. See tuleb kuidagi iseenesest, see analüüsimine!


Nad on uute inimeste suhtes ettevaatlikud, et mõista, kas seda inimest on õige enda ellu võtta või mitte. Miks nad nii seda teevad? Nad ei soovi haiget saada ja asjatult energiat jagada inimestele, kes seda ei vääri. Samas, kui sa oled tema usalduse võitnud, siis Kalad on need, kes teenivad sind nagu kuningannat või kuningat. Kaladele meeldib enda sõpru, armastatud inimesi ja perekonda teenida. Neile meeldib see, kui nendega ollakse rahul ja veel rohkem neile meeldib aidata siis, kui tema lähedasel on raske.

 

Kalad on hingest "poputajad", kes vajavad kedagi, kelle kallal tööd teha. Neil on vaja seda missiooni, et nad saaksid kedagi terveks teha, kedagi õpetada või juhtida. Kui neil on olemas see inimene, keda aidata, siis nad on rahul. Kui aga seda abivajajat ei ole ja Kalade ümber on liialt tugevad isiksused, siis hakkab see Kala domineerima. Tihtipeale võtab Kalade tähemärgi all sündinu enda kaaslase selleks "objektiks", kelle üle domineerida. Domineerimine käib nii, et tal on vaja 100% ülevaadet iga kaaslase sammu, teo, sõnade ja soovide osas. Ta peab lihtsalt kõike teadma, seda nii igaks juhuks, kui läheb seda informatsiooni vaja, siis temal on see olemas. Selline instinkt tuleb Kalades esile sellepärast, et nad on loomupoolest abistajad ja tervendajad. Kui tervendavat ei ole, siis hakkab nende isiksusest välja tulema kontrollimise vajadus. Kui sina oled see kontrolliv Kala või sinu kaaslane on selleks muutunud, siis seda iseloomu omadust aitab Kaladel maandada Sinine Pitsahhaat. See on kristall, mis aitab Kalade domineerivust maandada ja anda talle oskuse toime tulla ka sellel perioodil, kus keegi ei vaja tema abi. Sinine Pitsahhaat on ka Kalade stressi leevendamise kristall, mis samal ajal aitab ka teda Inglitega kontakti viia.
 

Kalade vajadus kontrollida ja domineerida tuleb vaid sellest, et nad on kõikide teiste tähemärkide tervendajad ning ravitsejad. Nendel on sisse kodeeritud hinge sügavustesse, et nemad peavad teisi inimesi aitama. Väga paljudel Kaladel on ka see teema, et neil on vajadus ka loomade ja loodusega pidevas kontaktis olla.

Kalad on kõige kummalisem tähemärk tähemärgi süsteemis. Kaladel on meeletu vajadus olla omaette, neil on väga suure raadiusega tsoon, mis peab nendele kuuluma. Tihti ei meeldi Kaladele, kui nende koju tullakse. Kodu on nende kindlus, nende universum. Kaladel on vaja olla üksinda, et enda sisemises maailmas ringi kolada. Kalad peavad saama ise otsustada, millal nad soovivad sinuga suhelda ja millal nendel selleks õiget aega ei ole. Kui keegi peaks sisenema Kalade maailma valel hetkel, nii parasjagu sellel hetkel, kui ta unistab tuleviku plaane või rändab mõnes teises galaktikas ringi, siis tuleb sealt kohene tujulangus ning negatiivne reaktsioon. Seda sellepärast, et sina julgesid siseneda ilma luba küsimata.

 

Samas Kalad vajavad meeletult teiste inimeste tuge ja lähedust. Kalad on üldiselt väga iseseisev tähemärk ja nende jaoks on ülioluline, et nad saaksid kõigega ise hakkama ning nad ei soovi olla allaandjad. Seda, et iseseisvust saavutada ja et olla õnnelik ning elujõuline, on nende kõrvale vaja niiöelda tugiisikut. Igal Kalal on vaja inimest enda kõrvale, kes teda tujude kõikumisest välja aitaks tulla ning taas jalgadele ajaks, kui motivatsioonilangus on saabunud. Kalade intuitsiooni, spirituaalsuse ja oskuse lugeda energiaid ja inimesi, sellega kaasneb ka pidev tujude muutlikkus. Kui mõnel teisel tähemärgil tekib halb tuju, siis ta läheb eemale ja on omaette ning elab selle enda sees üle. Kaladel on teisiti, nad vajavad sellisel hetkel just enda kaaslast, head sõpra või lähedast inimest, kelle poolt nad ootavad motivatsioonikõnet. Kalad on tujukad, seda kõike sellepärast, et nende sees on tugevaid oskusi ja kui sa oled mõnel alal väga tugev, siis võivad sinu nõrkused olla samuti võimsad. Kalade tujude muutlikkust, motivatsiooni kadumist ja enesekindluse langust aitab ära hoida selline kristall nagu Püriit. Püriit aitab Kaladel olla alati enesekindel ja see on kristall, mis motiveerib pidevalt Kalasid tegutsema ning ennast usaldama. Kaladel on vaja armastatud inimeste tuge, see tugi aitab neid maandada.


Kalad on vee-elemendi mõjutuste all, mis annab Kaladele oskuse olla väga suured kuulaja, see annab neile kaastundlikkuse, oskuse ennast teise inimese positsiooni asetada, tunda teiste inimeste valu nagu see oleks nende valu ja oskuse väga kiiresti kõigega kohaneda. Kalad on kõikidest teistest tähemärkidest kõige paremad kohanejad ja nad suudavad hetkest lülitada ennast uude teemasse sisse.
 

Vee-element, mis mõjutab Kalade iseloomu, annab neile oskuse olla meeletult õnnelik, meeletult motiveeritud ja ülemõistuse rahul kõigega, kui midagi on hästi. Samas vee-element annab oskuse olla ka meeletult, lausa depressiivselt kurb millegi üle, mis on valesti. Kalade puhul ei ole olemas kuldset keskteed. On olemas nõrk periood ja on olemas tugev periood.

 
Kalade õnne, positiivsuse, rahulolu ja rõõmsameelsuse kristalliks on Mariami Jaspis. Mariami Jaspis on see kristall, mis kutsub Kalade ellu õnne ligi ja muudab neid positiivsemaks. Mariami Jaspis ei lase Kaladel õnnetu olla, vaid pigem muudab neid enesekindlamaks.


Kalade stressi, üliemotsionaalsust, depressiooni ja emotsionaalset langust aitab ära hoida Must Turmaliin. Kalad, kes kannavad seda kristalli ükskõik, millisel eesmärgil, neid hoiab Must Turmaliin eemale stressist. See on üks kristall, mis võiks igal Kalal oma eluteel kaasas olla. Seda selleks, et mitte langeda eluperioodi, mis toob kahju.


Kalad on tähemärk, kellele on antud kõige enam intuitsiooni ja nad on sündinud kohe siia ilma tugeva vaistuga ning oskusega õieti näha. Kalad usaldavad enda intuitsiooni ja sisetunnet kõikide teiste tähemärkidega võrreldes kõige enam. Seda kõike sellepärast, et nendele ei ole kingitud materiaalset ahnust. Nende materiaalsuse soov on teistsugune, nad suhtuvad rahasse ja materiaalsusesse vabamalt, nad usuvad, et raha saab armastada ka nii, et sa armastad seda austusega.

 

Kalade intuitsioon on tugev ja nad usaldavad seda tihtipeale juba sellepärast, et oma eluteel nad näevad, et nad ei tohi seda kuulamata jätta. Kalad oskavad analüüsida märke, elus toimuvat ja saavad väga hästi aru, et kui nad iseennast ei kuula, siis nad saavad elult vastu näppe. Seega enamus Kalad õpivad elu vältel enda sisemist häält kuulama ja mõistavad, et sisemine hääl on tugevam kui ükski teine fakt, mis sinu ette visatakse. Kui sisemine hääl ütleb üht ja see fakt teist, siis Kalade märgi esindaja teab väga hästi, et sisetunne on see, mis räägib tõtt.

 

Kalade intuitsiooni tugevdamise, arendamise ja võimsamaks muutmise kristalliks on Lasuriit. Lasuriidil on oskus Kalade intuitsiooni veelgi võimsamaks muuta ja see on kristall, mis aitab Kaladel spirituaalsetel teemadel edasi areneda. Lasuriit annab ka julguse uskuda iseendasse ja usaldada ennast. Sobib nendele Kaladele väga hästi, kes seavad samme sinna poole, et ennast täielikult usaldada. Sisemise hääle tugevdamiseks ja Inglitega suhtlemiseks on abiks Kaladele Sinine Kaltsedon ja ka Akvamariin. Akvamariin aitab Kaladel kontakteeruda tema Inglitega. Akvamariinil on oskus Kaladel nende sõnumeid Inglitele edastada ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada.


Kalad on ühed parimad suhtlejad ja sõbrad teistele, seda sellepärast, et Kalad on need, kes sind tõeliselt ka kuulavad. Kalad suhtlevad nii, et nad võtavad teiste inimeste juttudest maksimaalselt endasse, et mõista sind. Kalad vajavad detaile, nad vajavad emotsioone ja nad vajavad seda, et nad saaksid sinuga koos sinu emotsioonid läbi elada.

Kalade all sündinud inimestele antakse eluülesanne, milleks on õppida enda sisemist maailma, intuitsiooni ja oskust asju tajuda kasutada positiivsel eesmärgil. Kalade õppetunniks on õppida kasutama enda intuitsiooni selleks, et edasi areneda, et julgeda otsuseid langetada.

 

Need, kes on sündinud Kalade tähemärgi all, neile on antud elus tegelikult kõik selleks, et õnnelik olla ja suurt õnne enda poole kutsuda. Kaladel on oskus enda eluteele ligi tõmmata nii materiaalset kui ka emotsionaalset õnne. Kalad oskavad enda külluse kanaleid tööle panna hetkega ja selleks on vaja vaid seda, et Kalad oleks õnnelikud. Kaladel on nii palju intuitsiooni ja oskust ära tajuda, mis toob head õnne ning mis toob õnnetust. See on ka põhjus, miks nendele on antud võimalus suurele õnnele - nad oskavad seda enda ellu lihtsalt tuua. Kalade hea õnne ja materiaalse külluse kristalliks on Püriit ja Verekivi. Verekivi on samal ajal ka Kalade tervise kristalliks. Verekivi oskab Kalade ellu tuua jõukust, materiaalseid kordaminekuid, edu, õnne ja samas kaitseb tema tervist haiguste tekke eest.

Kalade tähemärgi esindajad peavad end pidevalt tegevuses hoidma. Nende mõistus genereerib pidevalt midagi ja neil on oskus asju välja mõelda. Kui Kalad ei leia endale tegevust, hobi, keerukat ja vastutusrikast tööd, siis võib see Kala langeda negatiivse Kalade märgi esindajaks. Igal tähemärgil on olemas omad positiivsed ja negatiivsed küljed. Kui Kalade tähemärgi esindaja ei ole piisavalt tegus, siis muutub see Kala laisaks ja väga mugavaks. Sellest laiskusest ja mugavusest on väga raske Kalal välja tulla. Eriti suur oht on Kalade meestel langeda laiskuse ja mugavuse ohvriks. Nendel Kaladel soovitan ma kanda sellist kristalli nagu on Krüsokolla. Krüsokolla on see kristall, mis aitab Kaladel laiskusest vabaks saada ja nad enda tekitatud mugavustsoonist välja tuua. Krüsokolla on Kalade jaoks ka intuitsiooni tugevdamise kristall, mis aitab Kaladel ennustamistega tegeleda.

Kalad armastavad hingega, nende armastus on väga sügav ja kui sa oled suhtes Kaladega, siis sa pead lähenema talle ilusate ning kaunite sõnadega. Kalad armastavad romantilisi žeste ja oskavad selliseid tunnete avaldamise viise kõige enam hinnata. Kui sa soovid, et Kala sind armastaks, siis sa pead seda pidevalt sõnadega ja tegudega talle meelde tuletama. Kalad ei armasta seda, kes talle materiaalset kindlustunnet pakub. Kala armastab seda, kes pakub talle emotsionaalset kindlustunnet. Kala vajab kedagi, kes poputaks teda ja kannaks teda kätel. Samas Kalad on ise samasugused, neile meeldib seda ka vastu anda. Kala tõmbab endasse, kui sa ütled temale inetuid sõnu. Sõnad on need, mis murravad Kala armastuse kiirelt, kui need sõnad on kibedad. Kui sa soovid, et sinu suhe Kalaga oleks ideaalne, siis kontrolli oma sõnu ja jaga välja lihtsalt sõnu, milleks on "sa näed täna suurepärane välja". Piisab sellest lausest ja kõik ongi hästi!
 
Kalad on väga valivad enda parteri osas. Kalade elust võib läbi käia väga palju armumisi, seda sellepärast, et Kalad on vee-elemendi esindajad. Ka Skorpionid ja Vähid, kes kannavad vee-elementi endas, ka nemad on suured armujad. Kalade tähemärgi esindaja otsib enda kõrvale "ideaalselt inimest" ja kui ta selle ideaalse inimese leiab, siis ta muudab ta enda nägemise järgi veelgi ideaalsemaks. Kalade jaoks on armastuse suhe nagu missioon ja nad ei lase partneril olla tihtipeale see, kes nad tegelikult on. Kaladel on oskus ja vajadus inimest parandada ning ta on see, kes muudab enda partneri tegelikult veelgi paremaks partneriks.

Kalade armastuse õnne kristalliks on Larimar, Arbuusturmaliin ja Akvamariin. Larimar on see kristall, mis avab Kalasid armastama, õpetab armastust jagama ja vastu võtma. Larimar toob armastuse õnne neile Kaladele, kes on juba suhtes. Arbuusturmaliin tõstab Kalade kirge ja aitab armastust leida siis, kui seda õiget inimest enda ellu oodatakse. Akvamariin avab Kalad tundeid jagama ja enda partneri suhtes armastavam olema.
 
Roosa Kaltsedon on Kalade tähemärgi all sündinud naistele ja meestele mõlemale. See on kristall, mis toob Kaladele armastuse õnne igas valdkonnas. See on kristall, mis toob kontakti armastatuga ja perekonnaga. Kalade kodus võiks olla Lääne nurgas vähemalt nii palju Roosasid Kaltsedone, kui palju on tema kodus pereliikmeid. See on kristall, mis aitab Kaladel enda lähedastega heas suhtes olla. Roosa Kaltsedon on kasulik Kalade naistele kandmiseks, kui neil on soov enda partnerilt rohkem tähelepanu saada.

Kalad on tähelepanu vajavad ja nad muutuvad nukraks, kui nende jaoks kallid inimesed on neid unarusse jätnud. Kaladel on väga suur vajadus olla armastatu jaoks nähtaval ja kui tema kaaslane on teiste toimetustega kinni, siis Kalade tähemärgi esindaja hakkab tähelepanu otsima.
 
Kalade mees on kõige suurem romantik terves tähemärkide süsteemis. Kui sa soovid enda kõrvale meest, kes on tundlik ja romantiline, siis Kalade mees on täpselt sinu jaoks. Kalade meeste armastuse õnne kristalliks on Pietersiit. Pietersiit aitab Kalade meestel enda kõrvale kaaslast leida ja samas tugevdab ka mehelikku intuitsiooni ning energiat. Kalade mehel on vaja naist, kes teda õrnalt, kavalalt ning läbi "lillede" juhiks. Kalade meeste jaoks on väga oluline see, et naine on enesekindel ja suudaks teda juhtida nii, et sellel lähenemisel oleks võrgutav alatoon. Kui sa oled koos Kalade mehega, siis kõige õigem oleks teda pidevalt kiita ning nunnutada. Selline lähenemise viis loob sulle Kaladest mehe, kes kannab sind kätel.
 
Kalade naine on selle mehe jaoks, kellel ei ole oma naise eest midagi varjata. Kalade naine suudab enda mehest läbi vaadata nagu röntgenkiirgus. Kalade naine on õrn, armastav ja hoolitsev ning on nendele meestele, kes soovivad enda kõrvale hoolitsejat. Kalade naine soovib sõltuda enda mehest, isegi siis, kui ta tegelikult saab kõigega ise hakkama. Kalade naisi võrgutab see, kui mees on temast tugevam ja enesekindlam. Kalade naine ei suuda olla koos madala enesehinnanguga mehega ja ei suuda aktsepteerida ka mehe nõrku külgi. Seega Kalade naisi võluvad tugevad isiksused ja sellel on ka oma põhjus. Kalad vajavad tugevat eeskuju, siis suudavad nad ka ise särada.

Kaladele on antud oskus olla loominguline või neile väga meeldib kõik, mis on seotud loomingulisusega. Kalad vajavad enda ellu veidi kunsti, muusikat, joonistamist, laulmist, võimsalt tehtud filme, teatrit... Kaladele meeldib mõtete mäng ja neile meeldivad sügava tähendusega teemad.

Kalad on väga temperamentse iseloomuga. Ševroon Ametüst on see kristall, mis aitab Kaladel olla tasakaalukas ja see on nende temperamentsuse jaoks väga oluline kristall. Ševroon Ametüst aitab Kaladel mõista, miks nad midagi tunnevad, miks mõni emotsioon on hetkel liiga kõrge ja mida selle kõigega peale hakata. Kõige enam oleks kasulik, kui Kalade esindaja täidaks enda kodu Ševroon Ametüstiga. See kristall võiks olla Kalade padja sees, voodi kõrval ja tema magamistoas. Ševroon Ametüstil on oskus Kalade unekvaliteeti paremaks muuta ja kui Kaladel on unehäire, siis aitab see sellest välja tulla.
 
Ametüst on samuti Kaladele väga kasulik. Ametüst aitab Kalade intuitsiooni tugevdada, leevendada stressi ja see on üks universaalsemaid kristalle, mis Kalade esindaja kanda saaks. Kui Kala ei ole veel väga sügavale kristallide maailma sisse läinud, siis Ametüst on kõige õigem kristall tema jaoks. Samuti võiks Kalade kodus väga palju Ametüsti olla, see aitab Kaladel olla parem isiksus. Ametüst toob Kalades kõik hea välja. Ametüst aitab Kaladel särada ja olla enda iseloomult väga positiivsed.
 
Fluoriit on see kristall, mis aitab Kaladel vaimselt edasi areneda. Kalad on eluaegsed õppijad, neile meeldib areneda, õppida uusi asju selgeks ja olla edukad. Kalade jaoks on väga tähtis see, et nad enda valitud teemal ja erialal oleksid võimsad. Fluoriidi erinevad vormid, olgu siis nendeks Fluoriitideks Vikerkaare Floriit, Sinine Fluoriit või mõni teine Fluoriit, kõik need on Kalade jaoks kasulikud. Kui Kala käib õppimas, siis võiks seda õpingutel kaasas kanda. Kui Kala soovib tööalaselt edukam olla, siis võiks see kristall tema töölaua peal olla või seda võiks tööjuures kaasas kanda.

Kalade tähemärgi esindajate kõige nõrgemaks tervise aspektiks on nende jalad ja jalgade verevarustus. Enamus Kaladel on "külmad jalad" või liigestega seotud probleemid. Kaladele on vaja pidevat jalgade massaaži, neil on vaja ujumas käia, süüa peterselli, rohelist sibulat, juua ingveri teed ja
Šungiidi või Verekivi massaaži kuulide/sauadega jalgadele massaaži teha. Need on need võtted, mis aitavad Kalade jalgadel terved olla.

Kalad oskavad ohtu tajuda ja ohtu ära hoida, veelgi tugevamaks muudab tema ohutaju Labradoriidi ning Laava kombinatsioon. Neid kristalle võib ta ka eraldi kanda. Labradoriit muudab Kalade meeled erksamaks ja Laava on see kristall, mis muudab Kalade isiksuse tugevamaks. Laava on eriliselt kasulik Kalade tähemärgi all sündinud meestele.
 
 
ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON KALADELE JÄRGMISED:
Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algavad Kalad 18. teisel juhul 19. veebruaril jne.

18. - 20.02 HÕBE TOPAAS
20. - 21.02 PSILOMELAAN
21. - 23.02 OOKEANI JASPIS
23. - 24.02 ROHELINE KÜANIIT
24. - 25.02 SARDOONÜKS
25. - 26.02 STROMATOLIIT
26. - 27.02 KÜANIIT
27. - 28.02 SKOLESSIIT
28. - 29.02 SHIVA LINGAM
01. - 03.03 FLUORIIT
03. - 05.03 ARAGONIIT
05. - 06.03 AKVAMARIIN
06. - 08.03 APATIIT
09. - 10.03 BERÜLL
10. - 12.03 MUST TURMALIIN
12. - 13.03 SININE KALTSIIT
13. - 14.03 SININE KVARTS
14. - 15.03 SININE PITSAHHAAT
15. - 16.03 KIASTOLIIT
16. - 18.03 KARNEOOL
18. - 20.03 VIKERKAARE KUUKIVI
20. - 21.03 KUUKIVI

Kõik kristallid mõjutavad inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad teatud tähemärkide Aurasse kohale jõuda.
Uuendatud: 28.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja