EELMISTE ELUDE MÄRGUANDED - KUS SA OLED VAREM ELANUD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Peaaegu, et meil kõigil on olnud eelmised elud inimese kehas ja seega kanname me enda Auras seda informatsiooni ka kaasas. Ma mõtlen seda, mida me oleme eelmistes eludes läbi elanud, mis on meie ülesanded olnud, kes me sellised olime, mis olid meie anded ja kus me ka elasime. Kõik meie informatsioon talletub Aurakehasse ja seda on võimalik teatud määral lugeda sul endal või selgeltnägijal.

 

Oled sa aga kunagi mõelnud selle peale, miks sul on mõne vägagi konkreetse paigaga, riigiga või linnaga nii meeletu side? Miks sind tõmbab teatud rahvuse poole ja seda isegi siis, kui sul ei ole selles elus mitte ühtegi sidet selle sama rahvusega? Tegelikkuses on need aga sinu enda seest kiirgavad informatsiooni märguanded, mis viitavad sellele, kes sa võisid olla enda eelmises või üleeelmises inimese elus.

 

Me rändame kehast kehasse ja mitte ainult inimese kehast inimese kehasse. Need elud, mis on sul seotud inimese eluga olnud, nendes mälestustes peaksid eksisteerima konkreetsemad paigad, kus sa oled varem elanud ja olnud.

 

Nüüd võta hetk aega ja küsi enda käest, millise konkreetse paigaga, linnaga või riigiga sina sidet tunned? Nüüd järgmiseks küsimuseks iseendale esita see, et kas see tõmme sinna poole on loomulik, mitte lihtsalt üks soov? Kui see tõmme või side konkreetse paigaga tuleb sinu alateadvusest ja sa ei oska sellele seletust anda, siis see on märk sinu eelmise elu kohta. Sa oled ilmselgelt seal elanud või käinud. Nii, et sa saad tegelikult selliste väikeste märkidega selgeks nii mõndagi enda eelmiste elude kohta.

 

Ma soovitan siiralt leida kunagi aeg ja võimalus selleks, et just selles kohas ära käija, mis kohaga sa meeletut sidet tunned. Käi seal korra ära ja vaata, kuidas sinu hing sellele kohale ka seal samas reageerib. Ma olen järk-järgult hakanud käima sellistes riikides, mille suhtes on mul meeletu side ja nendesse kohtadesse jõudes olen ma saanud väga palju vastuseid iseenda kohta. Olen saanud nägemusi ja näinud seal unenägusi, mis on edasi jutustanud minu eelmiste elude seikluste kohta. Soovitan sul täpselt seda sama teha, kui sul vähegi kunagi sellejaoks võimalus avaneb või selle nimel palju pingutada, et sinna kunagi jõuda.

 

Seega, kui sul on mõne konkreetse riigi, linna ja rahvuse suhtes tõmme, siis see on märguanne, et see sama teema on sinu jaoks väga tuttav. Sa tead tegelikult seda kohta, selle koha iseärasusi ja seal on sul kodutunne. Sinu hing kutsub sinna poole, kus sul on mälestusi olnud.

 

On olemas ka vastandtunne, milleks on täielik blokk konkreetse riigi, linna ja rahvuse suhtes. Kui sul on sellise teema juures blokk, sulle ei meeldi konkreetne paik ja seda täiesti põhjendamatult, ka siis on see eelmise elu mälestus. Sellisel juhul see mälestus on halb olnud ja see elu, mida sa seal piirkonnas või selle rahvuse all elades oli väga karm. Sa mäletad halbu asju ja sinu elu võis olla selles etapis vägagi raske ning piinarikas. Sellisel juhul tekib inimesel täielik blokaad konkreetse asupaiga ja rahvuse suhtes.

 

Üks huvitav asi on veel, mida sa võiksid teada on see, kui sul hakkab konkreetne keel väga hästi külge, mis ei ole sinu emakeeleks. Ja seda ma mõtlen siis, kui see jääb sulle vabatahtlikult meelde ja sind huvitab see keel. Mõtle selle peale, kas sulle meeldib mõni konkreetne keel väga palju ja kui sa kuulad seda keelt kõrvalt, siis jäävad sul sõnad kergesti meelde? Kui sul on konkreetse keelega nii, siis on see märguanne selle kohta, et sa tegelikult tead ja oskad seda keelt rääkida. See võis olla mõnes eelmises elus sinu emakeel ja sellepärast sa suudad selle keele täna väga kergelt selgeks õppida.

 

Kui me tunneme sidet mõne konkreetse asupaigaga või keelega, siis need eelmised elud ei saanud väga kaugele ulatuda. Mida tugevam on tõmme kusagile poole, seda vähem on sellest aega möödas, kui sa olid seal. Kui sul on paljude riikide ja kohtade suhtes tõmme, siis see mille suhtes sul on kõige vähem tõmmet, see elu võis olla aastasadu või isegi tuhandeid tagasi.

 

Tunne enda hinge ja jälgi iseenda seest tulevaid märguandeid. Meie hinges on kõik vastused olemas ja kui mina loen teiste inimeste Auradest nende eelmisi elusid, siis ma loen neid Aurakehast. Sealt samast kehast, kus sinule endale tulevad alateadvusesse vastuseid. Loodan, et said iseenda kohta läbi selle artikli väga palju uut ja huvitavat teada.

 

Lisaks sellele, kui sa soovid veelgi rohkem arendada enda eelmiste elude nägemisi, siis kindlasti kanna sellist kristalli, milleks on Preseli, Atlantisiit või Kivistunud Puit. Kõik need kolm kristalli oskavad sind väga hästi avada eelmiste elude mäletamisele ja need toovad sulle märguandeid ning visioone. Võid need kristallid ka enda voodi all olevasse astraalrännaku kristallikomplekti asetada, et need avaksid läbi une sind enda eelmisi elusi nägema.

 

Aurakehas on kõik meie eelmiste elude informatsioon olemas, sina ole tark ja oska iseenda kehast tulenevaid informatsioone lugeda. Märka iseennast ja kuula, mida sinu hing sulle räägib. Sinu enda hing jutustab sulle pidevalt lugusi ja neid just nendel hetkedel, kus sul neid kõige enam on vaja!

Uuendatud: 22.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja