SODIAAGI ÜLEMINEK - VÄHK JA LÕVI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

 

VÄHK JA LÕVI 19. JUULI - 25. JUULI

 

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 19. juuli - 25. juuli, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 23. juulit, siis sa oled Vähk Lõvi mõjutustega ja kui, sinu sünnikuupäev langeb 23. - 25. juuli sisse, siis sa oled Lõvi Vähi mõjutusega. See tähendab seda, et sa kannad endaga kaasas teatud määral Vähile iseloomulikke jooni ja veel lisaks neid, mida üleminek on sulle andnud või kannad kaasas Lõvile iseloomulikke jooni ning lisaks veel veidi Vähi energiat. Sa kuulud veel lisaks täitsa eraldi sodiaagi alla, milleks on Vähk-Lõvi.

 

"Kui sa oled sündinud Vähi ja Lõvi üleminekul, siis sa kannad endaga kaasas Vähi tundlikkust ning Lõvi dramaatilist eneseväljendust"

 

Vähk on iseloomult väga tundlik ja Lõvi väga väljendusrikas. Nende kahe sodiaagi ülemineku perioodil sünnivad inimesed, kellel on võimendatud eneseväljendus. See inimene on teistega võrreldes dramaatilisem ja ta väljendab enda tundeid samuti rohkem, kui teised Vähid või Lõvid. Vähilt Lõvile üleminek kingib sellele inimesele kindlasti ka vajaduse pidevalt enda tundeid teistele selgeks teha. Tal on vaja väljendada enda rõõmu, kurbust või mis iganes emotsiooni. Vähk annab tundlikkuse ja Lõvi vajaduse end väljendada. Seega see inimene võib teistele tunduda väga emotsionaalne nii heas kui halvas mõttes - olenevalt olukorrale.

 

Lisaks sellisele emotsionaalsusele on Vähk-Lõvi elus väga palju üles ja alla minekuid. Enamjaolt toimuvad need üles ja alla minekud tema hingeelus. Ta pidevalt otsib midagi paremat, midagi võimsamat, ta on väga ambitsioonikas ja loob tihtipeale endale suure kujutluspildi sellest, kuidas elu peaks olema. Ehk ta seab iseendale palju piire ja kõrgeid ootuseid. See sama kõrgete ootuste seadmine võib teda tihtipeale muserdada ja teda ambitsioonikuse tipust hetkega alla auku kukutada. Tema sees käib pidev võitlus positiivsuse ja negatiivsusega. See on kõik sellepärast, et on üleminek negatiivselt vee elemendilt positiivse päikeseelemendile. Üldiselt väljendavad nais Vähk-Lõvid enda üliäkilisi tujumuutusi teistele rohkem, kui selle ülemineku mehed. See aga ei tähenda, et meeste hingeelus sellist asja ei oleks, nad on lihtsalt veidi kinnisemad ja võivad sellise emotsiooni enda teada jätta.

 

Vähk on iseloomult aravõitu ja soovib alati asju lahendada sujuvalt. Lõvi on julge, enesekindel ja valju häälega. Vähilt Lõvile üleminek annab kaasa kohati impulsiivse julguse. Nad võivad kergelt ärrituda nii, et nad ei seleta enda jaoks lahti seda, kas ikka oli vaja ärrituda. Vähk annab haavatavuse ja Lõvi kiire reaktsiooni. Seega Vähk-Lõvi võib hetkega põlema minna ja samas ka hetkega vaibuda ning vaidluste käigus avastada, et tal ei olnudki õigus. Seega, kui sa oled suhtes Vähk-Lõviga, siis sa pead andma talle lihtsalt sellised emotsionaalsed väljaütlemised andeks.

 

Neile on armastus ülioluline ja selle aja sees sündinud Lõvid on teiste Lõvidega võrreldes romantilisemad armastajad. Selle kvaliteedi on kinkinud talle romantiline Vähk. Vähk-Lõvile on ülioluline leida enda kõrvale see õige hing, see on tema eesmärk ja peale selle luua tugev kodu tema ümber. Vähk-Lõvi jääb õnnetuks, kui teda ei ümbritse armastus. Armastus on see, mis teda toidab. Kodu on tema kindlust ja armastuse puudus viib teda depressiooni äärele.

 

Vähk-Lõvile annan ma soovituse, milleks on enda elus tasakaalu leidmine. Vähk-Lõvi on kohati väga ebastabiilse iseloomuga, kuid ta saab hakkama siis, kui ta ei keskenduks nii palju iseendale. Vähk-Lõvi peab pidevas tegevuses olema ja teda ei tohiks jätta liiga kauaks iseenda elu peale järele mõtlema. See oleks katastroof. Ta võib poole tunniga end maatasa teha ja samas nii kõrgele upitada, et ego ei mahu temaga ühte tuppa ära. Tal on vaja pidevalt tegutseda, toimetada, suhelda ja seltskonnas viibida. See on see, mis tasakaalustab Vähk-Lõvi. See on ka põhjus, miks nad nii kärsitult pidevalt väljapääsu ühest tegevusest teise otsivad. See on intuitsioon, mis ütleb: "Ära jää kauaks paigale!".

 

Kõige suuremaks katsumuseks on tasakaalu leidmine ja enda ülisuurte emotsioonide maandamine. Tihtipeale on nende inimeste elus rohkem stressi ja emotsionaalset pinget, kui teistel Vähkidel ja Lõvidel. Samas on need Vähid palju enesekindlamad ja julgemad, kui teised Vähid ning Lõvid romantilisemad, kui teised Lõvid. Seega üleminek annab häid omadusi ja negatiivseid külgi mõlemaid.

 

Vähk-Lõvi tasakaalustavaks kristalliks on Aqua Aura. See on nende isiklik õnne kristall lisaks Vähile või Lõvile omastele kristallidele. Aqua Aura on see kristall, mis aitab Vähk-Lõvil olla alati positiivne ning blokeerida temas liigset stressi kasvamist. Aqua Aurat võiks Vähk-Lõvi endaga kanda või enda voodi kõrval hoida. See tasakaalustab tema energiavälju.

 

Päikesel, Tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maa ning kõigele siinsele. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab kogu selle energia iseendasse, mis parasjagu Maa peale on erinevatelt taevakehadelt suunatud.

Uuendatud: 06.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja