SODIAAGI ÜLEMINEK - KAALUD JA SKORPION

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

 

KAALUD JA SKORPION 19. OKTOOBER - 25. OKTOOBER

 

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 19. oktoober - 25. oktoober, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 22. oktoobrit, siis sa oled Kaalud Skorpioni mõjutustega ja kui sinu sünnikuupäev langeb 23. - 25. oktoobri sisse, siis sa oled Skorpion Kaalude mõjutusega. See tähendab seda, et sa kannad endaga kaasas teatud määral Kaaludele iseloomulikke jooni ja veel lisaks neid, mida üleminek on sulle andnud või kannad kaasas Skorpionile iseloomulikke jooni ning lisaks veel veidi Kaalude energiat. Sa kuulud veel lisaks täitsa eraldi sodiaagi alla, milleks on Kaalud-Skorpion.

 

"Kui Kaalude sügav mõttemaailm ja Skorpioni otsekohene meel saavad kokku, siis mitte miski ei hoia seda hinge tagasi"

 

Hinged, kes on sündinud Kaalud-Skorpioni sodiaagi all, nende hinged on ülimalt otsekohesed. Kui üldse võrrelda kõikide teiste sodiaakide ja sodiaagi üleminekutega, siis just nemad on seda kõige enam. Otsekohesus on väga vooruslik kui ka saatanlik omadus mõlemad. Oleneb täpselt olukorrast, kus seda otsekohesust kasutatakse. Kaalud-Skorpionil on vaja kõik välja öelda, mis ta täpselt sellel hetkel mõtleb ja tunneb. Kui ta tunneb armastust, siis väljendab seda ülevoolavalt ja kui viha, siis seda ka nii, et kõik sellest teada saaksid.

Kaalud-Skorpion on väga kriitiline, kuid ta peab enda elu jooksul õppima seda kriitikameelt õieti ära kasutama. Aus kriitika on vajalik, kui see hea teeb, kuid alati see head ei too. Kui see hing suudab ise analüüsida, millal on õige aeg enda mõtteid välja öelda ja millal mitte, siis saab sellest omadusest tema üks tugevaim iseloomuomadus. Iseloomuomadus, mille pärast teised tema juurde head nõu tulevad kuulama.

Nagu ma olen ka eelnevalt sodiaakide üleminekute juures kirjutanud, on ülemineku sodiaagid alati äärmuslikud. Seega ka Kaalud-Skorpion ei saa erineda. Tema äärmuslikkus on ülim otsekohesesus, mis võib sind motiveerida või purustada. Kui sa oled selle sodiaagi esindajaga suhtes, ta on sinu sõber või pereliige, siis õpi teda just sellisena vastu võtma. Teda ei ole võimalik muuta ja ta tihtipeale ei saa ise aru ka enda terava keele olemasolust.

"Vastupidav ja sihikindel"

Kaalud-Skorpion kannab Kaalude oskust asju lahendada ja Skorpioni vajadust alati lõpuni välja minna. Nendest kahest omadusest tuleb vastupidavus ja sihikindlus.

Kaalud-Skorpion on see, kes hoolimata olukorra raskusest läheb ikka lõpu poole ja naljalt alla andma ta ei hakka. Asi mitte ei ole kõrges enesehinnangus - kaugeltki mitte! Asi on selles, et ta ei suuda aru saada, kuidas oleks üldse võimalik millegi suhtes alla anda. Alati on võimalus enda tahtmist saada, ükskõik, mis see ka endaga kaasa toob ja millist teed pidi peab liikuma. See omadus on Kaalud-Skorpioni suur trump.

"Positiivne või negatiive?"

Kaalud-Skorpion on kerge saak ülipositiivsuse või ülima negatiivsuse energia poole. Tal ei ole keskteed. Kaalud-Skorpion võib hetkega muutuda ülituliseks ja hetkega üliarmastavaks. Kui see hing suudab ise elust pigem rõõmu ja headust näha, siis on tema elu ilus. Kuid kui ta hakkab kurja nägema, siis ta näeb isegi sellist kurja, mis ei ole olemas, ehk ta hakkab endale halbu olukordi ette kujutama. See tuleneb Skorpioni impulsiivsusest ja Kaalude liigsest ülemõtlemisest.

Kaalud-Skorpion peab pidevalt tegelema sellega, et ta ei laseks mitte millelgi enda tuju rikkuda, ta ei tohi langeda iseenda seatud lõksu. Tema alateadvuses on väga õrnõhuke piir hea ja halva tuju vahel. Ta on pidevalt piirimail!

Seda sama tujude kõikumist aitab Kaalud-Skorpionil ära hoida Akvamariini kristall. Akvamriin on selle sodiaagi ülemineku hea õnne ja tasakaalu kristall. Kristall, mis peaks kindlasti tema elus eksisteerima.

"Võrgutuskunsti ülim meister"

Kaalude sodiaak on romantiline ja Skorpion on kirglik - sellisest kombinatsioonist tuleb välja ülim võrgutaja ja oma ala meister. Ta on inimene, kes oskab võrgutada oma pilgu, oma olemuse ja oma Auraga. Ta kohe kannab sellist võrgutavat energiat endaga kaasas, et raske on teda tähelepanuta jätta. Lisaks romantilisele võrgutusele suudab ta selle sama energia pärast kinni püüda enda ümber ka väga palju sõpru ja tuttavaid. Temas lihtsalt on midagi, mis paneb tema poole vaatama.

Kuid samas võib ta olla küüniline, omakasupüüdlik ja salakaval. Need on tema väga halvad omadused, mis võivad esile kerkida siis, kui ta on lasknud negatiivsel energial enda üle võimust võtta. Sellest ma kirjutasin üleval pool.

Kaalud-Skorpion suudab enda meisterlike sotsiaalsete oskustega pehmeks rääkida ükskõik kelle, kui tal sellejaoks piisavalt motivatsiooni on.

"Sodiaagi üleminek muudab teda mitmekülgseks"

Kaalud-Skorpion on müstiline ja materiaalne täpselt võrdselt. Ta üritab pidevalt enda ellu nendes kahes valdkonnas tasakaalu tuua. See on hing, kes ei suuda väga lihtsalt enda mineviku unustada. See on tema jaoks üks paras katsumus ja kui ta sellest õpib vabaks end laskma, siis ärkab temas positiivne energia üles. See sama positiivsus, mis saab olla ülivõrdes. Seega Kaalud-Skorpionid peavad väga palju tegelema enda mineviku haavada parandamisega.

Kaalud-Skorpionid on dramaatilised ja suured draama tekitajad. Kui midagi juhtub, siis nad tihtipeale võivad selle ka ülepaisutada või tervele laiale ilmale sellest teada anda. Nende teatraalsus ja vajadus end väljendada, need omadused lihtsalt kerkivad esile.

On olemas kahte sorti Kaalud-Skorpioneid. Kas nad on ülivõrdes laisad ja lohakad või ülivõrdes agarad ja perfektsionistlikud. Kes on see esimene pool, seda juhib negatiivne energia. Kes on teine pool, seda juhib positiivne vägi. Kui Kaalud-Skorpion peaks minu mõtteid lugema, siis sa saad ise aru, millise väega sa kaetud oled. Kas on Akvamariini väge vaja või saad sa ise hakkama?

Lisaks kõigele sellele on Kaalud-Skorpion väga uudishimulik. Ta lihtsalt peab kõigega kursis olema, mille kohta ta veidigi informatsiooni on saanud. Ta ei lepi pooliku jutu või teemaga. Ta peab igat teemat kõikide erinevate nurkade alt analüüsima ning terviku kokku panema. Kõik peab siiski selge olema.

Kaalud-Skorpion on suhteliselt pingeline isiksus, tema kõige nõrgem külg on närvisüsteem. Ta võib pidevalt närviline olla ja iseendalegi teadmata, miks ta seda on. Pidev rahutusetunne või väga kergelt ärrituv. Seda sama energiat aitabki Akvamariin temas maandada. Sellepärast on see ka tema õnne ja tasakaalu kristall.

Kui Kaalud-Skorpion soovib olla õnnelik, siis ta peab suurt tööd tegema siis, kui ta langeb negatiivsuse küüsi. Ta peab koheselt sealt välja rabelema. Kui ta sellega suudab toime tulla, siis tema kõik tugevad omadused annavad talle võimaluse seda elu õnnelikult elada. Tal on väga palju tugevaid külgi.

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maale ning kõigele siinsele. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab kogu selle energia iseendasse, mis parasjagu Maa peale on erinevatelt taevakehadelt suunatud.
Uuendatud: 16.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja