KUIDAS UNENÄGUSID TÕLGENDADA JA NEID MÕISTA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unenägude maailm on imeline maailm ja igalühel on võimalik unenägusid näha ning nende käest vastuseid saada. Unenäod on seotud meie spirituaalse kehaga, meie hinge ja alateadvusega. Unenäod kingitakse meile selleks, et me võtaksime nendest õppust. Unenäod võivad olla nii jutustused meie alateadvusest, kui ka ettekuulutused. Need võivad rääkida meile sellest, mida me millegi või kellegi vastu tunneme ja need võivad tuua visioone ka tuleviku kohta. Kõikidel inimestel on võimalus näha unenägusid, mis seletavad meile meie alateadvuses olevaid emotsioone ja samuti ka neid, mis on ettekuulutavad. Kuid mida spirituaalsem on inimene ja mida suuremal määral teeb ta tööd oma intuitsiooni tugevdamise osas, seda suurema tõenäosusega saab ta väga rikkalikke ning kasulikke unenägusid. Unenäod on meie abivahendiks, mis aitavad lahendada meie probleeme ja teavitada meid eespool tuleva osas. Seega, kui sa näed unenägusid ja vahel ka ettekuulutavaid unenägusid, siis sa oled lihtsalt sellel hetkel spirituaalselt avatud. Ettekuulutavate unenägude nägemine ei viita otseselt selgeltnägemisele, küll aga selgeltnägijad näevad täpselt sama moodi unenägudes ette, nagu need, kes ei ole selgeltnägijad. See on meie kõigi ühine abivahend, mida tugevdades me saame veelgi selgemaid visioone.

 

Ma soovitan kõikidel inimestel tegeleda enda unenägude tõlgendamisega. Seda sellepärast, et need aitavad elus edasi liikuda ja otsuseid vastu võtta. Aitavad ohtudest eemal olla ja aitavad sul ennast mõista. Kuid mitte ainult sellepärast, vaid ka selleks, et unenägude tõlgendamine aitab intuitsiooni tugevdada ja sind spirituaalsemaks muuta. Mida spirituaalsemaks sa muutud, seda lihtsamini sinu intuitsioon areneb ning seda tugevamaks ise otsustajaks ja enda elu juhiks sa muutud. Seega unenägude seletamisel on väga suured head omadused ja sellepärast ma soovitangi sul lugeda minu kirjutatud unenägude seletamisi, et sa leiaksid nendest vastuseid ning saaksid väärtuslikke teateid enda unenägude kohta. Kuna unenäod võivad olla väga kirjud ja elementidel ei ole piire, siis järk-järgult panen ma kirja iga natukese aja tagant erinevaid unenägude tõlgendamisi. Seega, kui mul täna ei ole sinu jaoks vastust olemas, siis võib-olla homme juba on.

 

Unenägude nägemine on seotud meie alateadvusega, kuid unenägusid võib esile tuua ka sind kaitsvad Inglid ja hinged. Unenägudesse võivad ilmneda teised inimesed ja nemad võivad sulle neid nägemusi ka saata. Näiteks ma ise olen hea näide selle kohta, et teised inimesed võivad sinu unenägusi esile kutsuda. Ma ise rändan pidevalt öösiti kellegi unenägudes, toon teateid, seletan ja jagan mõtteid. Olen kunagi kirja pannud ka artiklina selle, mida tähendab see, kui sa mind ennast unes näed. Kui ma olen sinul külas käinud, siis loe minu mõtteid selle kohta SIIT.

 

Unenägude mõistmiseks tuleb sul väga palju tööd selleks teha, et täielikult aru saada, mida need sulle rääkima tulevad.

 

Unenägu seletades pead sa ennekõike meenutama detailselt seda, mida sa unes nägid. Kui sa mäletad vaid ainult mõnda üksikut seika, siis sa ei saa täielikult teada, mida sinu unenägu sulle rääkima tuli. Kuid sa pead siiski ka need mõned üksikud detailid väga täpselt enda jaoks lahti seletama. Mida rohkem sa enda unenägude seletamisega tegeled, seda kiiremini ja paremini sa hakkad unenägusid mäletama. Lisaks on väga heaks abiks ka see, kui sa lood unenägude nägemiseks eraldi kristallide komplekti enda magamistuppa. Sellise komplekti, kus on erinevad sorti kristallid, mis aktiveerivad sinu unenägude maailma.

 

Kui sa oled detailselt enda unenäo meelde tuletanud, siis sul tuleb iga erinev detail, sümbol, tegevus, emotsioon ja inimene enda jaoks lahti seletada.

 

Kõigepealt seletad lahti sümbolite tähendused. Sümboliteks on näiteks: maja, koer, auto, tee, jalgratas, muna, põld või mis iganes asi või koht. Igal sümbolil on oma tähendus, millest ma pidevalt ka kirjutan.

 

Sümboli seletamisel pead sa olema väga detailne, mõtlema selle peale, milline see asi oli. Mis värvi see oli? Kas see oli katki? Mis tundeid see sulle tekitas? Kõigile nendele mõtetele pead leidma tähenduse ja need omavahel kokku liitma.

 

Sa pead mõtlema selle peale, mis tundeid sa tundsid enda unenäos. Kas sa kartsid? Olid sa õnnelik? Kas sa ehmusid või olid sa ootusärevuses? Kõik emotsioonid on üliolulised. Need emotsioonid on väga tähtsad ja annavad sulle vihjeid selle kohta, mida sümbolid sinu unes jutustavad.

 

Inimesed, keda sa unes näed võivad olla otse või kaudse tähendusega. Selle kohta olen ma eelnevalt kirjutanud ja selle kohta saad lugeda SIIT.

 

Kui sa unenägu seletad, siis sa pead kõik need tähendused omavahel kokku liitma ja need üksteisega jutustama seadma. Sellest peab tulema kokku jutt, milles on sees hoiatus või teade. Enda unenägu seletad alati algusest kuni lõpuni lahti ehk alustad esimese unenäo mälestusega ning lõpetad viimasega. Kuna unenägu võib viidata sellele, mis on hetkel toimumas ja mis on selle lõpptulemus. Sellepärast on väga oluline see, et sa seletaksid enda nägemust otsast peale lahti.

 

Unenägude seletamisel pead sa küsima enda käest seda, et kas sa oled viimasel ajal nende samade teemade peale keskendunud, mida sa unes nägid või mitte? Kui jah, siis unenägu peegeldab sinu alateadvust, sinu mõtteid ja sinu emotsionaalset seisundit.

 

Kui unenägu räägib sulle hoopis millestki muust, millele sa ei ole viimasel ajal keskendunud, siis see unenägu võib olla prohvetlik ehk ettekuulutav. Et mõista, kas sa nägid unes alateadvuses olevaid emotsioone või tuleviku visioone, siis see ongi viis, kuidas sellest aru saada. Kui unenäos ei ole teemasid, mis viimasel ajal sinu peas ringi on käinud või sinu elus eksisteerinud, siis need on ettekuulutused.

 

Unenägudes võid sa näha ülireaalseid seikasid, olla kohtades, mis eksisteerivad ja kõik võib olla tavaelule väga iseloomulik. Sellisel juhul oli see otsene unenägu, milles sümbolisme ei ole ja mida ei pea kaudselt tõlgendama. Mõned unenäod on ülireaalsed ja üldiselt need ongi täpselt sellise tähendusega nagu need unenäos ka olid.

 

Samas võid näha selliseid unenägusid, kus on reaalsus ja ebareaalsus segamini. Siis selliste unenägude puhul tuleb sul arvesse võtta ikkagi see, et kogu unenägu võib põhineda sümbolismidel. Koht ja inimene, kes sümbolismiga segamini unenäos võis sul olla, võid olla samuti sümbolism. See koht ja inimene võib viidata millelegi muule. Enda käest pead sa küsima seda, mida see koht ja inimene sulle tähendab? Mis emotsioone need sulle pakuvad?

 

Unenäod ei ilmu sinu juurde, kui sa ärkvel olles tegeled liialt palju materiaalsete teemadega ja sellel eluperioodil, kus sa ei tegele enda spirituaalse poolega. Kui sa matad end töösse või sa oled materialistlik, siis sul ei ole võimalik unenägusid näha. Unenäod võivad olla ka liiga segased ja raskesti meenutatavad, sellel samal põhjusel. Perioodid, kus sa näed väga selgeid unenägusid ja suudad neid meenutada, nendel perioodidel oled sa ise spirituaalsem ning oled ka vähem materialistlikum. Sinu ülemised meeled on seotud unenägudega ja nende aktiivseks muutmiseks on sul vaja materiaalsusest eemale hoida. See on ka väga selge põhjus, miks materiaalsusesse keskendudes sa unenägusid ei näe.

 

Unenägude mõistmiseks ja nägemiseks, selleks kasuta kristalle. Tõepoolest soovitan eraldi luua unenägude kristallide komplekt, kuhu sa aja möödudes erinevaid kristalle saad kokku panna. Aseta iga mõne aja pärast uus kristall, mis aitaks sinu unenägusi tõlgendada ja neid veelgi selgemaks ning eredamaks muuta. Kristallid kannavad endaga kaasas spirituaalset energiat, mis aitavad sul aktiveerida täpselt seda, mida iganes sa soovid aktiveerida. On olemas palju erinevaid kristalle, mida ühtekokku panna, et need aitaksid sul unenägude kaudu vastuseid, hoiatusi ja ettekuulutusi saada.

 

Kui ma erinevatel teemadel kirjutan unenägude seletajaid, siis iga artikli juurde kirjutan ma ka väikese vihje kristallile, mis aitab sinu unenägude maailma eredamaks muuta ja sinu unenägude tõlgendamist ning meenutamist võimsamaks muuta. Sa leiad neid artikleid lugedes need kristallid üles. Kõik need sobivad kokku, sa pead lihtsalt ise otsustama, mida sa täna kõige enam vajad ehk millise väega kristalli sul on vaja. Kas sa soovid unenägusid näha, neid meenutada, prohvetlikke ehk ettekuulutavaid nägemusi esile kutsuda, soovid sa Ingleid näha või hoopis ette hoiatavaid nägemusi näha? Kõik kristallid annavad erinevat väge sulle edasi ja kõiki neid võib üheskoos hoida.

 

Kui sa sead enda unenägude kristallikomplekti kokku ja kui sa lisad sinna uusi kristalle, siis igale kristallile anna oma konkreetne mõte kaasa. Hoia seda korra käes, soovi sinna sisse soov ja sea see komplekti sisse. Sellisel juhul aktiveerid sa konkreetse kristalli vägagi konkreetse ülesande peale, andes igale unenäo kristallile oma erilise ülesande. Kuna mõnel kristallil on olemas väga palju erinevaid oskusi sinu unenägude maailma aktiviseerida, siis saad ka ühte ja sama liiki kristalli mitmel eesmärgil oma komplektis kasutada.

 

Unenägude kristallide komplekt võiks olla sinu voodi all, kohal või selle kõrval, võimalikult lähedal sinule endale. Sinu komplekt mõjub ka sinu kaaslasele, kui sa toas üksinda ei maga. Kuid soovi korral võib igaüks endale ka eraldi ja isikliku komplekti luua.

 

Unenägude kristallide komplekti loomisel soovitan ma sul alustada ennekõige geoodilise kristalliga, mille ümber saad hiljem asetada poleeritud ja lihvimata kristalle. Geood muudab kristallid aktiivseks ja suunab need sinu Auravälja. Sellepärast on geood väga tähtis igas erinevas komplektis. Unenägude kristallide komplekti sobib Tselestiit-, Muskoviit-, Kõrberoos-, Kaktus Kvarts- ja erinevad Aura geoodid.

 

Unenäod on täis vihjeid ja sõnumeid. Alusta enda igat päeva sellega, et sa ennekõike meenutad seda, mida unes nägid, et mõista, milline päev sul võib tulla või millega sa peaksid tänasel päeval tegelema. Unenäod ei ilmu sinu ette põhjuseta! 

Uuendatud: 28.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja