ROOSA KVARTS

  • 16.40€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS püramiid
  • Saadavus: Laos


Püramiid on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

ROOSA KVARTSI PÜRAMIID "ARMASTUS, SÕPRUS, ROMANTIKA JA PEREKONNA HEAOLU"

Roosa Kvarts on maailmas üks populaarsemaid ja enimkasutatavaid armastuse kristalle. Roosa Kvarts edendab armastuse energia suurenemist, kasvamist ja aitab armastusel ka ellu tulla. See on kristall, mis toob sõpru ja head suhtlemist oma lähedastega.

Roosa Kvartsi sobib igasse kodusse, aidates tõsta häid emotsioone ja üksteisesse head suhtumist tuua. See on armastuse väeese, mis sobib kõigile.

- Roosa Kvartsi püramiidi võib hoida magamistoas, seda selleks, et enda ellu armastust kutsuda või kui ollakse suhtes, siis tugevdada omavahelisi tundeid. Roosa Kvartsi püramiidi hoia enda voodile võimalikult lähedal või peegli juures. Kui hoiad seda peegli ees, siis sa võimendad Roosa Kvartsi püramiidi väge.

- Hoia Roosa Kvartsi püramiidi armastuse kristallide keskel, et võimendada nende kristallide tööd.

- Sobib Lõunas, Edelas või Lääne ilmakaares hoidmiseks. Seal aitab Roosa kvarts armastust tuua erineval tasandil. Kui hoiad seda Lõunas, siis tood kirge enda ja enda kaaslase vahele. Kui hoiad seda Edelas või Läänes, siis sa tood sõprust ja perekonna armastust.

- Soovitan väga viia vähemalt üks Roosa Kvartsi püramiid ka lapse tuppa või, kui lapsi on rohkem, siis igale lapsele oma Roosa Kvartsi püramiid voodi kõrvale asetada. Seda selleks, et see väeese saaks lapse stressi leevendada ja teda armastavamaks, hoolivamaks ning sõbralikumaks kõige ning kõigi suhtes muuta. See on väeese, mis aitab ka emotsionaalsest pingest vabaneda, mis on kõige tähtsam selle juures, et see lapse lähedal oleks.

- Roosa Kvarts on ilutegijate tööedu ja külluse kristall. Seda püramiidi on soovitatav hoida ilusalongis, ilutoas või teraapia toas, et see tööalast õnne tooks.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Roosa Kvartsi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Roosi või Lootose viiruk.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS PÜRAMIID, püramiid, armastus, perekond, lääs, edel, lõuna, kirg, perekonna läbisaamine, suhted, perekonna sisese suhted, lapsed, lapse stress, iluteenindaja, ilusalong, teraapiaruum

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja