AMETÜST

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos


Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest poolkuu on valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.

Ametüst poolkuu sümboolikaga:

Ametüsti poolkuu ripats kogub jõudu noore kuu loomise ajal, seega on soovitatav seda sellel ajal aknalaual hoida ja ka kaasas kanda.

- Ametüsti poolkuu talisman aitab kehast vabastada stressi, mis tekib ühe Noore Kuu loomise ja teise Noore Kuu loomise vahepeal ehk selle kuu aja jooksul. Seega aitab see vabastada hetkelist, mitte sügavat stressi ja aitab eemalda närvilisuse ning rahutuse tunde.

- Toob prohvetlikke nägemusi Noore Kuu loomise, Kuu esimese ja viimase veerandi loomise ajal. Seega võid kolmel korral kuus näha etteennustusi enda elu kohta.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Riputa Ametüsti poolkuu talisman unenäopüüdja külge, et see unes ennustusi tooks ja sinu unehäireid leevendaks.

Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Ehted, ripats, poolkuu, ametüst ripats, ametüst poolkuu ripats, jäär, kalad, veevalaja, ambur, närvilisus, rahutuse tunne, stressi vabastamine, noore kuu loomine, unehäired, prohvetlikud nägemused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja