PUNANE AVENTURIIN

  • 13.50€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE AVENTURIIN käekett (pärl 8mm)
  • Saadavus: Laos


PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Aventuriini kristallid üleüldse kannavad endas edasi ka Kvartsi ja on sellest ka loodud. Aventuriini sees olev Kvarts annab Aventuriinidele oskust energiat kiirelt edasi kanda ja ka samalajal endasse võtta, mis teeb neist kristallidest väga head tervendajad.

PUNASE AVENTURIINI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


- Punane Aventuriin avab loomingu, suurendab inspiratsiooni ja avab loomingut füüsiliselt realiseerima. Punane Aventuriin suurendab eneseväljendust ja aitab fantaasiatel, mõtetel, ideedel ning kõigel sellel, mida inimene enda peas oskab visualiseerida, füüsiliselt väljendada.

- Tööedu kristall neile, kes töötavad arhitektina, kujundajana, sisekujundajana, juuksurina, kunstnikuna, graafilise disainiga jne.

- Kanna Punase Aventuriini kristalli, kui sul on probleeme lapseootele jäämisega või kui sa oled "mõttes rase" ehk tekitad endale ise rasedusega seotud sümptomeid. Punane Aventuriin aitab vabastada emotsionaalseid blokke, mis ei lase rasedusel tekkida.

- Sobib neile kandmiseks, kes pidevalt muretsevad enda materiaalse seisu üle ja kes tunnevad, et nendel ei ole kõik materiaalselt korras. Aitab ka neid, kellel tegelikult on kõik olemas, kõik võimalused avatud, aga miski tema sees muretseb. Punane Aventuriin aitab sellest emotsioonist vabaks lasta ja samalajal tervendada Sakraaltšakrat, kuna see Tšakra on just täpselt selle mõtte ning probleemiga seotud. Peale selle, kui see probleem on tervendatud, avab Punane Aventuriin hea õnne külgetõmbe.

- Punane Aventuriin suurendab Auras head õnne, hea õnne ligi tõmbamist ja avab külluse kanali, mille kaudu inimene saab enda ellu häid võimalusi ligi tuua.

- Suurendab energiavarusid, aitab aktiivsem olla ja aitab võidelda väsimusega.

RAVITSEMINE
Kanna Punast Aventuriini käe peal, kui soovid anda tervendust: Vereringele, käe soontele, Juurtšakrale, Sakraaltšakrale, viljakus, Punane Aventuriin annab energiat, et naine jääks lapse ootele, naistehaiguste tervendaja, kõrge vererõhk.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Punane Aventuriin kõige enam JÄÄRA.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE AVENTURIIN, Ehted, käekett, loomingulisus, kunst, arhitekt, kujundaja, juuksur, kunstnik, vereringe, juurtšakra, sakraaltšakra, rasedus, materiaalsed mured, hea õnn, materiaalselt hea õnn, kõrge vererõhk, jäär, energia, väsimus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja