MÄEKRISTALL

  • 6.20€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL süda ripats
  • Saadavus: Laos


Südame sümboli tähendus Südame sümbolil on oma tähendus ning, kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet.


Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

MÄEKRISTALL südame sümboliga aitab saavutada järgmist


- Mäekristall on kõikide teiste kristallide "ema" oma imetlusväärsete võimete pärast. Mäekristall puhastab ebakõlad, mis on meie hinge tekkinud ja kombineerides Mäekristalli südame sümboliga, aitab see puhastada südametšakral olevad probleemid.


- Eemaldab hingevalu, aitab lahti lasta kahjustavast suhtest ükskõik, millisel tasandil.


- Parandab südametšakrat ja aurat ning seejärel hakkab positiivsust ellu tooma.


- Avab meie aura teistele kristallidele, rituaalidele, maagiatele ning eriti kasulik on armastuse kristallide võimendamiseks.


- Aitab soovmõtlemisele kaasa ning soosib soovide täitumist. Mäekristall aitab universumisse saata meie mõtteid, et neid seal kuuldakse ning seejärel avatakse meile nende jaoks teed.


- Mäekristalli südant kandes soovige soove, mis on seotud suhete, tunnete ja armastusega.


- Mäekristalli süda aitab südame haiguse korral kiiremini terveneda, kui kantakse erinevaid südame tervendamise kristalle, nagu näiteks Amasoniiti, Roosat Kvartsi, Rodokrosiiti, Rodoniiti või Fuksiiti.


- See on universaalne kristall igaühele, kes soovib vähegi enda Aurat paremaks muuta. Mäekristall puhastab, taastab, annab elujõudu, filtreerib ja korrastab Aurasüsteemi. Mäekristalli on alati ja igal eluhetkel kasulik endaga kaasas kanda. 


- Mäekristalli soovitan ma kanda igalühel, kes soovib kristallide maailma sisse minna. See on kristall, mis korrastab sinu Aura ära ja aitab kõikidel teistel kristallidel sinuga tööd tegema hakata. Aidates likvideerida ebavajalikku ja isegi kahjulikku energiat, asendades selle uue puhta väega. Mida puhtam on sinu Aura, seda kiiremini hakkavad kõik teised kristallid tööle.

- Kanna Mäekristalli selleks, et enda mõttemaailma selgemaks saada. Mäekristall on kristall, mis aitab pidevast segaduse tundest lahti saada ja see suurendab keskendumisvõimet.

- Mäekristall on väga kasulikuks kristalliks, kui soovitakse kristallide energiaid paremini tunnetama õppida. Mäekristalli kandmine muudab sind teiste kristallide suhtes tundlikumaks ja see aitab sul ise valida endale õigeid kristalle nii kandmiseks, kui ka koju toomiseks. 


- Kanna Mäekristalli endaga kaasas selleks, et see aitaks sinu Aural võimsamaks muutuda. Mäekristall suurendab sinu Aurat ja kui Aurakeha muutub suuremaks, siis muutub ka sinu enda vägi võimsamaks. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu positiivsust ja õnne.


Missiooni hingesugulasi aitab sul üles leida Aqua Aura ja Mäekristalli kandmine. Kui sa kannad vahel neid kristalle või regulaarselt, siis sa tõmbad missiooni hingesugulasi enda ellu. Kui neid kristalle kannavad üheskoos kõik missiooni hingesugulased samal ajal, siis see side muutub veelgi tugevamaks. Kui ei ole üksteist veel leitud, siis leitakse ja kui ollakse juba koos, siis muutuvad õpingud võimsamaks. Ka üksteisega koosolemine muutub positiivsemaks ja inspireerivamaks.


- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on 2cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Ehted, ripats, süda, südame talisman, mäekristall süda, mäekristall ripats, puhastus, uus algus, soovide täitumine, soovmõtlemine, tervenemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja