La Tene käekett POSITIIVNE SUHTUMINE

  • 22.80€

Toote detailid

  • Mudel: POSITIIVNE SUHTUMINE
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett POSITIIVNE SUHTUMINE on loodud kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sinu tuju positiivsena hoida. Aidates sul optimistlik olla ja luues sinu ümber positiivse auravälja. Nendeks kristallideks on energiat andev Punane Jaspis, heaolu tagav Päikesekivi ja pingeid maandav kuldseks värvitud Hematiit.


- Kristallehe on loodud selleks, et anda sinu hingele positiivset tervendust. Tervendades ära Auravälja, aidates negatiivsusest vabaks saada ja asendada selle energia positiivsusega. Positiivne suhtumine aitab luua sinu ümber parema energia ja aitab sinu ellu head õnne tuua.


- Need on kolm kristalli, mis üheskoos muudavad sind positiivsemaks ja optimistlikumaks. Kristallid, mis tervendavad hinge ja aitavad sul alati asju helgemalt näha.


- Kui sul on probleeme negatiivse reageerimisega ja üldiselt sa näed asju halvas valguses, siis need kristallid aitavad kindlasti sul sellest probleemist lahti saada.


- Kristallid, mis suurendavad õnne tunnet, aidates sul lihtsalt õnnelik olla. Aidates blokeerida negatiivsust ja teistest inimestest kiirgavat halba energiat.


Öösiti hoia seda käeehet kindlasti Tsitriin või Aragoniit geoodi peal. Seda selleks, et selles käeehtes olevad kristallid ei kaotaks ära enda väge sinu abistamise käigus. Puhasta kindlasti vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga või paaril korral kuus Oopiumi viirukiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, POSITIIVNE SUHTUMINE, tooted, la tene, la tene käekett, la tene positiivne suhtumine, punane jaspis, päikesekivi, hematiit, optimism

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja