Täiskuu toetab soovide ja unistuste täideviimist, seetõttu on sel ajal väga kasulik teha erinevaid rituaale ja maagiaid. Täiskuuenergia vallandab kiirelt sinu sees oleva energia ja suunab selle sinna, kuhu sa soovid seda saata. Täiskuu Inglimaagia on sinule, kui sa soovid enda kaitseingliga või lisaingliga head kontakti luua ning seda hoida. See aitab teid omavahel paremini ühendada, luua teie vahele suhtlust ning mõistmist.

Kui sa näed pidevalt Inglisõnumeid ehk numbrite kombinatsioone, siis juba see näitab, et sinu kaitseingel või lisaingel soovib sinuga suhelda. Täiskuu Inglimaagia ühendab teid veel rohkem, aitab sul teda paremini mõista ja kõiki tema poolt saadetud sõnumeid ning märke selgemini tõlgendada. Kui see on sinu soov, siis tee seda maagiat.

Täiskuu Inglimaagiat on kõige kasulikum teha just Täiskuu ajal, kui energiaväli on seotud Inglitemaailmaga. Seda maagiat võid teha igal Täiskuul.

MAAGIARETSEPT:

1. Helesinine küünal 
või Lavendliküünal
2. Tikud
3. Kuumakindel alus küünla põletamiseks
4. Ioliit poleeritud (1 tk)
5. Tselestiit geood (1 tk)
6. Sinine Pitsahhaat poleeritud (1 tk)
7. Sinist värvi kott
8. Lavendli rituaalitaim
9. Lavendliviirukid
10. 
Viirukialus

* Täiskuu Inglimaagiat on kõige kasulikum teha oma kodus magamistoas või Feng Shui järgi Põhja-ilmakaares, seega vali neist endale sobivam. Täiskuu Inglimaagia aktiveerub just nendes kohtades.

* Seda maagiat tehakse vähemalt nädal aega järjest, seega vali selline koht, kus võid küünalt ja viirukit põletada mitmeid päevi.

* Küünalt ei kustutata puhudes, vaid spetsiaalse küünlakustutajaga või lükates tahi korraks küünlavaha sisse ning tõstes tahi uuesti vaha seest välja. Kindlasti ära puhu küünalt, niimoodi sa tühistad maagia! 

* Maagias olevad kristallid omavad väge, mis suudavad Inglitega kontakti luua. Tselestiit tekitab Inglite ja sinu vahel külgetõmbe.

* Maagias kasuta uusi kristalle, Ioliit ja Sinine Pitsahhaat peavad kindlasti olema poleeritud kujul, Tselestiit aga geoodina. Lavendliviiruk peab olema puhas Lavendel ehk viiruk ei ole tehtud kokku mõne teise taimepuru või -õliga.

* Kui sa ei leia sinist värvi kotti, siis on alternatiiviks lillat värvi kott. Kuumakindel alus ja viirukialus vali ise, kasuta neid, mis on sul kodus olemas või soeta endale spetsiaalne viirukialus ka edaspidiseks.

Maagia alaku!

* Aseta küünal alusele ja selle ümber puista Lavendli rituaalitaime puru nii, et seda oleks kõikjal ümber küünla. Seejärel aseta küünla ette Lavendlipuru sisse kõik kolm kristalli: Tselestiit geoodi, poleeritud Ioliit ja poleeritud Sinise Pitsahhaadi. Kui oled kristallid Lavendlipuru sisse pannud, siis aseta oma sõrmed kristallide peale ning lausu mantra: "Olen enda Inglitega ühendatud".

* Nüüd võta tikud ja pane küünal põlema, samal ajal lausu vähemalt KOLM korda enda peas või valjusti välja mantra: "Olen enda Inglitega ühendatud".

* Võta Lavendliviiruk ja pane see küünlaleegist põlema, mõne hetke pärast raputa kustu, seejärel hakkab see suitsema. Kui see on suitsema hakanud, siis pane viiruk viirukialusele.

* Järgmise sammuna pane sõrmeotsad uuesti kristallide peal ja lausu üks kord mantra: "Olen enda Inglitega ühendatud".

* Kui see on tehtud, siis võta veel üks Lavendliviiruk, pane ka see küünlaleegist põlema ning raputa suitsema. Nüüd hoia viirukisuitsu oma näo ja pea lähedal (ole ettevaatlik, et sa endale samal ajal liiga ei tee, tegemist on kuuma ja põletava viiruki otsaga). Lase Lavendliviiruki suitsul avada oma ülemised Tšakrad. Vahepeal raputa tuhastunud osa viirukialuse peale ja jätka sama tegevust. Võid teha ringe ja liigutada viirukit oma näo lähedal. Kui sa tunned, et sa ei soovi seda enam teha, siis on see märk, et sellest tegevusest piisab. Seejärel kustuta viiruki suitsev ots, torgates see vaikselt küünlavaha sisse kustu ning mine maagiaga edasi.

* Aseta oma sõrmeotsad veelkord kristallidele ja lausu viimast korda mantrat: "Olen enda Inglitega ühendatud". Seejärel on maagia kodeeritud ja see hakkab sinu soovi täitma. Jäta küünal sellel päeval põlema nii kauaks kui võimalik. Sellel Lavendliviirukil, mis on viirukialuse küljes, lase lõpuni suitseda.

* Järgmistel päevadel tuleb sul küünalt ja viirukit põletada iga päev. Kui paned küünla põlema, siis lausu maagialauset ühe korra ning pane samas leegist suitsema ka Lavendliviiruk, mis aseta viirukialusele. Põleta see viiruk iga päev lõpuni. Kristalle ja rituaalitaimi ei tohi liigutada omalt kohalt enne, kui on maagia viimane päev. Põleta küünalt nii mitu päeva, kuni sellest on järele jäänud vaid umbes 3-4 cm pikkune jupp, seejärel ongi maagia lõppenud. Seniajani tuleb iga päev põletada küünalt ja ühte Lavendliviirukit.

* Viimasel maagiapäeval korja kokku Lavendlipuru ja kristallid ning aseta need koti sisse. Kott täida kõigepealt kristallidega, seejärel aseta sinna nii palju lavendlit, kui mahub. Kui lavendlit jääb üle, siis vii ülejäänud loodusesse. Maagiakott aseta oma voodi alla, kõrvale või kui sul on Inglikristallide altar, siis sinna. Maagiakotti ei avata, maagiakristalle ei puhastata, need töötavad seni, kuni sa hoiad kotti suletuna. Soovitan kotisuu siduda sõlme ja panna oma maagiaraamatusse kirja, millisel eesmärgil see maagia on tehtud, siis sa tead ka tulevikus, mis maagiaga on tegemist.

Täiskuu Inglimaagia tegemisel võid sa hakata tajuma veelgi intensiivsemat sidet oma Inglitega. Ajal, mil Ingliteportaal on avatud, võid sa saada väga müstilisi kogemusi. Inglinumbrite mõistmine muutub selgemaks ja Inglite poolt saadetud kaitse võib tugevneda. See, kui tõhusalt maagia toimib, sõltub sinust endast ja sellest, kui suure sooviga sa maagia teele saatsid. Mida rohkem sa end maagiasse pühendasid, seda rohkem kasu sa sellest maagiast saad.

Maagiate tegemine on viis, kuidas me saadame endast välja signaali ja loome enda ümber energiaid, mis aitavad meil saavutada meie soovunelmaid. Mida tugevam on kontakt Inglitega, seda tugevam kaitse sul on!