Surm on üks loomulik osa meie elust, mis sümboliseerib ühest elust teise ellu minekut. Mina tean, et surm ei ole viimane etapp meie elus ja see ei tähenda kõige lõppu. Küll aga see on viimane etapp sinu tänase isiksuse jaoks, kuid mitte elu lõpp. Surm on transformatsioon, mille käigus liigutakse kehast välja, et edasi minna enda uude ellu. Olgu selleks eluks uuesti inimesena sündida, loomana (olen kirjutanud hingetootemeid, leiad selle kohta selgitust nendes artiklites) või läheme me Inglistaatusesse. Enamjaolt sünnitakse ikkagi tagasi ja me teeme seda seni, kuni meil kõigil on vaja Maa peal olla. Seega surm iseenesest ei tähenda kõige lõppu, see on vaid ühe etapi lõpp. Seda, kellena sa oled eelmises elus olnud ja kus sa oled elanud, saan öelda sulle eraseansil. See informatsioon on meis kõigis olemas, kuid see ei ole nii kättesaadav, kui inimesed sooviksid seda olevat. Seda seetõttu, et vastasel juhul see segaks paljude inimeste tänast elu. Spirituaalselt avatud ja end tugevaks arendanud inimesed võivad aga enda kohta selliseid visioone näha.

Kuid küsimus võib tekkida selle kohta, kuidas aidata lahkunud inimese või ka lemmiklooma hingel rahu leida, edasi liikuda teise ellu ja mida sa saaksid selle kõige aitamiseks teha. Ka see on üks nendest küsimustest, millega minu juurde tullakse. Jagan Sinuga hea meelega seda, kuidas olla abiks sellisele hinge rändamisele.

Miks aidata lahkunud hingel edasi liikuda ja millal seda teha?

Kui sinu lähedane on lahkunud, siis tekib paljudes tunne, et ta hing ei ole lahkunud või ta käib unenägudes, mis viitab tema kohalolekule. Kui inimene sureb, siis lakkab keha töötamast, kuid hing ei pruugi enda kodust või enda jaoks olulisest paigast lahkuda. Hingede kinnijäämine on tavaline ja nende edasiliikumine uude ellu või puhkefaasi on takistatud. Takistuseks võib olla väga palju erinevaid põhjuseid. Üks enimlevinud põhjus, mida olen märganud, on kahetsused, mured lähedaste pärast, välja ütlemata mõtted või viha. Kui inimene ei lähe rahus ja sa tead seda, siis suure tõenäosusega läheb tal vaja abi, et liikuda ühest dimensioonist teise.

Hingel võib aidata minna uude ellu ka lihtsalt seetõttu, et aidata oma lähedasel edasi liikuda ja vähendada sellega ka enda leina. Mida kiiremini suudab hing edasi rännata, seda kergemaks muutub ka lein ja seda kiiremini tullakse sellest situatsioonist välja.

Lahkunud hinge ärasaatmine aitab sellel hingel kiiremini enda uuele missioonile liikuda. See on põhjus, miks aidata oma lähedase hingel edasi liikuda. Kui soovid aga majast välja juhatada kummitavat hinge, võib-olla kedagi, kes ei ole sinu pereliige ja kes on majas juba enne sind elanud, siis temale rahu pakkumine toob ka sinu ellu rahu.

Kui lahkunud inimese hing ei suuda edasi rännata, mis siis saab?

Sellised hinged jäävad enda kodudesse või enda jaoks kallitesse paikadesse kinni. See tähendab seda, et nad jäävad hingetasandil nendesse paikadesse elama. Nii kujunevad välja kummitused, kas heatahtlikud või halva loomusega. Ka neid, kinni jäänud hingi, on võimalik aidata uude ellu edasi liikuda.

Kuidas hing ära saata?

Lahkunud hinge ärasaatmiseks on päris mitmeid viise, võid rakendada neid kõiki või vähemalt paari neist, et asi toimiks. Kui oled need rituaalid läbi viinud ja tunned peale seda, kuidas lein on taandunud või koju on saabunud rahuenergia, siis said edukalt hakkama. Kui mitte, siis tuleb läbi viia järgmine rituaal (mida sa pole läbiviinud).

Võimalik on ära saata ükskõik, kui kaua surnud olnud hinge, kes ei ole rahu leidnud.

Rituaal lahkunud lähedase hinge ärasaatmiseks

Kui sinu lähedane suri enda kodus, siis põleta selles ruumis, kus ta suri täpselt 7 päeva järjest 7 Taevalikku, Spirituaalne tervenemine või Õnnistuse viirukit. Kui surm saabus haiglas või mõnes teises kohas, siis tee see sama rituaal läbi tema lemmikpaigas, näiteks tema toas. Iga päev põleta üks viiruk alati lõpuni. Juba esimesel päeval aseta viiruki kõrvale Angeliidi ja Amuleti kristall koos Apatši Pisara kristalliga. Kui sead Taevaliku viiruki põlema, siis soovi samal ajal oma mõtetes või ütle valjusti välja, et kadunud hing leiaks rahu. Saada palved teele, et rahuenergia saabuks ning ta saaks takistusteta edasi liikuda. Iga päev, kui sead viiruki põlema, siis palveta lahkunu hinge jaoks uuesti.

Kui 7 päeva on möödas, siis aseta kristallid Musta koti sisse (võisid need ka juba eelnevalt sinna panna) ja hoia neid kristalle selles kotis seni, kuni saad need hauale viia. Pane kristallid lahkunule kirstu kaasa või näiteks peida need hauale. Kui teed rituaali hingele, kes on juba maetud, siis on sul võimalus need kristallid haua peale matta, näiteks koos mõne taimega. Kristallid võiksid minna kaasa sinna, kus käiakse lahkunut mäletamas. Juhul, kui tal ei ole hauaplatsi võid need matta kuskile, kus saad teda mälestamas käia. Peale seda liigub hing rahus edasi ja ei jää siia kinni.

# Angeliidi kristall aitab kadunud lähedase hingega kontakti hoida. See tähendab seda, et peale tema edasi liikumist puhkamisfaasi suudab ta ilmuda unenägudesse, kui on vaja midagi olulist teada anda, kuulata sinu mõtteid, kui soovid temaga suhelda, või kaitsta, kui vaja. Lisaks aitab Angeliit leinast veidi kergemalt üle saada.

# Amuleti kristall on hingede rändamise jaoks oluline kristall ja kristallimaailmas on see just seetõttu väga eriline. Amuleti kristall toob hingele, kes edasi rändab, head õnne ja aitab tal õigele rajale liikuda ning taassündida, kui on õige aeg.

# Apatši Pisar aitab hinge rändamise muuta kergemaks, see on rohkem omastele leina ja kurbuse vähendamiseks. Apatši Pisar vabastab leina ja õpetab surma aktsepteerima ning oskama sellega koos elada. Surm on loomulik elu osa, paljudel ei ole kahjuks oskust seda aktsepteerida ja Apatši Pisar aitab seda teha.

Rituaal kinni jäänud hingele, kes ei olnud sinuga lähedane

Tihtipeale kummitavad majades lahkunud hinged, kes ei ole üldse meie endaga kuidagi seotud. Ka nende jaoks on võimalik meil rituaal teha, et aidata neil rahu leida. Tee seda kindlasti, kui oled endale soetanud kodu, kus kummitab.

Selleks võta Must rituaali- & maagiaküünal, Salvei ja Palo Santo viiruk või mõlemad viirukid eraldi ja Gagaadi kristall koos Angeliidiga.

Põleta Musta küünalt vähemalt 14 päeva järjest, iga päev vähemalt 2-3 tundi. Gagaadi kristall ja Angeliit aseta Musta küünla kõrvale, lase neil seal olla kuni rituaali lõppemiseni. Kui süütad küünla põlema, siis süüta igal korral selle sama küünla leegist ka Salvei- ja Palo Santo viiruk/viirukid. Kui küünla ja viiruki tööle sead, siis saada palved teele. Keskendu sellele, et hing, kes elab sinu kodus leiaks rahu ja tee edasiliikumiseks. Kui 14 päeva on möödas, vii kristallid metsa ja kui need sinna asetad, siis palveta uuesti, et hing leiaks rahu. Must küünal viska ära surnuaia läheduses olevasse prügikasti.

Gagaadi ja Angeliidi kristall üheskoos aitavad sinu jaoks võõral hingel leida rahu ja tee edasiliikumiseks. Nende kristallide kombinatsioon on väga oluline.

Juhul, kui hing ei ole rahu saanud...

Kui peale rituaali läbiviimist on tunda, et hing liigub ringi ja näitab rahutusest märke, siis tuleb põletada selle inimese kodus, kes rahutu hinge lähedal olekut tunneb, Muskaatpähkli eeterlikku õli koos Sandlipuu eeterliku õliga. Soovitan seda teha igapäevaselt, kuni rahu on tagasi tulnud ja hing ei anna endast märku. Ta võib ilmuda siis, kui ei ole rituaali käigus rahu leidnud.

Kui hing ei ole rahu leidnud, siis võib olla probleemiks ka tema isiklike asjade kohalolek. Soovitan lahkunute pilte ja väga isiklikke esemeid hoida karpide sees ning neid väljapool eluruume. Ka sinna karbi või nende asjade sekka võib viia Angeliidi kristalli ja Amuleti kristalli. Seda selleks, et need asjad ei hoiaks ankruna hinge kinni.

Kui hing ilmutab pidevalt end unes ja toob näiteks kaasa ka hirmuäratavaid unenägusid, siis võib ta tuua vihjeid, et soovib abi saada. Hing leiab enda lähedaste seast kõige energiatundlikuma inimese, et abi paluda. Sellisel juhul ei tasu karta vaid pigem küsida teinekord unne minnes, et ta räägiks ära selle, mis teda painab või päise päeva ajal paluda, et ta tuleks tooks sõnumi, mis aitaks tal edasi liikuda. Vahel nad esitavad palveid elavatele, soovides, et nad teeksid ära midagi olulist enne, kui nad ära lähevad.

Kui sa näed unes lahkunud hinge, aga ei suuda mõista, mida ta on sulle ütlema tulnud, siis hoia enda padja all või voodi läheduses Küaniidi kristalli koos Angeliidiga. Hoides neid kristalle koos aitavad need sinu meeled hingedega suhtlemiseks avada, parandavad ühendust ning omakorda ka mõistmist. Tegemist on inglitega kontakteerumise kristallidega.

Lahkunute hingedel on vahel lihtsalt abi vaja, et ühest elust teise liikuda!