Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, mis eksisteerib alati, hoolimata sellest millised taevakehad parasjagu Kuud mõjutavad. Lisaks loomulikult sellele, on alati erinavatel Kuufaasidel ka oma lisajõud, mis siis tekibki teiste taevakehade mõjutustest ja nende kohta ma alati kirjutan 3 nädala kosmiliste ennustuste artiklites. Küll aga on alati see miski, mida Kuufaas nii või teisiti meile pakub ja annab. Ma annan sulle häid nõuandeid selle kohta, mida Kuu viimasel veerandil kindlasti teha, et seda Kuufaasi enda jaoks väga kasulikuks muuta ja seda päeva, mil see taevas on, seda aega ära kasutada.

Olen kirja pannud sinu jaoks selle aasta Kuufaaside kalendri, kus sa leiad kõikide Kuufaaside kuupäevad. Selle artikli leiad SIIT.

Kuu viimane veerand on alati Täiskuu ja Noore Kuu vahel. See on Kuufaas, kus on väljatulek Kuu ülivõimsast faasist ja liikumine Päikese väe poole. Taevas paistab Kuu viimane veerand nii, et pool Kuud on paista. Kuu viimane veerand pakub sulle võimaluse millestki loobuda, mida sa enam enda ellu ei soovi ja end muuta. Need on Kuu viimase veerandi kõige tugevamad energiad, millele see toetust sulle pakub.

1. Kuu viimase veerandi ajal saabuv katsumus tuleb ära lahendada!

Kuu viimasel veerandil võib esile kerkida mõni probleem või konflikt, siis see tuleb sinu ellu selleks, et sind muuta või sinu elu paremaks teha. See tuleb selleks, et sa lahendaksid selle ära ja peale lahendust saabub miski, mis aitab sul elus edasi liikuda. Jälgi seda, mis sind sellel Kuufaasil painab, ärritab või mis on sulle probleemiks. See miski ongi see, mille Kuu viimane veerand on vallandanud sinu heaolu jaoks. Esile võib kerkida ükskõik mis, mis tuleks ära lahendada.

Kuu viimase veerandi ajal analüüsi end ümbritsevat ja iseenda tundeid. Mis on see, mis sind ärritab? Leia see üles ja lahenda see ära. Kuu viimane veerand aitab vanadest muredest ja ahelatest sind lahti päästa.

2. Muuda enda toitumis- ja tarbimisharjumusi!

Kuu viimase veerandi ajal on võimalik enda toitumis- ja tarbimisharjumustes teha korralik suurpuhastus. Sellel ajal oled sa ise rohkem avatud tervislikematele muudatustele. Näiteks alustades enda menüü muutmist just sellel Kuufaasil, siis suureneb see tõenäosus, et sa suudad seda rada jätkata ja mitte alla anda enda kahjulikele harjumustele. Sellel päeval on kasulik loobuda ka näiteks tubakast, alkoholist või millestki muust, mis sinu kehale hästi ei mõju.

Väga kasulik on Kuu viimase veerandi ajal kanda Apatiiti, Valge Hauliiti või Musta Obsidiaani. Need kolm kristalli on dieedipidamist, toitumis- ja tarbimisharjumusi parandavad kristallid.

Tarbides sellel päeval palju ebatervislikku, tõstab see sinu riski suurematele sõltuvustele. Sellel päeval kindlasti ei tohiks midagi üleliia tarbida, mida sa ei soovi endale harjumustarbimiseks jätta.

3. Vabasta enda sees olevaid kahjulikke emotsioone ja mälestusi!

Kuu viimane veerand annab sulle võimaluse enda hinge puhastada ja endast vabaks lasta kõik selle, mida sa enda elus ei soovi näha. See on aeg, mil on väga kasulik teha üks korralik hingeline suurpuhastus. Suurpuhastuse jaoks jagan ma sulle ühe väikese rituaali, mida on alati sellel Kuufaasil kasulik teha.

Võta paber ja pliiats, Valge küünal ja leia koht, kus sa saad hiljem paberi ära põletada. Sea enda ette valge küünal põlema ja hakka paberile kirjutama seda, millest sa sooviksid loobuda. Kirjuta märksõnu ja keskendu sellele, et sa soovid neid enda elust vabaks lasta. Kui sa oled oma mõtted ja vabastamise soovid paberile kirja pannud, siis pane see sellest samast valgest küünlast põlema ning viska põlev leht ahju või mõnda teise tulekoldesse.

Sellist vabastamise rituaali võid sa teha igal Kuu viimasel veerandil. Paberile võid kirja panna oma muremõtted, mis on seotus tervise, suhetega või mõne muu teemaga, mis sulle liiga teeb ja millest sa sooviksid end vabaks päästa.

4. Andesta minevikus juhtunule!

Kuu viimane veerand annab sulle võimaluse andestada minevikus juhtunule. Keskendu sellele, mis või kes on sulle liiga teinud ning jaga enda seest kõigele sellele andestust. Andestamine ja leppimine avab hingelise puhastuse ning heaolutunde. Andesta iseendale ja tee enda mõtetes lõpparve selle teemaga, mis sind kummitanud on, mis sulle kord on liiga teinud ja keskendu sellele, et see kõik on minevik ning täna sa liigud enda eluga edasi. Selline mõtlemine ja mineviku vabastamine toob sulle parema tuleviku ning annab sulle ühel päeval ka teadmised, miks see kõik minevikus pidi sinuga juhtuma. Igal katsumusel ja läbielamisel on omad õpetussõnad, millest inimene saab aru alles siis, kui ta on nendele üleelamistele andestanud ja nendega leppinud. Seega, kui sa soovid hingelt vabamalt elada, siis kasuta seda Kuufaasi enese tervendamiseks ära.

5. Puhasta kaitsval eesmärgil sind abistavaid kristalle ja vabasta enda kodus olevat stressienergiast!

Kristallide puhastamine, järgides Kuufaase, on väga oluline ja väga kasulik. Kuu viimase veerandi ajal on kõige kasulikum puhastada neid kristalle, mida oled enda ellu kaitsval eesmärgil toonud.

Kui sul on kodus kaitsekristallide komplekt, siis hoia nende kõrval Musta küünalt sellel Kuufaasil põlemas või Salveiviirukit/rituaalitaime. Kui sul on kristallidest ehted, mida oled enda ellu toonud end kaitsma, siis hoia neid Kuu viimase veerandi ajal Ahhaadi- või Hematiit geoodi peal laadimas, et need saaksid selle Kuufaasi kaudu jõudu juurde ja puhasta neid samuti Salveiga. Kuu viimase veerandi ajal puhasta enda kodu Salveiga, kui sa tunned, et sul on raske eluperiood või sa tunned end lihtsalt kehvasti. Salvei aitab sellel Kuufaasil väga edukalt stressienergiast sinu kodu vabaks päästa.

Lisaks Salveile on kasulik põletada kodus Lavendliküünalt ja -viirukit, kui tunned end halvasti. Lavendel aitab sinu tuju paremaks muuta ja sinu stressitaset taandada. Lavendlil on oskus rahustada ärevaid energiaid ja kui näiteks Kuu viimase veerandi faas toob sinu ellu mõne konflikti või probleemi, millele sul on vaja lahendus leida, siis Lavendel aitab sul sellele kõigele lahenduse leida nii, et sa ise emotsionaalselt haavata sellest ei saaks. Lavendli põletamine on väga oluline just sellel Kuufaasil.

6. Kohtu teadlikult vaid nende inimestega, keda sa soovid enda tulevikku kaasa võtta!

Kuu viimane veerand annab sulle võimaluse inimesi enda ellu paigutada või neid enda elust mõneks ajaks vabaks lasta. Kohtu teadlikult vaid nende inimestega, keda sa soovid enda tulevikku kaasa võtta. Kui sa planeerid kokkusaamise kellegagi, siis sa annad enda saatusele märku, et soovid selle inimesega veel tulevikus kohtuda. Väldi nende inimestega teadlikku kohtumist, kellega sa soovid sidemeid lõpetada või kellega lihtsalt mõnda aega distantsi hoida.

7. Mõista iseenda varjukülgede tagamaid!

Kuu viimase veerandi ajal on eneseanalüüsimine number üks tegevus, kui soovid sellest Kuufaasist maksimumi võtta. Spirituaalse arengu juurde kuulub korralik analüüsimine enda elu, tegude, tunnete ja kogu sind ümbritseva suhtes. Sellel ajal küsi vastuseid selle kohta, miks mõni asi sind piinab, vaevab, jälitab või kummitab. Sa võid nendele küsimustele vastuseid saada.

Aseta enda magamistuppa voodi alla taldrik, millel on meresool ja tilguta meresoola sisse Kadakamarja eeterlikku õli. Lase sellel soolal ja õlidel terve öö olla voodi all. Kui magama lähed, siis küsi nägemusi läbi une, et unenägu saaks vastata sinu küsimustele. Kasuta unenägude maailma iseenda tarbeks ära, seda on võimalik teha, kui proovid. Sool aitab välja juurida probleemide põhjuseid ja kadakas stimuleerib unenägude nägemist ning visioonide esiletulekut.

8. Kasulik aeg mediteerimiseks ja enesetervendamiseks.

Kuu viimasel veerandil on sinu hing ja keha kõige enam avatud puhkamisele. Need lausa vajavad seda. Puhkamine on aga lai mõiste, mina soovitan endale sellel päeval aega võtta ja mediteerida kasvõi veerand tundi. Sellest võib olla just kasu, et sind õigesse rütmi tagasi lülitada. Mediteeri kindlasti siis, kui tunned, et eelnevad nädalad on sinu jaoks tempokad või segased olnud. Segadustunde vältimiseks on kasulik mediteerida.

Mediteerimiseks sea enda jaoks mõnus ja hubane koht. Mediteerimis koha juurde too endale maitsev turgutav tee (soovituslikult mündi tee), sea suitsema Meditatsiooni- või Reikiviiruk. Võid viirukitega koos või nende asemel õlilambis põletada samal ajal Oregano või Niaouli eeterlikku õli. Need aitavad hingelist tervendust ja puhastust pakkuda.

Kui oled enda jaoks meeldiva aseme valmis seadnud, siis istu, sule silmad, alusta sügavat sisse ja välja hingamist ning lase meditatsioonil end tervendada. Meditatsiooni ajal keskendu sellele, millest soovid vabaks saada ja mida soovid enda elus tervendada. See on ideaalne aeg vabastamiseks ja enda energia uuendamiseks. Keskendu enda tervisele, suhetele ja kõigele, millele loodad paremat tulevikku näha.

9. Vabasta hirme!

Kuu viimase veerandi ajal on võimalik hirmude vabastamise jaoks rituaali teha. Seda võid teha meditatsiooni ajal. Keskendu sellele, millisest hirmust sooviksid vabaks saada. Soovi meditatsiooni ajal, et sinu hirmud haihtuksid, kui need ei ole põhjendatud. Hirm võib olla intuitiivne märguanne ohu tekkest, kuid enamjaolt on see kas mineviku trauma või illusioon. Kuu viimase veerandi ajal on võimalik tervendada traumeeritud osa sinus endas läbi meditatsiooni ja palvete teele saatmine. Kui tegemist on hirmuga, mis on õigustatud, siis meditatsioon seda ära ei võta. Hirmude tervendamiseks on vaja aga aega varuda, võid igal Kuu viimase veerandi ajal teha täpselt sama rituaali, et lasta vaba millestki, mis sind häirib.

Lisaks neile soovitustele loe kindlasti alati minu 3 nädalast kosmilist ennustust ja sealt sa saad täpsemalt teada, millised on lähenevate Kuufaaside veelgi konkreetsemad energiad. Igal Kuufaasil on lisaks oma peamistele mõjuteguritele ka lisategurid, mis tekivad tänud planeetide asetusele või teistele taevakehadele.