Menüü
Ostukorv

FLUORIIT-OPAAL poleeritud

FLUORIIT-OPAAL poleeritud  KRISTALLID
FLUORIIT-OPAAL poleeritud
1.50€
Maksudeta: 1.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: FLUORIIT-OPAAL poleeritud

Võimalikud valikud

FLUORIIT-OPAAL on kristall, millega on sul võimalik analüüsida enda minevikku ning vabaneda valusatest hetkedest, neid ise tervendades. Kanna seda kristalli endaga kaasas, kui soovid vabastada end kõigest, mis sind häirib. See aitab mõista elu kulgu, seda, mida elu on soovinud õpetada ja miks midagi on sinu elus juhtunud. Suurepärane spirituaalset arengut soodustav kristall.

Fluoriit- Opaal suurendab sinu vaimset võimekust. See aitab sul lahti murda erinevad rasked õppetunnid, mida elu on sinu teele saatnud, ka olevikus, kus parasjagu eksisteerid. See aitab sul mõista, milline võiks olla sinu järgmine samm, kus on oht ja kus mitte. See motiveerib sind riskima õigel ajal õiges kohas.

Fluoriit-Opaal on kristall, mis aitab Sul enda missioonini jõuda. Kui oled näiteks kaotanud ära enda elueesmärgi või oled läbi teinud hingelise transformatsiooni, siis see on kristall, mis aitab Sul sellest kõigest taastuda. Kanna seda kaasas ja hoia enda kodus. Seda selleks, et jõuda enda saatuserajal kõige imelisemasse paika!

Kõige soodsamalt mõjub Fluoriit-Opaal spirituaalse poole pealt, aidates sul järk-järgult õige suunas elus edasi liikuda. See hoiab sind rajal, suunates sind alateadlikult õigeid otsuseid vastu võtma ja õigeid samme tegema. 

OPAAL on imetlusväärne kristall oma välimuse ja energeetika tõttu. Opaal on väga unikaalse välimusega, kohati meenutades kosmost ja galaktikat, olles müstiline ja täis maagiat. Kristalli värvus küündib sinisest kuni valgeni, iseloomulik on värvide varieerumine ning segunemine. Opaali peamiseks värviks on erinevat tooni sinised, milles võib leiduda rohelist, roosat, punast, kollast ja palju teisi kauneid värve.

Tegemist on kristalliga, millel on väga palju erinevaid kvaliteediastmeid. Mida rohkem on Opaalis selgeid toone ja vähem pruuni, seda kvaliteetsem see on. Üldiselt kasutatakse kvaliteetseid Opaali kristalle vaid ehete valmistamisel. Kristallina on võimalik Opaali saada sellisena, et selles on palju pruuni värvi. Opaali hinnad võivad küündida tuhandeteni, olenevalt kristalli suurusest ja värvusest. Seetõttu on La Tenes müügil olevad Opaalid samuti väga erinevate hindadega. Ehe, mis on Opaalist valmistatud, on oma välimuselt kindlasti ainulaadne.

Opaal kasvab mäe sees teiste kivimite keskel, mis hoiavad Opaali koos, seetõttu on Opaali ümber palju pruuni kivimit. Üldiselt on Opaali ümber olev tumedam kivim Raudkivi, heledam kivim on Liivakivi. Opaal ja need kaks kivimit kasvavad käsikäes, seega on see täiesti normaalne, kui need Opaali ümbritsevad. Ühevärvilised Opaalid ilma nende kahe kivimita on lihtsalt välja lõigatud tükid. La Tenes müügil olev Opaal on pärit Austraaliast ja tegemist on 100% naturaalsete kristallidega.

Sinu ideaalne teejuht elus

Opaal aitab kahe jalaga maa peal olla ja seetõttu on see väga kasulik kristall, mida igapäevaselt talismanina kanda. Mida ma silmas pean? See kristall aitab sul selgelt mõista, mida sa elult soovid, kuhu pead elus liikuma, mis on vale ja mis on tõde. Opaal ei lase sul pead kaotada ka kõige segasemal perioodil. Tegemist on kristalliga, mis aitab sind ühendada sinu enda intuitsiooniga, seda kuulata ning sellest lähtuvalt tegutseda. Kahe jalaga maa peal olev inimene ei lase end igast pisiasjast segada ja häirida. Kahe jalaga maa peal olles suudad sa olla sina ise.

Opaal on kristall, mida enda elus hoida ja kanda, kui soovid oma hinge sellest elueesmärgist paremini aru saada. Opaal on kristall, mis suudab sind oma hingega kontakti viia, aidates sul iseenda hinge paremini mõista. Ma soovitan Opaali, kuna tunnen selle väge väga hästi. Näiteks kannan ma ise Opaali talismani ja sõrmust perioodidel, kus soovin ühendust saada enda eesmärkidega. Eriti sellisel ajal, kus üks etapp on lõppenud ja ma tean, et mind on ees ootamas teine etapp. See aitab juhatada õigele teele, kiirendades liikumist ühelt eluetapilt teisele. Opaal aitab vältida eksimist ning ühendab sinu intuitsiooni missioonitunnetusega.

Spirituaalsus

Opaal aitab üdini spirituaalseid inimesi tugevamaks muuta. Kui sa tead, et oled spirituaalne, sind huvitab kõik vaimne, enesetervendamine, loodusteraapia, alternatiivmeditsiin, ja sa oled enda elus sellises kohas, kus soovid end spirituaalsele arengule pühendada, siis on oluline hoida Opaali kristalli enda elus. Opaal kaitseb spirituaalset inimest stressi, ebamugavust põhjustava energia ja energia kadumise eest. Üldiselt tuleb selle kõigega kaasa ülitundlikkus, mida tuleb tervendada. Opaal aitab spirituaalse arengu juures olla tugev, enesekindel ja kaitstud Auraväljaga. Kõige paremini töötab see siis, kui kannad seda ehtena.

Spirituaalsel teekonnal võivad kaduda inimese praktilised oskused ja tekkida soov loobuda sellest tööst, mida tehti varem. See on spirituaalse arengu juures loomulik. Valitavaks võivad osutuda sellised valdkonnad, mis on otseselt spirituaalsusega seotud, nagu näiteks jooga, ravitsemine jne. Opaal aitab spirituaalsel inimesel teha oma tavatööd, ilma et töö kaotaks tema silmis väärtuse. Maailmas on vaja väga palju erinevaid ametikohti ja erialasid ning spirituaalne inimene võib teha mittespirituaalset tööd. Opaal aitab sellel ametil raha teenida, see kristall toob head õnne ja tagab rahavoolu.

Õpiedu

Opaal hoiab õpitud tarkusi sinuga. Kui sa kannad seda kristalli ja samal ajal õpid midagi juurde, siis see salvestub automaatselt sinu hinge. Tihtipeale on nii, et õpitakse midagi olulist, praktiseeritakse seda ja mõne aja möödudes kukutakse tagasi vanadesse harjumustesse ning loobutakse tervislikust elustiilist. Opaal aitab järje peal püsida, kõike õpitut praktiseerida ja igapäevaellu kanda. Mulle väga meeldib Opaal, see on väga ilus kristall ja sellel on inimesele väga palju anda. Ka mina ise kannan Opaali kristalle, et tagada eneseareng.

Turvatunne ja kaitse

Opaal loob turvatunnet ja on eriti oluline inimese jaoks, kellel on turvatundest suur puudus. Sobib sulle, kui sa kardad, et sind jäetakse maha, sulle tehakse liiga või kui sul on eelmisest elust turvatundest puudu. Opaal aitab selle probleemi vaimses kehas ära ravida. Selleks lase Opaalil enda elus olla pikalt. Turvatunde puudust on vaja ravida, sest muidu tekib inimeses ärevus, stress ja paanika, mis vähendab elukvaliteeti.

Kanna Opaali kaitsekristallina, kui soovid üheaegselt intuitsiooni arendada ja saada kaitsvat energiat. Opaalis on need mõlemad olemas. Opaal kaitseb inimese Auravälja ebaõnne ja õnnetuste eest.

Tegemist on kristalliga, mis ei lase teistel inimestel tahtlikult sulle liiga teha. Kui seda soovitakse teha, siis Opaal suunab sinu mõtetesse visioone või teadmisi selle kohta, kes see halvasoovija on ning miks ta tahab sinuga nii käituda. See loob hea sideme ohu tajumiseks.

Opaal aitab saada ühendust oma kaitseingliga. Tegemist on väga universaalse toimega kristalliga, mida saab kasutada ja kanda erinevatel põhjustel. Kui kannad Opaali endaga, siis see hoiab sind kaitseingliga pidevas ühenduses. Mida parem ühendus teil omavahel on, seda rohkem oled sa kaitstud ja juhatatud.

Peresuhted ja suhted

Opaal aitab parandada pereliikmete vahelist läbisaamist. See suurendab sinus tolerantsust, aidates sul leppida pereliikmete eriliste iseloomujoontega ja õppida neid tingimusteta armastama. Opaal ei luba tülitseda, riielda ja vaielda. See ärgitab pidama läbirääkimisi kõige leebemal ja armastavamal viisil. Kanna Opaali endaga, kui soovid oma pereliikmetega paremini läbi saada.

Opaal aitab oma emotsioone intensiivsemalt väljendada. Kui sa armastad kedagi, siis Opaal annab sulle tõuke, et enda kaaslasele oma tundeid väljendada. See kristall muudab sellist inimest emotsionaalsemaks, kes ei oska oma emotsioone väga väljendada.

Kristall, mis aitab armastuseõnne suurendada ja on eriti kasulik neile, kellel ei ole armastuses vedanud. See kristall aitab purustada suhete kohal olevat ebaõnne. Opaal suurendab õnne leidmaks üles oma hingesugulast. Sobib kandmiseks koos Vikerkaare Kuukivi, Rodokrosiidi ja Larimariga - ka need kristallid aitavad hingesugulast üles leida või temaga head suhet hoida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Opaal aitab lõpetada enda saboteerimise ja enda mahategemise. Suure stressi või depressiooni käes võib inimene muutuda iseendale kahjulikuks. Opaal aitab pidurdada stressieenergiat, mida inimene ise enda mõtetega toodab, aidates peatada mõtted, mis on kahjulikud ja kiusavad.

Tegemist on stressi maandava kristalliga. Opaali tasuks sellel eesmärgil kanda ja siis samal ajal võtta kasutusele ajurveeda antidepressandid, näiteks Bacopa Monnieri ja Ashwagandha.

Opaal aitab pidurdada segavaid mõtteid, mis röövivad inimese une ja positiivsuse. Oled sa kunagi tundnud seda, et mõtted ei suuda pidurduda? Tekivad mõtted, mis segavad sinu und? Minevikutraumad, mis meenutavad end kõige valemal ajal? Opaal aitab nende mõtetega tegeleda, aidates neid pidurdada ja tervendada.

KROONTŠAKRA

Opaal on seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat aktiveeriva, tervendava ja avava toimega. Opaal aitab näha elu selgemalt, aidates sul endal mõista oma teekonda ja missiooni siin planeedil. Üks suurimaid küsimusi inimese sees, kes spirituaalselt areneb, on: "Miks ma siin olen? Mis on minu eesmärk?". Opaal avab Kroontšakra ja aitab ajapikku jõuda nende küsimuste vastusteni. Lase Opaalil enda elus olla ja küll vastused jõuavad sinuni.

SODIAAK

Päikesemärkidest mõjub Opaal kõige tugevamini VÄHILE. Vähil on Opaali vaja, kuna selles peitub energia aitab Vähi ellu tuua hulgaliselt head õnne igal tasandil. Võib öelda, et Opaal on Vähi jaoks universaalse õnne- ja heaolukristall. Igal Vähi elus võiks olla tükike Opaali

Opaali soovitan ma laadida Muskoviit geoodil ja puhastada aeg-ajalt Mürriviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast. Kristallidele on omased erinevad praod, jooned ja struktuur..
19.30€
Maksudeta:15.82€
FLUORIIT-OPAAL on kristall, millega on sul võimalik analüüsida enda minevikku ning vabaneda valusatest hetkedest, neid ise tervendades. Kanna sed..
12.40€
Maksudeta:10.16€
OPAAL aitab inspireerida, tuua ideid ja on kasulik materiaalsete unistuste täitumistel. Kaitseb selle kandjat ..
15.50€
Maksudeta:12.70€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
96.20€
Maksudeta:78.85€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
19.00€
Maksudeta:15.57€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
ÜHENDUS INGLITEGA viirukiga avaneb sul võimalus inglitega ühendust saada ja luua tugev telepaatiline side Kaitseingliga. Kui sa soovid inglitele eda..
2.80€
Maksudeta:2.29€
KOLLANE JASPIS suurendab enesekindlust ja julgustab. Aitab sul enda eriala peal edukas olla, aidates tööd paremini ja osavamalt korraldada. Kolla..
1.00€
Maksudeta:0.82€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
0.90€
Maksudeta:0.74€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.