Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“

LA TENE kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“  LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“
3.80€
Maksudeta: 3.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“

La Tene kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“ koosneb kolmest kristallist, mis toovad Sinu ellu tingimusteta armastust ja loovad hingedevahelise sideme, et Sa kohtuks oma Hingesugulase või Kaksikleegiga. Suurendavad Sinu elus armastuseenergiat ja romantikat.

Komplekti kuuluvad Kuukivi, Roosa Kvarts ja Petaliit, mis aktiveerivad Südametšakra.

KUUKIVI on ülim armastusekristall, millel on oskus aidata sul mõista, kes on sinu saatusekaaslanehingesugulane või kaksikleek. See kristall aitab paremini läbi näha suhteid, tunnetada selgelt nende sisu ja eesmärki. See on abiks sulle kui oled segaduses ja ei mõista, kellega ning milline hingedevaheline kokkulepe on sul eelmises elus sõlmitud. Kuukivi viib kokku sind parima valikuga!

ROOSA KVARTS on armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada ning millel on oskus kinkida sulle lootus, usk ja jõud, mis aitab sul armastusse uskuda.

PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast leida.

Kanna komplekti kaasas, hoia magamistoas või armastusealtaril.

Soovitan Sul neid kristalle kanda ka ehtena, nii saadad Sa universumisse võimsama armastusesoovi ja armastuseenergiad võimenduvad. 

Puhasta aeg-ajalt komplekti Roosi-, Jasmiini- või Arrudaviirukiga, et kristallide energiat aktiveerida.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teh..
25.50€
Maksudeta:20.90€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on ime..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "HINGESUGULANE" koosneb Pärlikarbist, Amasoniidist ja Hema..
23.94€ 39.90€
Maksudeta:19.62€
LA TENE kristallikomplekt "ROMANTIKA" aitab tuua sinu ellu romantikat, kirge ja armastuseõnne.Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääri..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Pilt on illustreeriv. Ripats ei sisalda kaelavõru ega Sinise Ahhaadi viilu.KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja au..
34.30€ 49.00€
Maksudeta:28.11€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.13€ 5.90€
Maksudeta:3.39€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
15.90€
Maksudeta:13.03€
KANEELI eeterlik õli võlub juba oma aroomiga. See meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igalühel o..
9.70€
Maksudeta:7.95€
ROOSIPUU on väga väärtuslik puu, mis kasvab Brasiilia vihmametsades, Indias, Austraalias ja Tais. Selle puu värv on punane ja see lõhnab v..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.