Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO ÜLDKAITSE"

LA TENE erikollektsioon  talisman "AUTO ÜLDKAITSE" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO ÜLDKAITSE"
25.50€
Maksudeta: 20.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: talisman "AUTO ÜLDKAITSE"

Tooteid on piiratud koguses

LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO ÜLDKAITSE" aitab olla rahulik ka väga ohtlikes olukordades, hoiab eemal õnnetusi ning loob kaitsekilbi autole ja inimestele.

Talisman on kokku pandud Musta AhhaadiMusta Turmaliini, KiastoliidiTiigrisilma ja Hüpersteeni kristallidest, mida kaunistavad metalldetailid ja kaitsev silm. See talisman on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

- MUST AHHAAT on väga võimas kaitsekristall autole, millel on oskus kaitsta ükskõik millise füüsilise probleemi, vägivalla ja õnnetuse eest.

- MUST TURMALIIN on selles komplektis üks vajalikumaid kristalle, kuna sellele on oskus kaitsta metallielementi ehk autot erinevate õnnetuste eest.

- KIASTOLIIT on suurepärane ja võimas kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pruugi olla oskust, et end ise kaitsta.

- TIIGRISILM kaitseb autot liiklusõnnetustesse sattumise eest ja väga suure kiiruse juures teelt välja kaldumise eest. Lisaks kaitseb see auto keret erinevate löökide eest.

HÜPERSTEEN kaitseb väga suurel kiirusel tekkivate ohtude eest ja ka trahvide saamise eest. Hüpersteen juhib inimest olema hoolikam ja aitab kiirusejanust lahti saada.

Talismani võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Eukalüpti eeterliku õli auruga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Toote kogupikkus on ca 35 cm. Must Ahhaat ca 1,4x0,5 cm, Musta Turmaliini pärl on ca 12 mm, Kiastoliidi pärl ca 14 mm, Tiigrisilma pärl on ca 12 mm, Hüpersteeni pärl on ca 2x1x0,5 cm.
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
21.28€ 26.60€
Maksudeta:17.44€
La Tene kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda igapäevaselt või reisides. Eri..
27.20€ 34.00€
Maksudeta:22.30€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTOKAITSE" kaitseb erinevate õnnetuste ja ohtude eest, mis tekivad juhist sõltumata..
26.20€
Maksudeta:21.47€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon talisman "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP" loob kaitsekilbi, et kaitsta autot ja autos olevaid inimesi õnnetus..
26.00€
Maksudeta:21.31€
LA TENE erikollektsioon ripats "AURAPUHASTAJA" väeehe, mis on väga tugev Aurapuhastaja ja -kaitsja. Vabastab sinu hingest ebavajaliku i..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.