Menüü
Ostukorv

RITUAALIANUM OM

RITUAALIANUM OM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM OM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM OM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM OM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM OM
31.22€
Maksudeta: 25.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RITUAALIANUM OM

Pilt on illustreeriv. Toode ei sisalda Palo Santo puud.

RITUAALIANUM on mõeldud erinevate rituaalitaimede põletamiseks.

Selle sees on väga mugav hoida põlema/suitsema pandud Palo Santot ja Salveid. Kui neid rituaalitaimi selle anuma sees põletada, siis nende põletamisel tekkiv tuhk saab selle anuma sisse koguneda ning see aitab erinevaid rituaali- või maagiaprotsesse lihtsamini ja mugavamalt läbi viia. Näiteks saab rituaalitaimede põletamise anumaga tubades ringi käia ja kodule suurpuhastust teha, nii saad põletatavat taime endaga kaasas kanda. Selle anuma sees on väga mugav põlevat ja suitsevat rituaalitaime ära kustutada, muljudes põlevat osa näiteks anuma põhja. Sellisel juhul ei kahjustu näiteks Salvei rituaalitõrvik. Selle sees võib ka hoida rituaalitaime, mis on jäänud lõpuni kasutamata, et sa saaksid seda hiljem edasi kasutada. 

OM sümbol on pärit Hinduismist. Om on väga tugeva energiaga sümbol, mis kannab endaga kaasas kolme staadiumit. Esimeseks on sinu ärkvel olev elu ehk sinu olevik, teiseks on sinu unelev olek, kolmandaks on sinu sügav meel ehk uni. Tänu sellele sümbolile on sul võimalik oma mõtteid endast välja suunata, sul on võimalik ka enda sisse sisendada seda, mida sa täpselt soovid sisendada.

Om sümboliseerib lisaks sellele ka taevast, maad ja atmosfääri. See on sümbol, mis tasakaalustab energiaid ja aitab õigel energial täpselt sinna jõuda, kus sellel jõuda on vaja.

Lisainfo
Lisainfo Metallist anuma kõrgus on 10 cm ja väline laius 10 cm. Sisemine laius on ca 5,5 cm.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SININE SALVEI on üks salvei liikidest, millel on intensiivsem ja võimsam toime kui tavalisel ehk valgel salveil. See ei tähenda seda, et valge sal..
17.10€
Maksudeta:14.02€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
17.64€
Maksudeta:14.46€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Valge Aragoniit alus ja SALVEI "ARMASTUS" rituaaltõrvik ei kuulu komplekti.SALVEI on väga vajalik rituaa..
3.40€
Maksudeta:2.79€
PALO SANTO on väga tugeva toimega rituaalitaim, millel on müstiline oskus puhastada Aurat, kristallide energiat, kodu energiat ja kõike, millega ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
Pilt on illustreeriv. YOUR SUPER VEGAN supertaimede segud sisaldavad hoolega valitud supertoitusid, mis on pärit maailma erinevatest pa..
27.90€
Maksudeta:22.87€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Tuli Titaanium Aura geoodid ei kuulu õlilambi juurde. ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise ja..
31.30€
Maksudeta:25.66€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
62.70€
Maksudeta:51.39€
Ostetud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest nin..
34.90€
Maksudeta:28.61€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.