Menüü
Ostukorv

ECOSH LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

ECOSH LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN TERVISETOOTED
ECOSH LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN
22.00€
Maksudeta: 18.03€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis.

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks.

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne D3-vitamiin tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt, aidates nii kaasa tõhusamale immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi imendumisele organismis ning luude, hammaste ja lihaste normaalsele talitlusele.

Mida tähendab liposoomne?


Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine. Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest.

Ecoshi liposoomse D3-vitamiini tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema D3-vitamiini molekule. Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab D3-vitamiini või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne D3-vitamiin:

- aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele,

- aitab kaasa kaltsiumi imendumisele organismis,

- aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena.

Mis on liposoomse D3-vitamiini eelised:


- kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt (sobib hästi eakatele, krooniliste haiguste ning kurnatud ja väsinud organismide puhul),

- liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele,

- pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,

- nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne D3-vitamiin sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust,

- toode on laktoosi- ja gluteenivaba.

KOOSTISOSAD: mahuaine: riisijahu, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid), antioksüdant: alfa-tokoferool, D3-vitamiin (kolekaltsiferool, lambavilla lanoliin), stabilisaator: kummiaraabik.

MANUSTAMINE: tarbida koos rasvusisaldava toiduga 1 kapsel päevas. 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB1 KAPSEL
%NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool)
4000 IU / 100 μg
 2000%
%NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. 


SÄILITAMINE: toodet hoida kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 51 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tehniline
Mõõdud KAAL: 0.2 kg. PURGI MÕÕTMED: 60x60x110 mm.
Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 25 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 51 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
29.30€
Maksudeta:24.01€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
39.00€
Maksudeta:31.96€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
27.00€
Maksudeta:22.13€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
38.00€
Maksudeta:31.15€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
12.50€
Maksudeta:10.25€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
39.00€
Maksudeta:31.96€
SALVEI ja PIPARMÜNDI rituaalitõrvikut kasuta koduenergia, enda Auravälja, kristallide ja erinevate esemete puhastamiseks. Salvei ja piparmündi ko..
22.90€
Maksudeta:18.77€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast j..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.