Menüü
Ostukorv

ECOSH LIPOSOOMNE MAGNEESIUM

ECOSH LIPOSOOMNE MAGNEESIUM TERVISETOOTED
ECOSH LIPOSOOMNE MAGNEESIUM
39.00€
Maksudeta: 31.96€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIPOSOOMNE MAGNEESIUM

ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Vegan.

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks.

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne magneesium tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt, aidates nii kaasa tõhusamale närvisüsteemi talitlusele, normaalsele lihaste tööle ning väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

Mida tähendab liposoomne?

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine. Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest.

Ecoshi liposoomse magneesiumi tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema magneesiumi molekule. Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab magneesiumi või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne magneesium:

- aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja närvisüsteemi talitlusele,

- aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, valgusünteesile, energiavahetusele ja elektrolüütide tasakaalule,

- aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Mis on liposoomse magneesiumi eelised:


- kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt,

- liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele,

- liposoomid kaitsevad tundlikku maoepiteeli magneesiumtsitraadi tavapäraste vormide põhjustatud ärrituse eest,

- pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,

- nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne magneesium sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust.

- toode on laktoosi- ja gluteenivaba.

MANUSTAMINE: 2 kuni 4 kapslit päevas koos toidu ja klaasitäie veega. Parim aeg magneesiumi manustamiseks on õhtul. 

KOOSTISOSAD: magneesiumtsitraat, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid).

PÄEVANE ANNUS SISALDAB2 KAPSLIT/4 KAPSLIT
%NRV*
Magneesium (1328 mg magneesiumtsitraadist)
100 mg/200 mg
27%/53%
%NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Soovitatud kogust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. 

SÄILITAMINE: toodet hoida kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 55 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tehniline
Mõõdud KAAL: 0.2 kg. PURGI MÕÕTMED: 60x60x110 mm.
Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 25 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 55 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
24.00€
Maksudeta:19.67€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
22.00€
Maksudeta:18.03€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
27.00€
Maksudeta:22.13€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
38.00€
Maksudeta:31.15€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
30.00€
Maksudeta:24.59€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimes..
10.90€
Maksudeta:8.93€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
20.20€
Maksudeta:16.56€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
11.80€
Maksudeta:9.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.