Menüü
Ostukorv

MUST TURMALIIN pendel

MUST TURMALIIN pendel VÄEESEMED
MUST TURMALIIN pendel
28.00€
Maksudeta: 22.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST TURMALIIN pendel

MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle ning ärasõnumise ja äraneedmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. 

Musta Turmaliini peamiseks leiukohaks on BrasiiliaHiinaIndiaNamiibia ja Pakistan. Must Turmaliin on üks Turmaliini liikidest, Turmaliine on olemas veel erinevas värvuses. Igal värvil on omad energeetilised toimed ja vaimset keha mõjutavad energiad. Must Turmaliin sai hiljem omale ka lisanimetuse Schörl, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suurem Musta Turmaliini allikas. Just selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini Schörliks kutsuma. Tänapäevani on kasutusel mõlemad nimed, nii Must Turmaliin kui ka Schörl.

Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista, mida nad enda elus valesti teevad, kus nad kurja teevad ja kelle vastu on õelad. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule, et muutuda paremaks inimeseks. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamisvõimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.

Must Turmaliin on ideaalne kristall sinu jaoks, kui sa otsid kristallide maailmast midagi, mis kaitseks sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Must Turmaliin aitab sinu ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest ja kaitseb sind ka kõige ebameeldivamate katsumuste eest. Selles kristallis on olemas vägi, mis suudab sind kaitsta väga ohtlikes olukordades. Musta Turmaliini kaasas kandes aitab see sind kaitsta inimeste eest, kes võivad sind vigastada, ahistada, sinuga vääralt käituda ja see lausa kaitseb sind eluohtlike olukordade eest. See kristall loob enda ümber kaitsva blokaadi kõige halva eest, mis sinu läheduses asub. Mustal Turmaliinil on olemas loomulik kaitsekilp ja kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis ka sinu ümber tekib ka selline kilp. Kui sa liigud rahvarohketes kohtades või seal, kus sa tead, et koos on väga palju erinevaid inimesi, siis kindlasti kanna endaga Musta Turmaliini kaasas. 

Must Turmaliin kõnetab sind siis, kui sinu alateadvus ütleb sulle, et sinu Aura on nõrgenenud või sind ümbritsevad inimesed, kes võivad sulle halvasti mõjuda. Must Turmaliin annab sulle siis märku, et sul on vaja lisakaitset. 

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamisvahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes, jne.

MUST TURMALIIN JA PENDEL

Musta Turmaliini pendliga saab vaadata väga sügavale hinge sisse ning tänu selle kristalli jõule küsida küsimusi, mis on seotud ärasõnumiste, negatiivsuse, haiguste ja hädaohtudega.

PROHVETLIKKUS

Igal kristallipendlil on oma vägi ning omad kindlad küsimused, mida saab nende käest küsida. Musta Turmaliini käest saab küsida järgmiseid küsimusi:

"Kas mul oleks mõistlik minna sinna reisile?" Turmaliin vastab "ei" või "jah", vastavalt ohule. Juhul kui sellise küsimuse peale tuleb "ei" vastus, siis see viitab sellele, et seal reisil on ees ootamas suured füüsilised või vaimsed ohud. 

- Või küsimus kellegi kohta: "Kas ta on usaldusväärne?", jne.

- Mustast Turmaliinist pendel vajab erilist hoolt ja laadimist ning selleks tuleb moodustada pendlikott ja laadimiskoht koos kristallidega.

- Musta Turmaliini pendliga on võimalik vaadata haiguskoldeid kehas ning haige koha peal pendeldades nende kollete Aurat veidigi liikuma viia, et tervenemisprotsess hakkaks pihta.

- Musta Turmaliini pendel sobib kõikidele ravitsejatele, sensitiividele, meediumitele ja teistele vaimses maailmas tegelevatele hingedele.

RAVITSEMINE

Kasuta Musta Turmaliini, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Must Turmaliin on immuunsüsteemi turgutava toimega. Kuna on tegemist Juurtšakra kristalliga, siis on see automaatselt ka immuunsüsteemi tervendaja. Musta Turmaliini kandmine muudab sind tugevamaks, vastupidavaks, aitab sul haigustest kiiremini terveneda ja taandada haigustest tekkivaid tüsistusi. 
  
- Leevendab stressi, närvilisus, paanikat, paanikahooge, depressiooni, pidevat kehva enesetunnet, vaimseid haiguseid ja surmahirmu.

- Aitab kehast välja suunata mürkaineid ja on kasulik siis, kui on läbi tehtud mõni pikem ravikuur.

- Musta Turmaliini kasuta, kui sa soovid lahti saada mõnest sõltuvushaigusest. Must Turmaliin võitleb selliste deemonlike haigustega nagu on sõltuvused. Sõltuvused ei ole inimese enda kontrollida, sest kui inimene on sõltuvuses, siis ta tajub, et "miski" sunnib teda seda tarbima. Seda nimetan mina deemonlikuks haiguseks, kui inimene ei suuda ennast kontrollida ja järelikult on "keegi teine" tema Auras, kes teda halvale teele tõmbab ja tema ise on nii nõrk, et ta ei suuda sellega võidelda. Sõltuvushaigused saavad tekkida vaid Aura purunemisel, sellisel juhul ei ole meil enam enda elu üle kontrolli.

JUURTŠAKRA

Must Turmaliin on väga tõhus Juurtšakra tasakaalustaja. Juurtšakra tasakaalus hoidmine on iga inimese vaimse tervise jaoks oluline osa. Tasakaalutu Juurtšakra võtab ära inimesel oskuse enda elu üle kontrolli hoida, langeb vaimne ja füüsiline energiatase, kaob ära soov elus hakkama saada ning enda vigu või pahesid tervendada. Must Turmaliin annab sulle kõik selleks, et enda elus madalseisusid vältida või nendes olles jalad kiiresti alla saada. Must Turmaliin aitab sul iseenda nimel võidelda ja enda eest seista.

Must Turmaliin on Juurtšakra tervendamise kristall, mis aitab seismajäänud energiakanalil uuesti avaneda. See on kristall, mis aitab väga kahjustunud Juurtšakrat uuesti tervendada. Kui Juurtšakra on korrast ära, siis tekivad inimese kehasse raskekujulised haigused nagu näiteks kasvajad, vähk ja seedesüsteemi tõsisemad probleemid.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Musta Turmaliini pendli laadimiskristalliks sobib kõige enam Tselestiit ja Ametüst geoodi ja puhastamiseks Salvei rituaaltaim.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Musta Turmaliini pendlikotti aseta Küaniit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Pendlikristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

Täispika artikli pendlist leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinev..
27.00€
Maksudeta:22.13€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
MUST OBSIDIAAN on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall..
24.70€
Maksudeta:20.24€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus telli..
32.00€
Maksudeta:26.23€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
8.00€
Maksudeta:6.56€
MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on väga konkreetne vägi ja jõud. Mariami Jaspis kristallina toob selle kandjale väga ..
18.60€
Maksudeta:15.24€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.30€
Maksudeta:7.62€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.