55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

PÜRIIT pendel

  • 22.00€

Toote detailid

  • Mudel: PÜRIIT pendel
  • Saadavus: Laos


PÜRIIT on võimas kaitsekristall, millest valmistatakse pendleid mitmel eesmärgil. Üks põhiline eesmärk selle pendli jaoks on needuste, ärasõnumise tuvastamine ja negatiivse energia Aurast välja saatmine. Püriidiga saab ka ärilisi ning materiaalseid küsimusi küsida, kuna sellele on külluslikud omadused olemas. Püriit töötab vaid siis, kui sellega tekib visuaalne side ja seda ka näiteks juba kantakse või on kantud.


PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Püriidi pendliga saab väga kiirelt vastuseid, mis võiksid olla seotud tööga, äriga, ettevõtlusega, õpingutega ja materiaalsete väljaminekute/sissetulekutega. Püriidile sobivad küsimused nagu näiteks "Kas ma õpin õiget ametit?", "Kas ma hakkan selle ameti peal ka kunagi tööd tegema?", "Kas ma teen selle ameti peal 2 aastat tööd? jne.", "Kas ma peaksin alustama oma ettevõtlust "selle" teemaga?" jne.

Peale materiaalsemate teemade sobib Püriidi käest küsida ka enda kaitse, needuste, ärasõnumise ja Aura kohta. Sobilikud küsimused Püriidile on järgmised: "Kas mind on ära neetud?", "Kas mul on hetkel ärasõnumine peal?", "Kas "tema" on mind ära sõnunud?", "Kas minu Auras on energia lekkeid?", "Kas minu Kroontšakras on energia lekkeid" jne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 


Püriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 
Kristallidest, milles on metalliühendeid ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Püriidist valmistatakse vaid kaudsel viisil valmistatud vee-eliksiiri, selle liigse rauasisalduse tõttu. Püriiti hoia 20 minutit puhta vee sees koos Mäekristalliga ja seejärel pese enda rindkere, kui oled kopsudega, hingamisteedega seotud või astmahaiguse all kannataja. Püriidi kaudne vee-eliksiir aitab puhastada eeterkeha blokaadidest, mis ei lase terveneda.

Püriidiga saab puhastada Aurast negatiivset energiat, selleks pendeldatakse kogu Aura ehk kogu keha ära. Samalajal tuleb loomulikult keskenduda, et negatiivne energia suunduks Aurast väljapoole.

Püriidiga on võimalik küsida küsimusi, mis on seotud väga tõsiste haigustega. Näiteks, kui sul on mõni sügavakujuline haigus, siis sa saad esitada küsimusi "Kas ma saan sellest terveks?", "Kas ma pean "seda" tegema, et sellest terveks saada?", "Kas ma käitun enda keha suhtes valesti?", "Kas "see" toiduaine mõjutab mind hästi?" jne.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBISISSE

Energiakristallideks sobivad väga hästi Must Turmaliin, Roosa Kvarts ja Hematiit. Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.

Püriiti laetakse Ahhaat või Hematiit geoodil, mõlemad võivad samuti korraga olla. Puhastatakse Salveiga.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Sildid: PÜRIIT, Väeesemed, pendel, püriit pendel, pendeldamine, töö, äri, ettevõtlus, õpingud, kaitse, needus, ärasõnumine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja