Menüü
Ostukorv

PATŠULI viiruk (suur)

PATŠULI viiruk (suur) VÄEESEMED
PATŠULI viiruk (suur) VÄEESEMED
PATŠULI viiruk (suur) VÄEESEMED
PATŠULI viiruk (suur) VÄEESEMED
PATŠULI viiruk (suur)
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PATŠULI viiruk (suur)

PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõige puhastab see ära energiad, mis takistavad küllusel koju/ellu pääsemast. Seejärel loob see soodsa pinnase külluseenergia manifesteerimiseks. Põleta seda regulaarselt, et rahavoolu liikumist enda elus tagada.

Patšuli on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja selle kuivatatud lehtedes olev õli on ülimalt tervendav. Patšuli peamiseks spirituaalseks energiaks on oskus ligi tõmmata küllust ja materiaalset energiat selle positiivses võtmes. Patšuli on üks peamisi koostisosasid erinevates raha- ja materiaalset õnne toovates maagiates. Iseenesest ei ole see Patšuli ainuke trump, millega see võiks teiste taimede seast välja paista. Lisaks eelnevale suudab Patšuli viia harmooniasse sinu emotsionaalse ja füüsilise keha, andes sulle lõõgastust nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Patšuli on suurepärane abiline sääskede ja putukate peletamiseks.

PATŠULIVIIRUK

Patšuliviirukit on kasulik põletada kodus ja enda lähedal, see toob värskendust nii koju kui ka hinge. Patšuli värskendab energiaid, selle suits vabastab vanu energiaid ning selle viiruki suitsuga kokku puutudes peaksid sa tundma, kuidas sinu mõtted lähevad lendu ning sinu enesetunne muutub paremaks.

- Patšuliviirukit põleta igal Kuu esimesel veerandil, Täiskuul, Kuu viimasel veerandil ja Noore Kuu ajal enda kodu Ida- ja Kagu-ilmakaares. Leiad kuufaaside kalendri SIIT. Põleta seda, et aktiveerida enda kodus külluseenergiate liikumine. Kui teed seda regulaarselt, siis maine õnn saab sinu elus võtta vaid kasvava suuna. 

- Patšuliviirukit põleta enda rahakoti, raha, rahakarbi, küllusetaime kõrval või küllusenurgas, et puhastada sinna tekkinud negatiivne energia. See on vajalik, et et külluslik energia saaks vabalt liikuda.

- Sobib põletamiseks koos Basiiliku-, Aaloe- või rohelist värvi küünaldega.

- Põleta koos roheliste küünaldega, kui soovite maja teatud ossa tuua maa-energiat. Patšuli ja rohelised küünlad kannavad endaga kaasas maa-elementi ja see on kasulik siis, kui see energia on Feng Shui järgi paigast ära.

- Põleta sellel päeval enda lähedal Patšuli viirukit, kui sa lähed oma armastatuga kohtama. Patšulil on kirge tõstev ja atraktiivsust suurendav omadus. Uskumuste järgi aitab see tuua rohkem tähelepanu, kui sa lõhnad Patšuliessentsi järgi.

- Kui sa soovid eemale peletada maagiat, mis võidi sinu vastu suunata, siis põleta Patšuliviirukeid aknalaudadel, nii et aknad on avatud. Patšuli ajab majast välja maagia, mille on keegi teine sinule suunanud. Seda võib teha igakuiselt, vältimaks maagiate kasutamist sinu vastu.

- Hoia põlevat viirukit maja keskpaigas, kui soovid majast eemale peletada halba energiat, mis ei lase küllusel majja tulla või jääda.

Looduslik antidepressant 

Patšuli eeterlik õli on imeline alternatiivne vahend võitlemaks depressiooniga. See looduslik antidepressant aitab sinu tuju üleval hoida, positiivsetel emotsioonidel tekkida ja üleüldist positiivsemat ellusuhtumist suurendada. Kui soovid kiiretoimelisemat tulemust depressiooni leevendamiseks, siis põleta Patšuliviirukeid koos Lavendliviirukitega enda magamistoas enne magama minekut, et leevendada depressiooni nähtusi. Võid põletada neid ka päisepäeva ajal kodus, tervendades pidevalt enda Auravälja

Putukate peletaja

Patšulit on läbi aegade kasutatud selleks, et eemale peletada siseruumidest ja terassidelt putukaid. Patšuli eeterlikust õlist või viirukist tulenev tugev lõhn putukatele ei meeldi ja see on väga naturaalne ning tervisesõbralik viis enda kodust putukaid eemale tõrjuda. Suveõhtutel sea patšuliviiruk terassile suitsema või põleta õlilambis patšuli eeterlikku õli, et nautida mõnusat õhtupoolikut terassil. Kui sinu kodus on mingil perioodil palju kärbseid, sääsed tulevad tuppa või mõned teised putukad segavad sinu kodust elu, siis põleta patšuliviirukit või -õli siseruumides.

Hüperaktiivsus ja liigne närvilisus 

Patšuli on suurepärane närvide rahustaja ja seda eriti ajal, mil ollakse äärmiselt närviline. Kui sa tunned, et sa ise või keegi sinu pereliikmetest on hüperaktiivseks muutunud, miski on närvid väga pinguli tõmmanud ja sa soovid kiiret rahunemist, siis põleta patšuli eeterlikku õli õlilambis või viirukit enda lähedal.

Spirituaalne kodu-, kristallide- ja auratervendaja

Põleta Patšuliviirukeid ja eeterlikku õli, et enda majanduslikku seisu parandada. Põleta seda selleks, et suurendada rahaenergia voolu ja materiaalset õnne üleüldiselt.

Väga kasulik on selle taime viirukite ja eeterliku õliga puhastada küllusekristalle. Kui seda teha, siis küllusekristallid hakkavad paremini tööle ja vabastavad nendesse kogunenud negatiivset energiat. Sinu kodus asub küllusnurk Ida- ja Kagu-ilmakaares, kus on kõiki küllusekristalle kasulik hoida. Põleta patšuliviirukit ja eeterlikku õli just nendes ilmakaartes, et aktiveerida küllusenergia liikumine lisaks kristallides ka enda kodus.

Põleta viirukit ja õli enda lähedal, et iseenda Auraväljast ära puhastada ebaõnne, mis ei lase sinu elus materiaalsel õnnel eksisteerida. Põleta seda alati siis, kui sa tunned, et vajad majanduslikku turgutust või kosmilised seisud on seotud materiaalsete teemadega.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Põleva osa pikkus ca 33,5 cm ja põleva osa läbimõõt ca 6 mm. ca 10 tükki
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõ..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Pildil olevad Sinise Maagia Kvartsi ja Koobalt Aura kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese..
15.50€
Maksudeta:12.70€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.ARBUUS rituaali-aroomiõli toob Sinu ellu armastust, külluslikke perioo..
5.40€
Maksudeta:4.43€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
4.50€
Maksudeta:3.69€
NAG CHAMPA on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa on õistaim, mill..
5.30€
Maksudeta:4.34€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.