NUMBER 2 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .
 
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 2, 22, 222 ja 2222. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 2 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 22.12 või 2.44 ajal jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid:

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei suuda, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 2 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

1 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 12:12, 21:21, 112 jne.

"Sinu ühte südamesoovi on kuulatud, seda märgatakse ja asjad hakkavad tasapisi sinna poole liikuma. Sa oled ka märke näinud, et sinu soov hakkab täide minema ja ainuke asi, mida Ingel soovib sulle teada anda on see, et mida rohkem sa unistad ja tegutsed selle nimel, seda kiiremini see juhtub. Kui aga unustad unistamise, kaotad, mida oled oodanud kogu hingest."

21 - Annab sulle lisaks teada, et ära kaota usku Inglitesse või ära lange spirituaalselt teelt kõrvale.

212 - Annab sulle lisaks teada, et paremad lahendused sinu ellu võivad tulla läbi kodu energeetika muutmise. Seega on hea aeg teha ümberkujundamist, Feng Shui järgi energiaid paika panna või
puhastus rituaale läbi viia. Järelikult kodus on negatiivset energiat, mis hoiab sinu elu kinni.

221 - Annab sulle lisaks teada, et on õige aeg enda jaoks kõige tähtsamale hingele küünal süüdata, tema peale mõelda või hauale minna. Järelikult tema on see, kes võib sinu ellu lahendusi tuua asjades, mis sulle muret tekitavad. Või on just tema see, kelle sees on vastus olemas ja tema peale mõeldes võid sa vastuseni jõuda.

2 ja 4, mis võivad moodustada 02:24, 422, 224 jne.

"Inglid annavad sulle märku, et sa töötad õiges suunas enda emotsionaalse poolega, sa muutud enesekindlamaks, elujõulisemaks ja iseseisvamaks. Nad annavad märku, et näevad sinu pingutusi ja ükskõik kui raske on sul tänane päev, siis tea, et sa tuled ilusti kõigest sellest välja. Sul on ka selline eluperiood, kus intuitsioon on tugev ja kõik teadmised on sul käepärast, sa pead lihtsalt ise olema tark ja õppima ennast kuulama, kuna sisetunne ei valeta sulle hetkel."

2 ja 5, mis võivad moodustada 05:25, 552, 25, 252 jne.

"Kui Inglid näitavad ainult 25 või 52, siis on see märk sellest, et sinu elutee muutub täiesti ootamatult ja vägagi ootamatus suunas peagi. Kui näed kombinatsioone, kus on rohkem kui kaks numbrit, siis see tähendab seda, et Inglid soovitavad sul enda suhtumist ellu muuta. Nad näevad sinu pessimismi ja toovad sulle soovitusi, et sa oleksid positiivne, kuna vastaseljuhul sa ise tõukad õnne endast eemale. See on olukord, kus inimese ise muudab enda elu halvemaks."

2 ja 6, mis võivad moodustada 06:22, 622, 62, 226 jne.

"Konkreetselt 26 või 62 nägemine on äärmiselt positiivne sõnum sinu Inglitelt, kuna nad annavad sulle teada, et head materiaalsed võimalused ja positiivne tuntus on sinu teele saabumas. Sa pead olema valvas ja nägema võimalusi, mida sinu teele peagi saadetakse ning need vastu võtma, et sa ei magaks ainulaadset head õnne maha. Kui sa näed aga rohkem, kui kahte numbrit, nagu näiteks 622 või 262, siis see on Inglite poolne soovitus tegeleda materiaalsete asjadega, nagu näiteks töö otsimise, kodu loomise, töökoha vahetamisega jne. Materiaalsetel ettevõtmistel on hetkel sul edu."

2 ja 7, mis võivad moodustada 07:22, 27, 227, 7222 jne.

"Number 7 sümboliseerib alati spirituaalsust, valgustamist ja intuitsiooni ning number 2 sümboliseerib tasakaalu. Kui sa näed numbreid 27 või 72, siis on see märk sellest, et sul on õige aeg tegeleda erinevate spirituaalsete ettevõtmistega. Hetkel on sul seda vaja, see rikastab sind ja sa oled avatud spirituaalseks kasvamiseks. Sinu õnne valem või vastus probleemidele tuleb läbi spirituaalsuse, meditatsiooni ja enese leidmise. Kui sa näed suuremaid numbreid, nagu näiteks 227 või 7272, siis nad annavad sulle vihje, et sa oled spirituaalselt teelt kõrvale kaldumas, unusta materiaalsus ja keskendu enda vaimsele tervisele."

2 ja 8, mis võivad moodustada 08:28, 82, 28, 228, 822 jne.

"28 numbri kombinatsioon on Inglite poolt saadetud niiöelda rõõmuhõise, kuna nad annavad sulle teada, et pikaajaline probleem leiab lahenduse, pikaajaliselt kestnud töö tegemine või millegipoole püüdlemine hakkab peagi vilja kandma. Seega ära lase pead norgu ja hoia tugevat ning rõõmsameelset suhtumist, kuna õnn on sinu poole peagi saabumas. Kui näed suuremaid kombinatsioone, nagu näiteks 228, siis nad soovivad sind hoiatada, et sa oled hakanud lootust kaotama väga valel ajal. Praegu ei ole hetk, kus sa saaksid alla anda, kui sinu elutee hakkab muutuma. Kui sa näed aga liialt tihti 828 või suuremaid numbreid, siis tea, et Inglid annavad sulle märku sellest, et kaua oodatud lahendused ei pruugi tulla sinu enda negatiivse suhtumise tõttu."

2 ja 9, mis võivad moodustada 09:29, 922, 29, 9299 jne.

"29 kombinatsioon annab sulle märku, et pane suuremat rõhku enda kodustele tegemistele ja perekonnale, kuna need on sul hetkel tahaplaanile jäänud. 92 kombinatsioon on Inglite poolt sõnum selle kohta, et on vägagi soodne aeg luua kodu, muuta kodus asju, mis sul on pikka aega juba meelel olnud ja võimalik koduvahetus on sind ees ootamas. Kui Inglid toovad sinuni suuremaid numbrite kombinatsioone, nagu näiteks 922 või 292, siis see on nende poolne sõnum sinule, et sa peaksid tegelema heategevuse ja teiste abistamisega. On soodne aeg teha isetuid tegusid, tingimusteta abiks olla ja see on märk ka sellest, et paljud inimesed saaksid läbi sinu headust, kuna sul on on olemas vajalikud teadmised ning empaatiavõime nende aitamiseks. Inglid garanteerivad läbi selle sulle aga preemia tuleviku jaoks ja nad katsetavad sinu tolerantsust."

2 ja 0, mis võivad moodustada 22:00, 00:22, 200, 02, 20 jne.

20 -  "Inglid annavad sulle mõista, et armastus on sinu poole teel. Ole avatud ja lase endale head teha, lase inimestel ellu tulla ning anna võimalusi. Inglid annavad sulle teada, et kõik, mida sa soovid täna enda elus saavutada, saavutad sa läbi armastuse, hoolivuse ja heatahtlikuse. Ei ole aeg olla pealetükkiv, liialt karm ega ka konkreetne. Kõike, mida ette võtad, tee seda armastusega ja sa näed, et asjad liiguvad sinu soovide järgi."

200 - "See on märk sellest, et üks konkreetne hing on sinuga täna kaasas ja ta soovib sinuga kontakti saada. Mõtle hästi järgi, kelle peale sa oled viimasel ajal palju mõelnud, kes on nüüd hingede maailmas. Peale selle annavad Inglid sulle teada ka seda, et sind on ootamas ees väga rahulik emotsionaalne periood".

202 - "Inglitel on sulle väga hea sõnum, kuna 202 sümboliseerib tasakaalu emotsionaalse ja materiaalse maailma vahel. Nad annavad sulle teada, et tulemas on äärmiselt rahulik periood. 202 sümboliseerib ka seda, et sa ei tohiks perekonda hetkel tahaplaanile jätta."

2200 - "Inglid annavad sulle 2200 või 0022 kombinatsioonidega sõnumeid, kui nad hoiatavad sind liigse ärritumise eest. Praegu on aeg, kus sa pead olema äärmiselt ettevaatlik ja tähelepanelik asjade suhtes, mis sinu ellu tulevad või juba eksisteerivad. Inglid näevad, et sa ei süvene märkidesse, olukordadesse ja võid liialt eemale lükata kohustusi või ülesandeid, mis sulle on toodud. Seega hakka tegutsema, analüüsi läbi olukorrad ja probleemid enda elus - ära peida ennast probleemide eest, kuna see toob sulle pikemas perspektiivis suuremaid pahandusi kaela".

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 24.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja