UUE ARMASTUSE RITUAAL - NOORE KUU AJAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Noore Kuu loomine on ideaalseim aeg terves Kuus luua rituaale ja läbi viia maagilisi sõnumite saatmisi Inglitele, kui sa soovid enda ellu midagi UUT tuua või avada selle jaoks vajalikud dimensiooni väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud või hingesugulase ligilaskmise rituaale.
Kuu kasvamisel saab Kuu uut jõudu juurde, mis aitab asjadel paremuse poole liikuda, seega kui viiakse läbi "Uue Armastuse" või samalaadseid rituaale sellel päeval, siis Noore Kuu loomine annab selle rituaali täitumise jaoks vägagi suure panuse kaasa.

Noore Kuu loomise päeval saad sa teha läbi rituaali, millega aitad sa ise enda ellu lasta uuel hingel, kes on kas sulle saatuse poolt ettemääratud või annad iseendale võimaluse enda saatust paremaks muuta romantilises mõttes.

Rituaal, mille ma siia olen kirja pannud aitab teha järgmist:

- See rituaal on mõeldud armastusega ja suhete-ebaõnnega seotud energia tervendamiseks positiivseks.
- Aitab vabastada sinu enda Auras oleva blokaadi, mis takistab armastusel ellu saabuda.
- Aitab saatusekaaslasel, hingesugulasel või elukaaslashingel sind üles leida ja ka sul endal teda märgata.

Kui oled eelnevalt teinud "Uue Armastuse" temaatilisi rituaale, siis võid ka seda teha, kuna see konkreetne armastuse rituaal kuulub PUHASTUS rituaali alla, mis omakorda aitab luua soodsa energeetika sinu Aurasse. Kuna ma viljelen siiski vaid valget ja tervendusmaagiad, siis usun, et armastuse ellu toomine käib läbi sinu enda. Puhastus rituaal on nagu teraapia, mis aitab sul ise õiget teed ja õiget inimest ära tunda ning ei too "sunniviisiliselt" kedagi sinu kõrvale.

Miks on see rituaal sulle hea ?

- Rituaal aitab tervendada sinu Südametšakrat, mille kaudu on võimalik ellu kedagi lasta, armastada ja vastu armastust saada.
- Puhastab Aura negatiivsest energiast, mis toob suhete teemalist ebaõnne.
- Aitab sul endal õnnelikum olla ja uskuda armastusse. Armastusse uskumine aga aitab Südametšakrat tervendada, mis omakorda toob häid inimesi sinu lähedale.

Millal "UUE ARMASTUSE" rituaali on kõige õigem teha ?

Uue Armastuse rituaali tee siis, kui sa tunned, et see on täpselt SINULE ja sa tunned, et sa vajad lisaenergiat enda Südametšakra tervendamiseks. Rituaalid toimivad vaid siis, kui sa südamest soovid seda teha ja kui soovid, siis üldiselt need mõjuvad väga kiirelt. Seda konkreetset rituaali tehakse täpselt Noore Kuu loomise päeval. Igal erineval kuul on Noore Kuu loomine erineval päeval, seega soovitan jälgida minu kirjutisi "Astroloogia" artiklite või "Uudiste" alt, kuhu ma postitan alati Täiskuu ja Noore Kuu loomise kuupäeva.

"UUE ARMASTUSE" RITUAALI RETSEPT :

- Roosi maagia küünal.
- Valge kott / valget värvi riie.
- Rodokrosiit, Laava, Roosa Kvarts.
- Roosi õied kuivatatud / värsked.
- Klaasi täit vett.
- Nuga / Maagia nuga (mida söögi tegemiseks
ei kasutata).

Rituaali jaoks tuleb luua väike armastuse altar, mis ideaalis võiks olla sinu magamistoas, aga seda võib teha ka teistes tubades. Rituaali jaoks leiad kapi pealse või laua, loomulikult oleks kõige parem seda teha peeglilaua peal kuna peegel annab rituaalile vaid positiivset jõudu juurde.

Rituaali võid teha nii hommikul, päeval kui ka õhtul. Teed seda täpselt siis, kui sa saad seda teha ja kui sa saad olla ka lõõgastunult. Armastuse rituaale tehakse vaid siis, kui sa saad rahulikult omades mõtetes olla, et Aura oleks võimalikult avatud uue armastuse ellu laskmiseks.

Esimene samm
Võtad õhtu enne Noore Kuu loomist Roosa Kvartsi ja hoiad seda klaasi täis veega enda voodi kõrval. Roosa Kvarts annab terve öö jooksul sinna vee sisse enda armastavat, Südametšakrat puhastavat ja tingimusteta armastuse energiat. Hommikul, kui üles ärkad, siis jood selle vee esimese asjana ära. See vee-eliksiir aitab avada sind rituaali ellu viimisel. Roosa Kvartsi võtad hiljem vee seest välja ja asetad teiste rituaaliesemete juurde senikauaks, kui rituaali hakkad ellu viima.

Teine samm
Endale sobilikul ajal võtad Roosi küünla ja asetad selle lauale. Roosi küünla ümber laotad tunde järgi kuivatatud või värskeid roosi õielehti. Võtad kolm kristalli ning asetad need samuti roosi küünla ette.

Kolmas samm
Istud rituaali ette ja lase end mediteerivasse seisundisse, puhka, lõõgastu ning lase teistel mõtetel enda juurest eemale minna. Keskendu armastusele, kujuta ette tulevast armastust ja keskendu positiivsusele. Mõtle, et ebaõnn kaob ja armastus saabub.
 Kui oled piisavalt lõõgastunult, siis võtad noa ja kraabid roosi küünla peale enda ees- ja perekonna nime, mille alla joonistad Ruuni ANSUZ. Ansuz joonista täpselt nii nagu minu ruunide artiklis on joonistatud.
Ansuzi joonistamise ajal korrutad ühte ja sama lauset enda mõtetes: "Armastus saabugu, ebaõnn peatugu". Seda lauset võid korrutada niipalju kui soovid, kasvõi terve rituaali elluviimisel ajal.
Kui oled Ruuni joonistanud ära, siis paned küünla tikuga põlema ja korrutad samaaegselt uuesti : "Armastus saabugu, ebaõnn peatugu".

Kui see rituaali osa on ellu viidud, siis tuleb sul kindlasti kodus tund-kaks puhata ja tegeleda spirituaalsete asjadega/lugemisega jne., kuna pead võimalikult hästi end sellel ajal tundma. See on oluline selleks, et rituaal toimiks 100 % õieti ja tulemused saaksid ellu tulla.

Neljas samm
Rituaali küünal võiks samal päeval põleda võimalikult kaua ja kui on vaja vahepeal seda kustu panna, siis uuesti küünalt süüdates tuleb seda sama lauset lausuda. Küünalt ei kustutada seda puhudes, vaid küünla leegi vaha sisse kastmisel (ehk lükkad põleva osa korraks vaha sisse kustu).
Küünal tuleb ära põletada vähemalt enne saabuvat Täiskuud, aga võib põletada ka paari päevaga. Küünal põletatakse võimalikult lõpuni ja alles siis võetakse kristallid, roosi õied ning pannakse need valgesse kotti. Valge koti sees on maagia, mis aitab sinu ellu armastuse õnne tuua. Seda kotti peab hoidma voodi all senikaua, kuni armastus õuele tuleb. Kui ühel imelisel päeval leiad endale hingesugulase, siis avad koti ja võid kristallid mõnesse armastuse kristallide komplekti lisada. Roosi õied visatakse siis ära. Senimaani, kuni oled üksi, siis kristalli maagiat hoitakse alles.

RODOKROSIIT, LAAVA JA ROOSA KVARTS on kristallid, mis koos eemaldavad armastuse ebaõnne energeetika, halva karma ja aitavad armastusel ellu saabuda. Rituaali kristallid on olulised ja neid ei saa asendada mõne teisega või ühte neist ära jätta, kuna vastaseljuhul rituaal ei tööta. ROOSI ESSENTS JA ÕIED on üliolulised, kuna need aitavad armastust ellu tuua. VALGE RIIE sümboliseerib oma värviga puhtust ja uut algust. ANSUZ ruun aitab siin maagias uuel armastusel ellu saabuda.

Millal "UUE ARMASTUSE" rituaali on kõige õigem teha ?

Uue Armastuse rituaali tee siis, kui sa tunned, et see on täpselt SINULE ja sa tunned, et sa vajad lisaenergiat enda Südametšakra tervendamiseks. Rituaalid toimivad vaid siis, kui sa südamest soovid seda teha ja kui soovid, siis üldiselt need mõjuvad väga kiirelt. Seda konkreetset rituaali tehakse täpselt Noore Kuu loomise päeval. Igal erineval kuul on Noore Kuu loomine erineval päeval, seega soovitan jälgida minu kirjutisi "Astroloogia" artiklite või "Uudiste" alt, kuhu ma postitan alati Täiskuu ja Noore Kuu loomise kuupäeva.
Uuendatud: 01.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja