NUMBER 4 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 
Ma olen kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema numbreid 4, 44, 444 ja 4444. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja need artiklid leiad SIIT ja SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 4 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 22:44 või 3:44 jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid:

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei suuda, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 4 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

4 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 14:44, 14:41, 1444 jne.

"ÕNN VÕI ÕNNETUS" Inglid annavad sulle teada, et nad on läbi nendele vajaliku dimensiooni sinuni jõudnud väga lihtsalt ja eksisteerivad peeaegu et füüsiliselt sinu kõrval. See on periood, kus sind kuulatakse kõige enam ja sa peaksid olema väga ettevaatlik, mida soovid. Inglid ei täida ainult häid soove ja võivad ka sinule ebameeldivaid kogemusi tuua. Näiteks sa kuuled kellegi õnnetuse kohta ja millegi pärast automaatselt ütled välja "Huvitav, kuidas ma end tunneksin sellises olukorras?" ja Inglid toovas sulle selle kogemuse, kuna sa küsisid selle järgi. Seega ükskõik millist 1 ja 4 kombinatsiooni sa oled hakanud nägema, siis Inglid annavad sulle mõista, et kõike mida mõtled, kõigel võib peagi olla tagajärg. Peale selle on suurepärane aeg soovide teele saatmiseks, maagiate tegemiseks, rituaalide ellu viimiseks ja uute projektide alustamiseks, kuna Inglid annavad sulle palju jõudu juurde.

4 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 4:24, 42, 442 jne.

"ENESEKINDLUS" Inglid annavad sulle märku, et sa töötad õiges suunas enda emotsionaalse poolega, sa muutud enesekindlamaks, elujõulisemaks ja iseseisvamaks. Nad annavad märku, et näevad sinu pingutusi ja ükskõik kui raske on sul tänane päev, siis tea, et sa tuled ilusti kõigest sellest välja. Sul on ka selline eluperiood, kus intuitsioon on tugev ja kõik teadmised on sul käepärast, sa pead lihtsalt ise olema tark ja õppima ennast kuulama, kuna sisetunne ei valeta sulle hetkel.

4 ja 3, mis võivad moodustada 3:44, 43, 334, 4343 jne.

"KAUA TEHTUD KAUNIKE" Inglid annavad sulle teada, et sind on ees ootamas või sa juba oled sellises eluperioodis, kus sa pead hakkama tegema väga palju füüsilist tööd ning kui oled endale mõne eesmärgi seadnud, siis selle saavutamiseks on sul vaja palju aega. Kui sa tead, et sinu elus on mõni suurem projekt käsil ja näed neid numbreid pidevalt, siis on see märk sellest, et pead loomingulisem olema, et asja kiiremini lõpuni saada. Number kolm nelja kõrval sümboliseerib lauset "Materiaalsus saabub, kui loovus tärkab". Peale selle annavad Inglid sulle teada, et sa ei tohi alla anda, kuna aeg teeb oma töö.

4 ja 5, mis võivad moodustada 4:45, 4544, 45, 455 jne.

"ENESEVÄLJENDUS" Inglid annavad sulle nende numbrite kombinatsioonidega teada, et sa peaksid just täna, eriti tänasel perioodil enda tõelist "Mina" isiksust välja näitama. See number saadetakse sulle siis, kui Inglid soovivad, et sa oleksid loomingulisem, näite mida sa oskad, näita seda teisele. Selles on kasu, nad soovivad sulle öelda! Järelikult on sinu ellu võimalik tuua midagi head läbi selle, et sa ise oleksid ausam teiste suhtes. Aus selles mõttes, et sa ei varja seda, mida sa oskad. Vastasel juhul võid lihtsalt headest asjadest ilma jääda.
Hoiatusena nad toovad esile selle, et liigne vaoshoitus sellel eluperioodil annab head võimalused teistele inimestele.

4 ja 6, mis võivad moodustada 6:46, 46, 446, 6664 jne.

"INGLITE NOOMITUS" Kui sa peaksid nägema 4 ja 6 kombinatsiooni igal pool ning erinevates kohtades, siis on see ilmselge märk sulle, et Inglid sõna otseses mõttes riidlevad sinuga. Nad räägivad sulle, et sa muretsed liiga palju, muretsed üle, mõtled üle, stressi tekitad sa iseendale vaid ise, sa oled kaotanud südame ja mõistuse koostöö ning oled liialt materiaalne täna. Lase lahti stressi tekitavatest mõtetest, mine hetkeks minema sellest probleemist, mis sind painab, unusta see ära. Inglid ütlevad sulle, et nad ei saa sulle lahendust tuua, kuna sa ise blokeerid positiivset energiat. Seega lase vabaks, lase materiaalsetel mõtetel ja muredel minna ning oota, mis elul sulle anda on.

4 ja 7, mis võivad moodustada 4:47, 47, 447, 7447 jne.

"OLED ÕIGEL TEEL" Nende numbrite saatmine Inglite poolt on pigem sulle kui hea enne ja tänusõna nende poolt. Kui näed 4 ja 7, siis see on märk sellest, et sinu enda Inglid on rahul sellega, mida sa täna enda elus teed. Nende meelest oled sa õigel ajal õiges kohas ja muutud spirituaalsemaks. Kui oled viimasel ajal tegelema hakanud mõne spirituaalse teemaga, rohkem hakanud enda kodu energiat puhastama või enda tervisega tegelema, siis on see nende poolne tänu, et sa teed õigeid asju ning hoolid iseenda eest. Nad soovivad sulle edasi öelda ka seda, et see mida täna teed, see kajastub sinu elus alles hiljem ehk see tänane samm vajab pikemat tähelepanu, et jäädavat heaolu sulle tuua.

4 ja 8, mis võivad moodustada 4:48, 84, 48, 448, 844 jne.

"KÜLLUSE INGLID" Kui sulle antakse selline sõnum edasi Inglite poolt, siis nad on sulle midagi head plaaninud tulevikku. Külluse inglid on sellepärast märksõna, et Inglitel on sulle mingisugune uus plaan välja mõeldud, mis on seotud võib-olla uue töökohaga, uute heade võimalustega või hoopis võiduga. Aga Inglitel on ka oma soov, nad soovivad vastutasuks tegutsemist, see on periood, kus sa pead andma igas valdkonnas endast maksimumi ja kui sa tunned, et sa oled väsinud ning ei suuda tegutseda, siis tegelikkuses on aga nii, et Inglid teavad väga hästi, et sul on energiat olemas. Käib ütlus, et inimesele antakse ikka niipalju, kui ta kanda suudab, järelikult suudad sa rohkematki kanda. Teeni enda tasu õiglaselt välja, nad ütlevad!

4 ja 9, mis võivad moodustada 9:49, 94, 49, 944 jne.

"ÜKS UKS LÄHEB KINNI, TEINE AVANEB" Mitte ükski uus asi ei saa sinu ellu tulla ennem, kui üks vana on lõpetatud. Need numbrid tulevad sinu ellu siis, kui tavaliselt elus hakkab midagi lõppema. Võib-olla see lõpp on suhte lõpp, töökoha kaotus või elukoha maha jätmine. Sina oled see, kes peab mõtlema, mis asi on see sinu elus, mis võib kaduma hakata ja siit sa saad ka enda vastuse. Inglid annavad sulle teada, et see sama asi ei kao põhjendamatult sinu elust ära, sulle on varuks uus võimalus, sellel samal teemal. Seega, kui üks suhe kaob, siis avaneb sulle uus võimalus uue inimesega. Ainuke asi, mida Inglid sinu käest paluvad on see, et lase sellel vanal asjal enda elust kaduda, kuna teistpidi nad ei saaks sulle uut võimalus anda. Seega ära pidurda enda õnne ja ära blokeeri ise enda võimalusi.

4 ja 0, mis võivad moodustada 4400, 044, 400, 04, 40 jne.

40 -  "Inglid annavad sulle märku, et sa oled täna kaitstud. Ükskõik mis negatiivne olukord sinu elus on või tuleb, siis tea, et sa oled kaitstud ja asjad lähevad siiski sinu kasuks. Nad paluvad sul loota ja armastusega vastu võtta kõik see, mis eluteele saadetakse".

400 - "Inglid annavad märku, et sa oled nende poolt kaitstud ja paluvad sul mitte alla anda seoses materiaalsete teemadega. Kui pingutad kõvasti mingisuguse projekti nimel täna, siis tea, et inglid aitavad sul selle lõpuni viia hoolimata sellest, kui raske see hetkel tundub".

404 - "Inglid annavad sulle märku, et sa oled eriliselt kaitstud nende poolt ja annavad sulle võimaluse abi paluda. Järelikult on nad kohe Auras ootamas, et sulle appi tulla. Selleks palu oma mõtetes nende käest abi".

4400 - "Inglid annavad sulle märku, et sa oled eriliselt kaitstud nende poolt ja peale selle nad viitavad, et keegi sinu lähedal oleks sulle väga kasulik, ole hea ja räägi ka enda muredest või palu abi".

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 09.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja