SÜGELEMISE PROHVETLIKUD TÄHENDUSED

by in UUDISED .

 

Kindlasti oled midagi kuulnud selle kohta, et käte või nina sügelemine viitab millelegi ja annab sulle märku peadselt saabuva tuleviku kohta. Tõepoolest see ongi nii ja tuleks tähelepanelik olla hetkedel, mil sügelustunne tekib. Seega alates tänasest ma soovitan sul alati seda "sügelusetunnet" tähele panna ja mõelda, mis teema sul just elust läbi käis või jälgida seda, mis kohe-kohe sinu ellu on saabumas. Nagu ikka artiklid tulevad nendest asjadest, mille kohta minu käest tihti seletust küsitakse või mida ma ise siis olen viimasel ajal läbi kogenud. Seega kui rahvas soovib teada, siis tuleb loomulikult see ka kirja panna.

Neid siin lugedes tea seda, et need on minu uskumused erinevate sügelemiste kohta, kindlasti on selle teema kohta palju müüte ja uskumusi veel. Minu praktika inimeste osas on neid märke lihtsalt kinnitanud.

SÜGELEVAD JALAD

Kui sinu jalad sügelevead vahetpidamata ja kasvõi mõlemad korraga, siis on see märguanne sinu alateadvuselt, et sa oled otsustusvõimetu enda elu suhtes. Sa ei suuda ära otsustada, milliseid samme teha ja kuhu poole liikuda.

Kui sügeleb jalgade pealt, mitte jalalabad, siis on see märk selle kohta, et teed liialt impulsiivseid otsuseid ja soovid midagi liialt kiirelt enda ellu tuua. Aeg ei pruugi lihtsalt olla õige või otsused, mida teed, ei pruugi sind hästi teenima hakata.

PAREM JALALABA Sul on ees ootamas reis, kellegi juurde minek või kohtumine, mis osutub sinu jaoks kasulõikavaks. Sa võid saada vajalikku informatsiooni, võid saada küllust, hea tehingu või hoopis kohtud kellegiga, kes sinu ellu tuleb heal eesmärgil. Igatahes on see eelpool tulev käik sinu jaoks kasulik. See, kuidas see kasulik on, seda sa pead ise märkama!

VASAK JALALABA Täpselt vastand sellele, mida tähendab parema jalalaba sügelemine. Kuskile minek, reisimine või kellegiga kohtumine osutub sinu jaoks ebaõnneks. See ebaõnnestub ja sa võid tulla sealt tagasi õnnetuna, probleemiga, kurvana või isegi reedetult. Ole eriti tähelepanelik, kui sinu vask jalalaba sügelema hakkab. Siis kohe kindlasti mõtle läbi see, kuhu sul minek peagi on.

REIED Sügelevad reied sümboliseerivad sinu vajadust ellu millegi uue toomist või millegi uuendamist. Seega mõtle, mille üle sa õnnelik ei ole ja mida sa enda ellu igatsed. Praegu on õige aeg selle suunas tööle hakata.

PÕLVED Kui sügeleb parem põlv, siis on see märk hetkelisest heast õnnest. Seega unista suurelt ja saada enda soov teele, seda võetakse nagu langevat tähte, mille saatel saadetakse soove teele. Seega, kui parem põlv sügeleb, siis unista kohe üks soov ja saada see enda mõtetes teele. Kui sul sügeleb vasak põlv, siis see annab teada kohesest väga halvast õnnest, ole ettevaatlik, kui seda tunned!

PÕLVEÕNNAL Põlveõndla sügelus sümboliseerib millegi ellu tulemist, mis võib sinu majanduslikku seisu oluliselt parandada. Seega jälgi märke ja vaata, milliseid pakkumisi sinu ellu tulemas on.

SÜGELEVAD KÄED

Hiromandina võib juba öelda, et käed on väga võimsad energia kanalid, mis meie kehas on. Parem käsi sümboliseerib kõike seda, mida me näeme, tajume ja kohtame enda elus füüsiliselt. Vasak käsi aga kõike seda, mille enda ellu saame emotsionaalses ja vaimses mõttes. Käed annavad ja võtavad energiat kehasse. Üldiselt käte sügelus sümboliseerib raha ja materiaalsust.

Kui käed sügelevad terve käe ulatuses ja mõlemad vaheldumisi pidevalt, on see märk selle kohta, et sa nõuad enda ellu liialt palju teiste käest või lihtsamat viisi soovid midagi saada. Vasak käsi üleni sügeledes on märk, et sa nõuad tähelepanu ja parem käsi seda, et soovid, et keegi sinu eest asju ära teeks.

VASAK PEOPESA Vasaku peopesa sügelemine sümboliseerib laenu võtmist, raha välja andmist, millegi kalli või isegi liialt kuluka soetamist. Kui vasak peopesa sügeleb on see märk selle kohta, et sa aitad peagi kedagi, kes võib-olla kasutab sind liialt ära. Annad välja raha seal, kus sa seda välja ei tohiks anda. Teed midagi, mille eest tasu ei saa nii palju, kui sa peaksid saama või kui palju on lubatud saada. Igatahes on see töö ilma tasuta või raha välja minek.

PAREM PEOPESA Täpselt vasaku peopesale vastand tähendus ehk parema peopesa sügelus viitab raha sisse tulemisest. Hea tehing on sind ees ootamas, tasuv töö tegemine, enda töö eest kiita saamist, väga vajalik ja kasulik investeering. Igatahes on see heaendeline ja märk selle kohta, et pingutused saavad tasutud. Parem peopesa hakkab sügelema ka siis, kui midagi võidetakse, tuuakse kingitust või leitakse enda jaoks mõni ideaalne ja vajalik asi.

PAREM KÜÜNARNUKK Küünarnukid sümboliseerivad uudiste ellu tulekut. Kui sügeleb parem küünarnukk, siis see uudis võib olla sinu jaoks huvitav, kasulik ja hea. See peab kuidagi sind isiklikult puudutama või see on kellegi sinu tuttava kohta.

VASAK KÜÜNARNUKK Vastupidiselt paremale küünarnukile toob vasak aga negatiivseid uudiseid, halba sõnumit kellegi poolt, mis puudutab sind isiklikult või see on kuidagipidi sinuga seotud.

PAREM ÕLG Parema õla sügelemeine annab märku sellest, et sa võid peagi sattuda õigel ajal õigesse kohta ja midagi head enda jaoks kuulda/näha/kogeda. See on kogemus, mis annab sulle edasi minemiseks head jõudu, motivatsiooni või informatsiooni. Igatahes on see eluga edasi minemiseks vajalik.

VASAK ÕLG Kui vasak õlg sul sügeleb, siis on see ilmselge märk selle kohta, et võid kogemata pealt tunnistada midagi, mida sa ei sooviks näha ja mis sulle võib emotsionaalselt/füüsiliselt liiga teha. Mõni halb kogemus või intsident on sind peagi ees ootamas.

KAEL Kaela sügelemine ei ole hea endeline ja ei pruugi kohe üldse olla sinu jaoks kasulik. Kaela sügelemine ennustab ette haigestumist, millegi vale söömist - mis võib sinu keha kahjustada ja anda ka tervise probleemina tunda. Kaela sügelemine võid tekkida ka hetkel, kus sa kellegiga juttu räägid, sellisel juhu on see märk sellest, et sa jagad informatsiooni välja, mille jagamisel teed sa iseendale liiga. Seega mõtle enne järgi, mida rääkima hakkad ja hoia enda tervist hoolega.

SELJA ALAOSA Selja alaosa sügelemine annab vihje selle kohta, et peagi sa hakkad kellegiga leppima või mõnda probleemi seljataha jätma. Võib tulla andestamine või probleemi vabaks laskmine.

SELJA KESKOSA Pettumuse tekkimine, negatiivsete mõtete tulemine ja emotsionaalne tagasilöök võib tulla.

SELJA ÜLAOSA Kui sinu selg ülevalt poolt sügeleb, siis see annab märku selle kohta, et sa pead peagi kedagi aitama ja sa saad selle eest emotsionaalses või karmaatilises mõttes tasutud. Seega, mõtle hästi järgi, kes sinu käest on abi palunud või jälgi seda, kes sinu juurde mõne abipalvega tuleb. Aita siis teda!

KÕHT Kui sinu kõhu pealt sügeleb, siis on see märk selle kohta, et peagi kutsub sind keegi külla või end sinuga välja. See on märk ka kostitamisest ja lõbusast seltskonnast, mida võid peagi kogeda.

HUULED  Huulte sügelemine annab vihje selle kohta, et keegi kas tagaselga sind on kiruma hakanud või kohe-kohe tuleb mõne probleemiga sinu ette lagedale. Aga see, kes sinuga rääkima tuleb ei pruugi sinuga aus olla, vaid just kaval ja kahepalgeline.

NINA Kui sinu nina seest sügeleb, ükskõik kummalt poolt, siis see on märk probleemide ilmsiks tulemist või tuleb keegi sinu juurde ja korraldab sulle probleemi. Kui nina sügeleb väljast poolt, siis keegi on võinud sinu kohta halbu sõnu öelda ehk sind ära sõnuda. Keegi võib sind taga rääkida ja seda halvas mõttes. Vahel on nina sügelemine seotud ka lapseuudiste saamisega.

KULMUD Kulmude sügelemine sümboliseerib sõprust või kedagi, keda sa tead ja endale kalliks pead. Kui sügeleb vasak kulm, siis võib kellegi lähedasega tüli tulla, kui parem kulm, siis teil võib väga hea aeg tulla. Sõprus võib ka tugevneda või tunded muutuvad üksteise suhtes paremaks.

PEA Kui sul pea pealt sügelema hakkab, siis mõni hea idee on peagi sinu mõtetesse tulemas.

Loomulikult ei ole kõiki tähendusi siin kirjas ja kindlasti kunagi täiendan seda artiklit. Panin siia kirja peamised sügelemise müstilised ja prohvetlikud tähendused.

Sügelemine on prohvetlik, kui sa ka märkad seda ja see võtab sinu tähelepanu. See ei kehti naha probleemide või haiguste korral ega ka loomulikult mustuse korral.
Uuendatud: 16.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja