TÕLVLEHIK - SALAJANE ABILINE KODUS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Taimed on sama imelised, kui on kristallid, need mõlemad elemendid on väga vajalikud meile inimeste jaoks, kui me soovime tervislikus keskkonnas elada. Tervislikus keskkonnas selle füüsilises ja vaimses mõttes mõlemas. Taimetel ja kristallidel mõlemal on oskus meie Aurasse viia tervendavat ja spirituaalset energiat, mis aiatavad meie tegelikul loomusel säilida.

Kui me elame keskkonnas ehk kodus, kus on palju taimi, mis on Feng Shuile kasulikud, siis me ka ise oleme tervemad. Sellepärast ma soovitan alati kõigile täita enda kodu tervislike taimedega, et te ise tervemad oleksite.
Õiged taimed aitavad ka kristallide energial kiiremini tööd teha sinu ja sinu kodu Auraga. Kui kodus ei ole tervendavaid taimi, siis kahjuks ka kõik teised väärtuslikud elemendid, seal juures kristallid ei suuda niiviisi tööd teha, kui nendel võimalik oleks. Et enda kodu energiat täiuslikuks muuta, siis võiks ka taimede väge selleks kasutada.

Olen eelnevalt kirja pannud artiklid Havisaba, Aaloe, Sulgvõhki ja Sõnajala maagiliste omaduste kohta. Nüüd on järg käes imelisel Tõlvlehikul, et kõikide minu armsate toetajate kodud oleksid lõpuks täidetud nende tervendavate taimedega. Jah sinu kodu! Ja loomulikult kellel juba Tõlvlehik kodus olemas on, siis teil on ehk hea meenutada selle võluväega taime tähtsust.

Tõlvlehik on Euroopasse tulnud 1824. aastal, siis kui Gustav Wallis selle Kolumbia džunglist avastas. See on lihtne taim kasvatamiseks ja peale selle ka ülimalt kaunis kodu sisustaja.

VÄRSKEM ÕHK JA IDEAALNE TAIM ASTMAATIKUTE VÕI TOLMUALLERGIKUTE KOJU

Tõlvlehik ehk Spathiphyllum on juba sellepärast Feng Shui taim, kuna sellel on oskus sinu kodu õhku värskena hoida. See on taim, mis toodab hapnikku, et sa saaksid enda kodus värsket õhku hingata. Samas, peale hapniku tootmise aitab see puhastada sinu kodus olevat õhku. Kõige enam aitab see neid, kellel on probleeme astmaga või kellel on tolmuallergia.

Olen aastate jooksul väga palju ise kinkinud seda taime ja väga paljudele ka soovitanud seda taime endale koju tuua. Olen samuti saanud väga head tagasisidet nende käest, kes just vaevlevadki astma ja tolmuallergia küüsis. Olen saanud sellist tagasisidet, kus öeldakse, et hommikuti on kergem üles ärgata, seda sellepärast, et öösel on kergem hingata olnud ja nina ummistust on vähem esile tulnud. Samuti olen kuulnud, et tolmuallergikud paljud ei tunne enam silmade sügelust, mis tekitab siis liigne mürk ja tolm kodu õhus. Loomulikult sellist tulemust saab loota vaid siis, kui neid taimi on sul kodus mitmeid. Seega, kui sa soovid tervislikumat keskkonda enda kodus luua või sa ise või sinu pereliige vaevleb tolmuallergia küüsis, siis ole hea viia igasse tuppa üks Tõlvlehik.

Kui sa näiteks ei ole eriline taime inimene, siis mul on kurb seda kuulda, aga ma lohutuseks võin sulle juba edasi öelda, et kõige kasulikumaid taimi on alati kõige lihtsam kasvatada. See taim vajab lihtsalt valgust ja vett. Kui sa seda oma taimele lubad ja armastad teda ka vastutasuks tema heategudele, mis ta sinu tervisele annab, siis see taim ei lakka kasvamast sinu juures.

Ma soovitan Tõlvlehiku mullale panna Krüsokolla, Smaragdi, Vanadiniit Bariidi, Mäekristalli selleks, et aktiveerida Tõlvlehikut astma haiget ja tolmuallergikut tervendada. Need kolm kristalli tuleb kokku viia, äärmisel juhul võib Vanadiniit Bariiti asendada mitmete Krüsokolladega, et see aitaks tervendada seda tervise probleemi. See taim, mis aitab allergiat tervendada, see pane voodi kõrvale ja samas, kui sul on veel Tõlvlehikuid kodus, võid hiljem ka teistele taimedele kristallid peale panna.

PEAVALUD JA TÕLVLEHIK

Ma tean seda, et väga paljud inimesed kannatavad peavalude küüsis. Minu jaoks on see kohutav teada, et selle probleemiga ei võidelda alternatiivsetel viisidel ja kasutatakse vaid medikamente, et seda leevendada. Tegelikult on väga lihtsaid viise, kuidas kroonilistest peavaludest vabaks saada. Üheks võimaluseks on see, et täidad enda kodu Tõlvlehiku taimega.

Miks Tõlvlehik ja kuidas ta siis oskab seda peavalu leevendada? Esiteks aitab Tõlvlehik eemaldada sinu kodusest õhust tehislikku mustust, kemikaalide jääke, mis omakorda tekitavad paljudele peavalusid. Aga sa lihtsalt ei näe seda, sa hingad seda sisse ning ei pruugi arugi saada, miks see pea valutab. Alati ei pruugi see olla emotsionaalne pinge. Teine asi on see, et peavalud tekivad hapniku puudumise tõttu veres. Loomulikult võid sa vett juua, et seda vajadust enda kehas tasakaalu viia, aga ka õhk peab olema kvaliteetne, kui sa seda hapniku sisse hingad.

Kui sa ise või sinu pereliige vaevleb pidevate peavalude küüsis või kellelgi teist käivad migreeni hood peal, siis soovitan ühe Tõlvlehiku taime võimalikult lähedale voodile viia. Sinna poole, kus see inimene täpselt magab. Ja sinna Tõlvlehiku poti sisse või mulla peale soovitan ma panna Ametüsti kristalli, väikese Ametüsti geoodi ja Ševroon Ametüsti. Seda selleks, et need kristallid koos Tõlvlehikuga aitaksid sellisest tervise probleemist lahti saada. Peale selle aitavad need kristallid ka paremini uinuda ning samal ajal võitlevad unehäirete vastu.

SPIRITUAALNE RAHU ARMASTAJA TÕLVLEHIK

Igal taimel on omad füüsilised väed ja emotsionaalsed oskused. Tõlvlehik on tõelise rahu tooja. Tõlvlehik on väga kõrgelt hinnatud Feng Shui taim, mis oskab sinu kodu energiat rahustada. See on rahustavate omadustega, ükskõik millises ruumis see taim sul on, seal see aitab luua uinutavat atmosfääri.

See on taim, mis aitab aja seisma panna selle heas mõttes, aitab sul ennast paremini kuulata, aitab olla tasakaalukam. Peale rahu toovate omaduste oskab Tõlvlehik ka armastust majja tuua ja suhtes rahu luua. See taim on neile, kes soovivad oma armastatuga või pereliikmetega hästi läbi saada.

Kui sa kingid kellelegi Tõlvlehiku, siis sa kingid tegelikult sellele inimesele rahu.

Tõlvlehik oskab tõepoolest perekonda ja suhetesse rahu tuua. Kui soovid, võid suhet parandavaid kristalle just Tõlvlehiku mullal või potis ära kasutada. Taimed aktiveerivad kristalle ja Tõlvlehiku peale sobivad just sellised kristallid.

Armastavaid ja perekonna siseseid suhteid aitavad tugevdada Roosa Kvarts, Fuksiit, Rodoniit, Petaliit jne.

Tõlvlehik aitab ka sinu endal saavutada sisemist tasakaalu, see on taim, mis aitab iseendaga läbi saada. Aidates sisemistest konfliktidest vabaneda, paremini enda jaoks asju läbi mõelda, keskenduda positiivsematele mõtetele ja vabaks lasta negatiivsusest. See, et selle taime käest seda energiat saada, tuleb seda taime armastada. See on kõikide taimedega nii, et sa pead nendesse asutusega suhtuma, et need sooviksid sind teenida. Täpselt sama kehtib kristallidega, sina armastad, nemad tervendavad.

See on taim, mis võiks üks esimesi taimi sinu kodus olla, kui sa näiteks kolid uude kohta või kui sul veel üldse ei olegi taimi kodus. Seda sellepärast, et Tõlvlehikul on oskus harmoniseerida sinu kodu Aurat, aidates energiatel üldse liikuma hakata, mis sinu kodus eksisteerivad. Aitab ka teistel elementidel kiirelt tööle hakata sinu isiklikus keskkonnas. See on nagu Mäekristall kristallide riigis, kes viib kõik teised kristallid harmooniasse. Tõlvlehik teeb seda sama moodi. Tükike Mäekristalli juba üksinda muudab Tõlvlehiku kodu Aura puhastajaks ja kui sa ei oska leida enda kodu Aurat puhastavatele geoodidele, eriti Mäekristalli geoodile head kohta, siis selle kohaks võiks olla Tõlvlehiku pott või selle lähedus.

Kui kõige parem elektromagnet võngete endasse neelaja on Sõnajalg, siis seda sama oskab teha vähesel määral ka Tõlvlehik. Seega võid sa Tõlvlehiku asetada teleka või arvuti kõrvale, et sealt tulevat halba energiat eemaldada enda kodu Aurast. Kui sa veel ei tea, miks elektromagnet võnked on sinu või sinu pereliikme jaoks kahjulikud, siis võin selle korra üle korrutada. Mõnda asja peab lihtsalt meelde tuletama rohkem, et meil nähtamatud kahjutegurid ikka meelest ära ei läheks. Elektromagnet võnked tekitavad närvilisust, depressiooni, stressi, ärevust, ärevushäireid, hüperaktiivsust ja muudavad inimest isegi vägivaldseks ning viib sõltuvusse kahjulikest asjadest. Seega tuleb elektromagnet võnkeid vähendada kodu Aurast, et need just seda ei põhjustaks.

Tõlvlehik on suurepärane taim, kui selle enda juurde tood, siis hoolitse tema eest. Tema hoolitseb sinu eest ja taimedele peab olema inimene alati tänulik. Igaüks peab enda tervise välja teenima ja seda hoidma!
Uuendatud: 06.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja