INGLI SÕNUMID - NUMBER 182

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .


Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 182 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.


Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 182, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 182 ei tähenda seda sama, mida tähendab 281 või 812.

182 - Sinu Inglid soovivad, et sa ennekõike usuksid rohkem iseendasse. See on appihüüe nende poolt, et sa annaksid neile jõudu tööd teha. Kui sa ei hoia head suhtumist, siis nendel puudub võim sind aidata. Mõtle, milles sa oled kahtlema hakanud ja mida sa oma meeltega üritad negatiivsemaks mõelda?

Inglite sõnum 182 annab sulle teada, et sinu mõtted muutuvad reaalseks, seega keskendu pigem positiivsusele, ole enesekindel selles, mida sa teed ja usu iseendasse, mitte ära suru end alla. Anna jõudu kaasa asjade edasi minemisele.

Ingli sõnum 182 tuletab sulle meelde, et sa võid hetkega muuta täna asjade kulgu, seega käitu ja mõtle nii, kuidas sa soovid, et sinu elus asjad muutuksid või mille suunas need liiguksid.

Kõige enam antakse sulle teada seda, et sinu materiaalne elu pool on küsi märgi all. See tähendab seda, et kui sa soovid edukas olla täna, siis pinguta ja näita töötahet üles.

See sõnum saadetakse sinu teele ka siis, kui sul on õige aeg teha tööalalisi muudatusi paremuse poole. Sobilik aeg mõne projekti alustamiseks või uuenduste ellu viimiseks.

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt nahaga kontaktis. Üheks selliseks kristalliks on SERAFINIIT. Meestele sobib väga hästi ka DUMORTJERIIT.

Uuendatud: 23.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja