NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .Maagiaid saab teha enda elukvaliteedi parandamise jaoks ja hea õnne tagamiseks teatud elu aspektis. Materiaalselt edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. Eriti on võimalik kasutada kristalle selliste rituaalide tegemise jaoks. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sinu materiaalsetel unistustel universumi poole teele minna, seda kõike selleks, et sinu unistused ja soovid täituda saaksid. Unistused täituvad, kui sa need õigesti teele saadad ja üks võimalus on rituaalide tegemine, et need õigetesse kohtadesse saata.

"MATERIAALSE EDU RITUAAL"

See rituaal, mille ma olen siia kirja pannud, seda tehakse täpselt Noore Kuu loomise päeval, ei varem ega ka hiljem. See annab sulle võimaluse seda rituaali ühel korral kuus teha. See on rituaal, mida võib elu jooksul mitmel korral teha. Seda kõike sellepärast, et tegemist on soovide täitumise rituaaliga. Rituaali tehes saadad sa teele ühe konkreetse materiaalse soovi ja teinekord, kui on Noore Kuu loomise aeg, võid teise soovi teele saata. Rituaali tegemise ajal saadetakse vaid üks soov korraga teele, seega ole soovide maagia tegemise ajal väga täpne oma soovi osas, vastasel juhul see ei pruugi universumisse jõuda.

NOORKUU 2018 AASTAL:

Siin on kirja pandud selle aasta Noorkuu kuupäevad. Seda materiaalset rituaali tehakse täpselt sellel päeval, mis ma olen siia märkinud.

17. JAANUAR                 15. MAI                      9. SEPTEMBER
15. VEEBRUAR              13. JUUNI                  9. OKTOOBER
17. MÄRTS                      13. JUULI                  7. NOVEMBER
16. APRILL                      11. AUGUST             7. DETSEMBER

 

MIKS TÄPSELT NOORE KUU LOOMISE AJAL TULEB SEDA RITUAALI TEHA?

Noorkuu sümboliseerib uusi alguseid ja millegi uue ellu kutsumist. Kuna tegemist on unistuste ja soovide täitumisega, mis ei ole veel ellu ise tulnud, siis Noorkuu annab sellele enda poolse väe kaasa. Maagiaid ja rituaale tehakse õigetel aegadel, et Kuu energia toetaks nende täitumist. Kui näiteks seda rituaali teha Kuu viimasel veerandil, siis suure tõenäosusega need samad kristallid, mis siin rituaalis on, ei omasta sinu soove. Kristallid on väga tähtsad selles rituaalis. Kristallid talletavad sinu soovi endasse ja hakkavad sinu ellu selle soovi täitumist tooma.

SUL LÄHEB RITUAALIKS VAJA:

Kui sa soovid seda Noore Kuu materiaalse edu rituaali teha, siis ole hea tee seda täpselt nii nagu siin kirjas on. Palun ära asenda mõnda taime, küünalt, viirukit või kristalli mõne teise esemega. Seda selleks, et rituaal toimiks ja et sa ei saadaks mõnda teist sõnumit teele.


1. BASIILKU KÜÜNAL
2. PATŠULI VIIRUK
3. ROOSAT PIPART

ehk rose pipart
4. KINAVARI
5. MALAHHIITI
6. VEREKIVI
7. ROHELIST RIIET

või rohelist värvi
kotti. Võid selle
rituaali jaoks ka
ise koti endale teha.

8. TIKKE
9. PABERIT
10. PLIIATSIT


Rituaali tegemise jaoks ole hea
leia endale kodus Kagu poolses
toas koht, kus sa saad küünalt
ja rituaaliesemeid hoida.


RITUAALI RETSEPT:

Kui sa soovid materiaalse edu rituaali tegema hakata, siis ennekõike sa pead enda jaoks selgeks tegema selle, mida sa soovid selle rituaaliga saavutada. Ehk küsi iseenda käest, mida sa sooviksid materiaalses mõttes saavutada ja millele sa sooviksid lisaenergiat kaasa anda. Mis on sinu unistus?

Ma toon paar näidet, mille jaoks võiks seda materiaalse edu rituaali teha. Näiteks, kui sa sooviksid enda äri või ettevõtlust alustada, siis võid soovida, et sulle antakse sellele edu. Kui sa soovid tööd leida, siis soovidki, et sa leiaksid töökoha, millega sa rahule jääd.

Raha on kahjuks inimeste jaoks väga tähtsal kohal ja kahjuks meie ühiskond ei lase ilma rahata meil füüsiliselt hakkama saada, siis olen nõus materiaalseid rituaale teiega jagama. Selle rituaali käigus võid sa lihtsalt ka soovida, et sinu ellu tuleks paremaid võimalusi raha teenimiseks. Jäta meelde, kui sa midagi soovid, siis sa pead selle jaoks ka midagi tegema ehk sa pead selle raha ise välja teenima. Rituaal annab sulle lihtsalt soodsa võimaluse selle tegemiseks.

1. "VÕTA PABER JA PANE SOOV KIRJA" Esmalt võta paber ja kirjuta lihtsalt paberile oma soov, mida sa soovid selle rituaali kaudu saada. Kirjuta see võimalikult lühidalt ja soov võib olla ainult üks. Jäta meelde see rituaal suudab sinust vaid ühe signaali välja saata, seega, kui sul on rohkem soove, siis keskendu kõige tähtsamale soovile.

2. "SÄTI PAIKA RITUAALI ALTAR" Võta endale küünlaalus, millele sa saad Basiiliku küünla asetada. Aseta küünla ette Kinavar, Malahhiit ja Verekivi. Nüüd puista roosat pipart ümber küünla ja pane seda kohe korralikult, et kristallide ümbrus oleks sellest täidetud.

3. "LASE PATŠULIL OMA TÖÖD TEHA" Rituaali tegemise jaoks läheb sul vaja kolme Patšuli viirukit. Aseta viiruki aluste peale kolm viirukit korraga tööle ehk aseta need suitsema. Patšuli teeb materiaalsete rituaalide tegemise jaoks sinu kodu Aura külluslikuks. Seda kõike on sellepärast vaja, et sinu materiaalne soov läheks teele.

Kui sa oled need suitsema pannud, siis võid minna järgmise sammu juurde.


4. "NÜÜD ALAKU SOOVI TEELE SAATMINE" Võta kätte see paber, kus sa panid kirja enda materiaalse soovi. Hoia seda käes ning korruta seda soovi enda peas. Alusta unistamisega, kujuta ette, et see unistus juba on täitunud ja see asi eksisteerib sinu elus.

Kui sa tunned, et sa oled suutnud minna sellisesse emotsionaalsesse staadiumisse, kus sa reaalselt tunnedki, et vot nii juhtubki sinuga... siis süüta tikust küünal ja samal ajal lausudes oma mõtetes seda materiaalset unistust. Korruta seda enda mõtetes senikaua, kuni sa oled küünla põlema saanud panna.

Nüüd võtad selle paberitüki ja voldid võimalikult väikeseks selle. Asetad selle väikese paberitüki kristallide ja roosa pipra vahele ning jätad selle sinna vahele.

Peale paberi ära panemist, siis jäta küünal põlema ja lase Patšuli viirukitel ära põleda.

5. "ENNE MAGAMA MINEKUT" Enne magama minekut kustuta küünal nii, et sa ei puhu seda ära, vaid sa vajutad leegi küünlavaha sisse. Kui sa küünalt kustutad, siis korrutad veel enda mõtetes seda soovi, millele sa täitumist unistad.

6. "JÄRGMINE PÄEV EHK ÜKS PÄEV PÄRAST NOORKUUD" Kohe järgmisel päeval lased sellel küünlal nii kaua põleda, kui võimalik on ja kui sa küünla süütad, siis korrutad täpselt seda sama soovi ,mida sa soovid, et täituks. Kui sa pead sellel samal päeval küünla lõplikult kustutama, siis enne kustutamist võtad selle paberi tüki sealt kristallide vahelt ja paned selle põlema selle sama küünla leegist. Selle jaoks kasuta kuumakindlat alust, mille sees sa saaksid seda põletada või vii põlev soovide paber ahju sisse.

Seejärel võta kristallid ja roosa pipar ning aseta need rohelise riide sisse. Seo riie kokku või tõmba riidest kott kinni. Nüüd paned maagiakristallid koos pipraga enda kodu Kagu poolsesse piirkonda. Kui sul on olemas seal külluse nurk ja sul on oma külluse altar, siis pane need sinna teiste kristallide vahele.

Küünla põletad lõpuni kahe nädala jooksul ja kui seda teed, siis ei pea enam oma soovi mõtetes korrutama.


7. "KUU AEGA HILJEM EHK NOORE KUU LOOMISE PÄEV" Nüüd on see päev, kus sa võtad maagia koti seest roosa pipra välja ja viid selle vabasse loodusesse. Võtad sealt välja ka kristallid ning asetad enda külluse kristallide sekka. Need kristallid kannavad sinu maagiat ja soovi endas, need täiustavad sinu külluse nurka. Need võivad olla ka esimesed kristallid sinu külluse nurgas.  Võid need kristallid ka Ahvileivapuu mullale või poti sisse panna, et need sinu ellu selle unistuste täitumist tooksid.

Nüüd ei jää sul muud oodata, kui seda, et see soov saaks täidetud!

Igasuguste rituaalide ja maagiate tegemise juures on ülioluline see, et sa keskenduksid selle rituaali tegemise ajal soovi täitumisele. Sa pead pühendunud olema ja sa pead seda koge hingest soovima.


MIKS SUL LÄKS VAJA ROOSAT PIPART JA NEID KOLME KRISTALLI?

ROOSA PIPAR

Roosa pipar on väga oluline materiaalse edu rituaali tegemise juures. See on väetaim, mis suudab neid kolme kristalli omavahel tööle aktiveerida. Roosa pipar aitab unistusel täituda nii, et mitte keegi ei takistaks selle täitumist. Roosa pipar aitab ebaõnne eemale hoida, mis on sinu soovi täitumise juures ohustav ja aitab sinu soovil kristallidesse kinnituda.

KINAVAR

Kinavar kannab endas rahamaagiale vajalikku energiat, see suudab soovidel ja unistustel täituda, mis on materiaalsusega seotud. Selleks kasutatakse väga paljudes rahamaagiates just Kinavari, et see sõnum, mida sa soovid läbi maagia teele saata, saaks teele saadetud. Seega, kui sa avastad mõnes maagias, et Kinavari on vaja, siis see on seal maagias nii oluline kristall, et seda kindlasti ei tohiks välja sealt jätta.

MALAHHIIT

Malahhiit on võimsa väega materiaalse edu ja küllust ligi tõmbava energiaga kristall. Malahhiidil on oskus pikaajaliselt toimida ja inimeste soovmõtlemist enda sisse võtta. Kuna tegemist on rituaaliga, milles kinnitatakse soov kristallidesse, siis Malahhiit on hädavajalik selle rituaali tegemise jaoks. Malahhiit suudab talletada sinu sõnumi ja läbi oma väe sulle seda füüsilisel kujul tuua. Malahhiit on külluse ja rahamaagia kristall.

VEREKIVI

 
Verekivi on maagiate tegemise kristall, seda isegi kantakse maagiate ja rituaalide tegemise ajal, et need saaksid õieti ära tehtud. Verekivi annab oma lisaväge Kinavarile ja Malahhiidile, et sinu soov saaks täide minna. Verekivi aitab unistustel täituda ja sinu ellu tuua võimalusi, tänu millele sa saad need unistused täidetud.

Head materiaalse edu rituaali tegemist ja head õnne sulle sinu soovi täitumisel! 
Uuendatud: 12.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja