KARMA SEADUS - MATERIAALSED KARISTATAVAD SAMMUD

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Karma seadus kehtib igaühe kohta, kellel on olemas hing. Karma on see energia, mis käib meiega koguaeg kaasas. Me kas täidame enda karma positiivsuse, külluse, armastuse, õnne ja tervisega või hoopis täieliku ebaõnnega. Me saame iga päev ise valida, millist energiat me enda ellu ligi soovime kutsuda ja millist mitte. Kui sa mõistaksid, kuidas sinu karma töötab, siis sa saad enda elu ilusamaks muuta. Sa pead lihtsalt väga õigeid samme iseenda jaoks tegema, mis tooksid sulle mitte ainult esmapilgul headust, vaid ka seda pikemas perspektiivis. Kui sa ei ole kursis sellega, mis on karma ja selle seadus, siis ma sooviksin, et enne selle artikli läbi lugemist sa loeksid minu ühe teise artikli läbi, milleks on "KARMA SEADUS". Selle sama artikli leiad SIIT.

 

Karma seadus on väga lai ja sellel on veelgi rohkem reegleid ning selle artikliga siin sooviksin ma käsitleda karma seadust, mis käib materiaalsuse kohta. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sa ise saad läbi enda materiaalsete sammude kaudu endale karma karistust ligi kutsuda.

 

Materiaalsus eksisteerib meie kõrval ja me peame õppima materiaalses maailmas hakkama saama ning selles ka edukad olema. Kuid edukus ei tähenda mitte kunagi ahnust, selle järgi janulemist ja selle nõudmist. Materiaalses maailmas sa saad väga külluslikult elada ka nii, et sa sellega enda ellu halba energiat ligi ei tõmbaks. Kuid väga paljud inimesed leiavad tee parema materiaalse maailma poole just nii, et nad ise tõmbavad endale karma karistust kaela.

 

Küllus, materiaalne jõukus, materiaalne luksus ja mugavus võib olla igaühe elus, kuid loeb see, kuidas sa tee selleni lood. Elu võib sulle ilusaid asju pakkuda, mida sa enda jaoks ilusaks pead, kuid kui sa lood selle tee õiget pidi, siis see toob sinu ellu rõõmu nii, et see kuskilt teisest otsast sinu elu lagundama ei hakkaks. Kui sa lood tee luksuseni valedel viisidel, siis ühel hetkel sa pead selle eest ka kõvasti maksma ning seda mitte üldse meeldival viisil. 

 

"Hing peab õppima materiaalsust austama, mitte sellesse ahnusega suhtuma"

 

Üks hinge õppetundidest on õppida materiaalses maailmas eksisteerima nii, et materiaalsuse poole ei oleks tema hingest suunatus ahnust. Sa pead õppima küllust enda ellu tooma, raha teenima ja materiaalses maailmas eksisteerima ilma rahajanuta. Sa pead ühel päeval ära õppima selle, et ahnus on karistatav, tänulikkus on õnne toov. See sama kehtib materiaalse karma seaduse kohta.

 

Tihtipeale teevad inimesed endale väga suure karuteene sellega, kuidas nad enda materiaalset maailma võimekamaks muudavad või kuidas nad üritavad enda rahalist seisu parandada. Seda tehes karmata karma karistust saamata. Tihtipeale leitakse suurema raha poole väga vale tee, mida inimese hinge karma ei luba luua. Kui sa oled selle tee leidnud, siis sa võid saada ihaldatud tulemuse, kuid sa võid saada selle eest ka hiljem tulevikus karistada. Mina soovitan materiaalsetesse teemadesse väga ettevaatlikult suhtuda ja pidevalt analüüsida, kas sinu idee, soov, mõte, plaan ning projekt on positiivset karmat või negatiivset karmat toitev. Sa pead analüüsima enda tegude sügavamat põhimõtet. Miks sa mida teed? Mis on selle tagamõte? Kas sa teed kellelegi enda teoga liiga või mitte? Kas sa teed seda ahnuse pärast? Kas sa teed seda enese väljendamise eesmärgil? Mis on sinu tagamõte? - Need on küsimused, mida sa peaksid iga materiaalse käigu suhtes enda käest küsima. Nendele küsimustele vastamine peab olema aus, kui sa soovid ise aru saada, kas nendele järgneb õnn koos püsiva tulemusega või õnn koos raske karistusega.

 

Jah tõepoolest me saame enda karmasse karistusi ligi kutsuda läbi ahne käitumise. Kui sa soovid rikkaks saada lihtsalt niisama, selleks, et endale rohkem asju lubada, siis see on karistatav. Kuid kui sa soovid rikkaks saada, et osta endale kümme aastat südames olnud maatükki, millele on sul plaan enda perele pesa luua, siis see ei ole karistatav. Kui sa soovid rohkem palka saada, kuid selle eest mitte grammigi rohkem tööd teha, siis see on ahnus ja sa võid karistada selle eest saada. Kuid kui sa soovid rohkem palka saada ja ka tööpositsioonil tõusta koos lisanduvate kohustustega, siis see on head karmat soosiv ning kui ühel päeval see juhtub, siis see ei too sulle halba õnne. Need olid lihtsalt ühed väikesed näited selle kohta, mida ma mõtlen materiaalse positiivse ja negatiivse karma all.

 

"Ahnus külvab õnnetust, toob sulle sinu materiaalsuse, kuid varastab sinult sinu õnne"

 

Karma seadus näeb ette seda, et sa võid saada enda materiaalse unistuse täidetud, mille poole sinu soovid on saadetud, kuid sa ei pruugi seda kätte saada, kui need on karma seadusega vastuolus. Ehk karma võib tuua sulle õnne, mida oled ahnusega soovinud, kuid ta võib sinu elust selle jaoks ka midagi ära võtta.

 

Ahnus on number üks mõte, millest pead sa loobuma, kui sa soovid materiaalses maailmas leida õnne ja avada positiivsete tagajärgedega rahavoolu enda poole.

 

Kui sa tunned, et sinu sees on ahnust, siis võitle selle vastu. Ahnusest aitab näiteks vabaks saada Mesikaltsiidi ehtena kandmine. Mesikaltsiit õpetab rahasse, küllusesse ja materiaalsusesse austusega suhtuma. Mesikaltsiit aitab ka neid inimesi, kes ise ei saa aru, et nad ahned oleksid. Seega on Mesikaltsiiti hea kanda ka lihtsalt selleks, et enda materiaalset maailma poolt paremaks ja õnnelikumaks muuta. Iseenesest on Mesikaltsiit ka üks külluse kristallidest ja kui sa ahnust endaga kaasas ei kanna, siis see avab sinu eluteele rahavoolu.

 

Raha tuleb armastada austusega, mitte ahnusega!

 

Austusega raha armastamine on see, kui sa oled nõus selle raha saamise nimel tööd tegema, vaeva nägema, mitte midagi saama ilma ise vastu andmata. Sa võid nautida seda, mida sa raha eest saad, kuid sa ei tohi neid asju enda ellu võtta selleks, et teistele näidata enda uhkust ja võimu. Ahnus on ka see, kui sa tunned uhkust, et sul on paremad asjad, kui on teisel inimestel. Selline mõttemaailm on hilisemalt karmaga karistatav. Sa naudi enda varandust ilma end positsioonile tõstmata ehk naudi enda varandust nii, et see ei muudaks sind teistele ülalt alla vaatajaks. Sa võid raha armastada ja see armastus avab ka sinu külluse kanali, kuid see armastus peab olema sinu jaoks, sinu sees, see ei tohiks kellelegi teisele liiga teha, see ei tohiks sind ülbeks ega dominantseks muuta.

 

Positiivne materiaalne karma saadab sinu poole veelgi suuremat rahavoolu, negatiivne materiaalne karma saadab sinu poole õnnetut rahavoolu.

 

Kui sa oled sisemiselt ahne ja sul läheb täna materiaalselt päris hästi, siis sulle eneselegi märkamata laguneb kindlasti ühelt poolt sinu elu. Materiaalne ahnus suunab sinu karmasse karistust. Sult võetakse ära miski, mis sulle kõige kallim on või sulle tuuakse väga suurt kurbust just sinna teemasse, mis on sinu jaoks kõige hapram. Kellelt võetakse armastus, kellelt tervis, kellelt suhe lapsega või suhe sõpradega. Materiaalne negatiivne karma lööb sind otse sinu kõige nõrgemasse külge. Kui sa kardad pidevalt, et sind petetakse-reedetakse, siis materiaalne negatiivne karma võib tuua sulle sellele hirmule ka reaalse probleemi. Kui sinu jaoks on sinu suhe kaaslasega kõige olulisem ja tähtsam, siis võib see sama ahnusega toodud küllus rikkuda ära sinu suhte. Karma teab täpselt seda kohta, kuhu on kõige valusam sinu hinge lüüa ja kui õige aeg, siis ta teeb seda välguna selgest taevast. Tihtipeale inimesed lihtsalt ei saa aru seda, miks nendega väga halvad asjad juhtuvad. Tihtipeale juhtuvad need meie enda tekitatud karma pärast. See on ka põhjus, miks peaksime me koguaeg jälgima enda mõtteid, samme ja tegusid. Analüüsima iseenda hinge puhtust või saatanlikkust. Millest oled loodud, seda saad.

 

Materiaalsed sammud, millele kaasneb karma karistus

 

Räägin ka veidi sellistest täiesti tavaliseks saanud tegudest, mida päris paljud teie seast on teinud või teevad ning millele võib väga palju karistust hiljem tekkida. Kuna ma tegelen päevast päeva inimeste abistamisega, siis oskan ma ka öelda, mida tehakse palju või mida mitte. Kui ma olen selliste asjadega kokku puutunud, siis olen ma alati lahti seletanud enda ees olevale inimesele ka seda, mida ta kõike sellega endale kaasa võib tirida. Kuna seda teemat on väga palju olnud, siis usun, et ka sulle on kasulik seda lugeda või lihtsalt teadmiseks võtta.

 

"Töö tegemine ja tasu saamine"

 

Kui me räägime materiaalsest karmast, siis võid sa näiteks endale ebaõnne ligi kutsuda läbi selle, kui sa teed enda rahaliselt tasustatavad tööd nii, et sa tegelikult tööd ei tee. Inimesed, kes teevad tööd vaid siis, kui ülemus või teised kaastöötajad seda pealt näevad ning ülejäänud aja teevad enda aega parajaks, saavad endale materiaalset halba karmat. Oleneb täpselt kaua sa seda teed, kas ühe päeva, igapäevaselt või iga teatud aja tagant. See sama tegevus jäädvustatakse sinu materiaalse karma sisse. Sa saad selle eest halba karmat, kuna sa soovid raha, kuid ei ole nõus selle nimel tööd tegema. Jah palgapäeval sa saadki selle raha, kuid karma hiljem võib tuua sulle suhteprobleeme, halba tervist või blokeerida mõne südamesoovi täitumise ära. Seega sa saad selle raha töö eest, mida sa enda töö ajal ei teinud, kuid sa ei saa seda, mida sa mõnes teises aspektis enda ellu sooviksid. Seega naudi enda tööd, tee seda tööd või astu välja sellest tööst ning leia töö, mida sa sooviksid teha. Kui sa tunned, et sul on selline probleem ja sa soovid enda karma positiivsemaks muutmise jaoks sellest probleemist vabaks saada, siis kanna töö tegemise ajal Karneooli. Karneool on kristall, mis tõstab töökirge ja töö tegemise nautimist.

 

"Materiaalsus ja armastus"

 

Ka inimesuhetesse saad sa endale karma karistust välja teenida. Materiaalne karma näeb ette seda, et sa ei tohiks mitte kunagi siduda inimese armastust rahaga ja materiaalsusega. Kui sa seda teed, siis karistada sa saad. Sellisel juhul rikutakse hiljem ära see sama suhe, kui sa oled endale halba karmat sellesse välja teeninud.

 

Näiteks väga paljud mehe ja naise vahelised suhted on väga materiaalsetel põhjustel kas loodud või pikemaks venitatud. Väga tihti näen ma selliseid suhteid pealt, kus armastust enam ei eksisteeri, suhe iseenesest on karile jooksnud, kuid lahku ei minda materiaalsetel põhjustel. Väga tihti ei julge just naised sellistest suhetest välja astuda, kuna nad kardavad, et nad ei tule materiaalses mõttes toime, kui nad suhtest välja astuvad. Seega jäädakse suhtesse, kannatatakse hinges olevad probleemid ära või surutakse neid emotsioone materiaalsetel põhjustel alla. Tulemus on see, et karma kogub karistust selle kõige pärast ja see karistus saadetakse armastusse. Kui olla materiaalsel põhjusel teise inimesega koos, teeseldes suhet, suhet rahasse või asjadesse arvutades, saad sa väga suure karistuse enda karmasse. Väga tihti ollakse sellises suhtes mõttega, et kui tuleb armastus, siis astun ühest suhtest teise suhtesse. Kuid tead mis? Karma ei too sulle armastust ja seda inimest sa ei leia. Selline materiaalne suhe loob armastuse teemadesse blokaade, blokeerides ära sul armastust leida.

 

Karma õpetab sellisele inimesele seda, et sa pead ennekõike saama iseseisvaks ja õppima armastama ilma materiaalsuseta. Sa pead õppima inimest armastama ilma senditagi taskus. See on karistus, mis sa sellise tegevusega enda ellu tõmbad. Kahju on see, et väga paljud on sellises suhtes ja nendele inimestele mul ei ole muud öelda kui seda, et astu suhtest välja, saa iseseisvaks, tegutse enda materiaalse turvatunde tagamise nimel üksinda ning karma karistus vabaneb ja armastus seab enda sammud sinu poole. Karm karistus, kuid ka kellegiga koos materiaalse turvatunde nimel olles on väga suur süü.

 

"Inimese hinge ei saa rahasse arvutada"

 

Lapse saamine on inimese jaoks üks suurimaid sündmusi tema elus ning see on ka väga tähendusrikas. Ka lapse saamise peale võib naine või mees enda ellu suure materiaalse karistuse kinni püüda. Kui sa mõtled kohe siinkohal kuidas saab lapse saamine olla materiaalsusega seotud või isegi materiaalse karmaga seotud, siis saab ja väga suuresti saab. Ma kohe seletan sulle selle lahti.

 

Tihtipeale planeeritakse lapse saamist ette. Loomulikult, kui naine tunneb, et ta on lapse saamiseks valmis, siis ongi see tema intuitiivne hääl, mis räägib hinge valmis olekust. Kuid lapse saamist saab planeerida ka nii, et sa tõmbad sellega paraja karistuse kaasa.

 

Karistus tõmmatakse enda ellu läbi lapse saamise planeerimise koos materiaalse plaaniga. Kui naine otsustab lapseootele jääda ja arvutab välja selle, kuidas tal oleks materiaalses mõttes seda kasulikum teha, siis selles mõttes juba on karma karistus kasvama pandud. Lapseootele jäädes ei tohiks naine mitte kordagi keskenduda sellele, et kuidas sellest kasu saada selle rahalises mõttes. Lapseootele jäädes peab naine keskenduma sellele, kui õnnelikuks laps teda teeb, tema perekonda teeb ja tunda armastuse tunnet. Isegi, kui naine tunneb armastavaid emotsioone ja selle kõrval on materiaalsed unistused ning soovid, ka siis tuleb suur karma karistus.

 

Naised, kes planeerivad lapse saamisega kaasnevaid hüvitisi ette ja sellega seonduvaid materiaalseid võimalusi, teenivad ka karmasse karsitust. Raha on vajalik, kuid lapse hinge ei tohi mitte kunagi rahaga siduda. Selline teema on kõrgelt karmaatiliselt karistatav. Kuid väga paljud just seda teevadki. Planeerivad enda rasedust ette materiaalselt sobivasse aega ja näiteks teise lapse saamist just siis, kui emapuhkus peaks läbi saama. Seda selleks, et materiaalses mõttes enda elu lihtsamaks, mugavaks ja kasulikumaks muuta. Karma on selle naise kõrval ja kuuleb lapse saamise tagamaid. Karma ei luba last rahaga võrrelda ehk hinge rahasse arvutada. Kõlab koledalt, kui need mõtted välja kirjutan, kuid see on üks viis, kuidas üks inimene saab end ise materiaalselt karistada.

 

Kui sa küsid seda, mis võib olla sellise materiaalse sammu karistus, siis vastus on lihtne - armastuse ära võtmine. Hingelised sidemed on väga olulised ja seda karmaatilises mõttes. Kui me arvutame hinge rahaks, siis meid karistatakse armastuse ära võtmisega. Jah sa saad selle lapse, sina armastad teda. Kuid mõtle, ühest kohast võetakse sinu elus armastus ära. Seda mitte siis, kui sa lapse saad, vaid võib-olla kunagi tulevikus. Lõhutakse ära suhe emaga, isaga, vennaga, õega,  parima sõbraga, mehega, naisega või selle sama lapsega. Karma seadused on tugevad, mida külvad seda lõikad. Seega soovitus sulle, ära mitte kunagi mitte ühegi inimese hingega mängi materiaalseid mänge. Last soovi siis, kui sinu hing on tema armastamise jaoks valmis, kuid mitte kunagi ära oota teda enda materiaalset maailma paremaks looma.

 

"Kingitus südamest, mitte raha kaalu peale asetades"

 

Ühe näite sooviksin ma veel materiaalse karma karistuse koha pealt välja tuua, et sa saaksid suurema pildi endale luua sellest, kuidas materiaalne karma saab meid karistavaks muutuda.

 

Kingituste tegemine peab olema ilus, südamest ja headusest tulnud tegevus. Kuid see võib muutuda ka ahnust kandvaks kingituseks. Kui kellelegi midagi kinkida, siis see kingitus peab tulema otse südamest, sul peab olema soov seda teha ja sa pead tundma kingitust tehest vabadust, mitte kohustust. Kui sa teed kingituse ilma armastuse energiata, siis selle kingituse energia muutub negatiivseks. Kui sa teed kingituse teisele inimesele nii, et sa kalkuleerid välja selle summa, teed vastu tahtmata selle kingituse, teed rahaliselt madalama väärtusega kingituse ja vaid sellepärast, et sinu ahnus ei luba teisele inimesele kõrgema väärtusega kingitust teha, siis sa saad selle eest karistada.

 

Kingitust ei tohiks mitte kunagi teha valedel põhjustel. Kui sind on kutsutud pulma või sünnipäevale, siis kingitus peab tulema otse südamest. Sa ei tohi ahnusega teha kingitust ehk vaadata viisi, kuidas võimalikult odavalt hakkama saada. Kui see on sinu motiiv, siis kingitus võiks olemata olla. Kinkima peab südamest ja kui sa teed vastu tahtmist kingituse sellepärast, et see läheb sul kulukaks, siis sa teenid endale materiaalset halba karmat. Kinkija ja kingi saaja ei tohiks mitte kumbki arvutada kingitust rahasse. Mõlemal viisil saab inimene materiaalselt karistada.

 

Kingitus sümboliseerib millegi südamest loomist ja enda käest headusega loovutamist. Kui sa üldse kellelegi kingituse soovid teha, siis tee seda soovist, mitte rahasse arvutades. Kingitus ei pea olema kallis, et see oleks suure emotsionaalse väärtusega. Kingitus peab tulema otse südamest ja siiralt, et sellel oleks hinnaline väärtus. Tihtipeale tuntakse kingituste tegemistel ahnuse emotsiooni ehk mõtet selle kohta, kuidas odavamalt saada või seda, et ei raatsita raha niiöelda raisata.

 

Kui kinkida ahnus-kadedus emotsiooniga kingitus, siis selle eest saadakse materiaalsesse karmasse veidi karistust juurde. Karma näeb ette seda, et sinu saatuses selle käiguga blokeeritakse ära ühel päeval abi, kui sul seda vaja on. Kadedus, mis kaasneb kingi tegemisega, külvab sinu saatusesse abi puudumist siis, kui sul seda teise inimese poolt vaja on. See ei tähenda seda, et just tema, kellele sa kingi oled sellise emotsiooniga teinud, ei tuleks sulle appi, vaid see inimene, kes abi saaks pakkuda, võib olla täiesti kõrvaline selle kingi teemal.

 

Materiaalsed sammud peavad olema tehtud puhta hingega, ilma kellelegi teisele valu ja kannatust põhjustamata. Materiaalsed sammud peavad olema siirad ilma ahnuse ja kadeduseta.

 

On olemas väga palju viise, kuidas endale halba materiaalset karmat ligi kutsuda, need olid lihtsalt ühed elulised näited, mis aitavad sul materiaalse karma seadusest rohkem aru saada.

 

Kui sa oled näiteks selliseid samme teinud, mis ülal pool on välja toodud ja sa sooviksid nendest karistustest vabaks saada, siis see on võimatu enne selle karistuse kandmist. Sa pead tehtud karma kätte saama, ainuke, mida sa saad ära hoida, on edaspidine karma. Ehk sa saad vigadest õppida, iseennast analüüsides aru saada, miks üks või teine asi sinu elus on juhtunud ja mis see endaga kaasa on toonud. Karistuse pead ära kandma, kuid ülejäänud elu saad paremini elada.

 

Karma, mis on välja teenitud, seda ei saa ilma selle kandmata ära tühistada! 

Uuendatud: 27.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja