LASURIIT

  • 23.80€

Toote detailid

  • Mudel: LASURIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.


LASURIIDI PÜRAMIID


Lasuriit on kristall, mis valgustab inimese hinge ja Auravälja ning aitab sul tõde igal pool näha. Lasuriit avab sind spirituaalsetele kogemustele ja annab sulle jõudu selleks, et sa suudaksid spirituaalselt areneda. Lasuriit avab sinu meeled energiate tunnetamisele. Lasuriidil on ka kaitsvad omadused, sellel on oskus kurja ära hoida ja sinust ebaõnne eemal hoida.

"Visioonid, nägemused, unenäod ja inglid"

Lasuriit on kristall, mis avab sinu Kolmanda Silma ja sellega seoses ka oskuse näha tulevikku ette. Lasuriidi püramiidi on väga kasulik enda lähedal või enda kodus hoida, et see aktiveeriks sinu Kolmanda Silma. Vahetevahel võid püramiidi ka enda laubale asetada, kus asub ka Kolmas Silm. Seda selleks, et see aktiveeriks sinu Kolmanda Silma. Aseta see laubale ja mediteeri koos Lasuriidi püramiidiga. Mediteerimise käigus võid näha nägemusi, mis sulle väga kasulikud võivad olla. Samal ajal, kui mediteerid, võid ka küsimusi enda mõtete kaudu küsida. Seda loomulikult selleks, et nägemused saaksid konkreetsemad olla.

Kuid see ei ole ainuke viis, kuidas Lasuriidi püramiidi nägemuste ja visioonide jaoks ära kasutada. Mina näiteks soovitan sul kasutada Lasuriidi püramiidi täpselt sama moodi nagu ma seda ise teen. Mina hoian Lasuriidi püramiidi enda ande ehk selgeltnägemise aktiveerimise kristallide keskel. Ma olen loonud endale kristallikomplekti, kus asuvad kristallid, mis aitavad mul enda annet veelgi võimsamaks muuta. Lasuriidi püramiid ühendab teiste kristallide väe ja suunab selle minuni. Seal komplektis on mul Astrofülliit, Apofülliit, Labradoriit, Phosposideriit ja väga paljud teised selgeltnägemist soodustavad kristallid. Sa võid Lasuriidi püramiidi all hoida ka enda pilti, et see sinuga tööd saaks teha.

Ma soovitan sul Lasuriidi püramiidi hoida ka enda voodi all, et see saaks sulle väga selgeid ja prohvetlikke ehk ettekuulutavaid unenägusid tuua.

Üleüldiselt toob Lasuriit spirituaalset kasvu. See on kristall, mis aitab intuitsioonil areneda ja hinge sügavust suurendada. Lasuriiti kaasas kandes teeb see oma töö ilusti ära, kui me räägime spirituaalsusest. Seda kristalli sobib hoida ka pendli kotis, kaartide juures, ruunidega koos, et see aitaks paremaid ennustustulemusi saada.

Lasuriit on kristall, millel on oskus sinu enda kaitseingliga või teiste inglitega kontakti saada. Selleks on hea, kui seda kristalli endaga kaasas kanda eriti ehte näol, aga saab ka luua spetsiaalse Inglite kristallide komplekti, kus siis asub ka Lasuriit. Inglite kristallide komplekti lisatakse ka väga palju teisi Ingleid ligikutsuvaid kristalle, et need looksid soodsa energia sinu koju. Inglite kristallide komplekti hoitakse tavaliselt magamistoas või isegi voodi all, et need läbi une sulle sõnumeid saaks tuua ning päevasel ajal Inglid kaitsta saaksid. Loe lähemalt nende kohta minu ühest vanemast artiklist "Inglite Aurasse ja koju kutsumine" SIIT. Seal sa võid leida, et ma soovitan seda ka üheks esimeseks Inglite kristalliks, kuna sellel on piisav jõud, et teisi kristalle ka tööle suunata.

"Põhi ja tööedu"

Lasuriit on ilmakaarte järgi Põhja energiakanali tervendaja kristall. Kui sa hoiad Lasuriidi püramiidi kodu Põhja ilmakaares, siis ennekõike leevendab Lasuriidi püramiidi vägi sinu kodu stressienergiat, aidates stressil minema minna ja asendades selle rahutundega.

Kui Lasuriit on oma töö stressi eemaldajana ära teinud, siis selles avaneb vägi, mis avab sinu kodu Põhjapoolses ilmakaares eksisteeriva tööedu ja õnne kanali. Lasuriit hakkab tööedu tooma kõigile, kes sinuga ühes kodus elavad. Lasuriidi püramiidi kõrvale võid panna külluse kristalle, mis tooksid läbi töö sinu ellu materiaalset küllust.

"Kurjuse kaitse"

Lasuriit on üks tugevamatoimelisi kristalle, mis kaitseb sinu hinge nähtamatu õela ja laastava väe eest. Lasuriit on needuse eemale peletaja ja halva õnne blokeerija. Kui sinu kodus ükskõik kus on Lasuriidi püramiid, siis see pidevalt tegeleb sinu kodu energia filtreerimisega, aidates ära hoida väga palju kurja, mis sinu eluteele soovib siseneda. Sa võid Lasuriidi püramiidi alla iseenda või enda perekonna pildi panna, et see pidevalt saaks sinust ja sinu perekonnast halba õnne eemale hoida. Lisaks sellele sobib Lasuriidi püramiidi ka autos hoida, et autolt halba õnne eemaldada.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Lasuriidi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LASURIIT, Väeesemed, püramiid, lasuriit püramiid, nägemused, visioonid, unenäod, põhi, tööedu, halb õnn

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja